Trička, která potěší pod stromkem úplně každého! Zatím bez hodnocení.

Nejkrásnější období roku je tady – Vánoce už pomalu klepou na dveře! Od října se začínají zdobit obchodní domy vánočními ozdobami.  Ta pravá vánoční atmosféra však podle mě nastává až s příchodem adventu. Jestli ještě nemáš vymyšlené, čím letos potěšíš své nejbližší, přináším bezva tip, kterým rozhodně vykouzlíš upřímný úsměv. Co takhle pro jednou vynechat nákup tradičních věcí, jako jsou svíčky, kosmetika nebo papuče, ale věnovat něco originálního? Něco, co nikdo v okolí nebude mít?

Už jsi slyšela o možnosti darovat kamarádům nebo rodičům tričko s vtipným potiskem či nápisem? Spoustu lidí rádo vyjadřuje svoje názory a tohle je skvělá možnost, jak toho dosáhnout! Prostě si je oblečte :-) Takže jestli je tvůj kámoš pařmen, proč mu prostě nekoupit tričko v podobném duchu? Kamarádka je fanynkou nějakého seriálu? Mají tvůj táta nebo máma nějakou oblíbenou hlášku nebo jsou vyhlášení něčím netypickým, co je charakterizuje? Co jim připravit překvapení a pořídit jim trička s vtipným potiskem?

Určitě máš spoustu kamarádů, nebo dokonce rodinných členů, kteří veškerý svůj volný čas tráví u PC a jsou experty přes nejmodernější elektrotechniku. Nenajdeš u nich mobil, který je starší než půl roku, z hlavy ti vyjmenují všechny výrobky od Applu… Prostě jsou ideálními kandidáty na to, aby se stali hrdými vlastníky geek trička, které dá lidem v okolí vědět, v jakém světě žijí :-)

Už žádné dumání nad tím, čím potěšit přítele

Holky, nevím, jak vy, ale já každý rok bojuju s tím, co koupit své drahé polovičce. Ačkoliv ho znám jako své boty, stejně ke konci roku tápu a dlouhé hodiny přemýšlím nad tím, co by mu udělalo radost. A letos mám jasno. Každému chlapovi stoupne ego, když ho jeho přítelkyně považuje za hrdinu, takže takové tričko Superman ho stoprocentně potěší. A asi si vezmu rovnou i jedno pro sebe, protože jsme superpár :-)

Kolikrát se mi v obchodě stává, že se mi nějaký kousek fakt líbí, ale odradí mě nápis, obrázek nebo dokonce natisklá chyba, takže ho zase vrátím do regálu. Proto považuju za skvělý nápad výrobu trička s vlastním potiskem. Sama si zvolíš mezi dámským nebo pánským tričkem, vybereš velikost a barvou, ale taky si můžeš podle své fantazie nahrát vlastní nápis a obrázek.

Rozzařte Vánoce sobě i svým blízkým s originálními tričky!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist