Univerzální líčení? Jedině fialová! Zatím bez hodnocení.

Po článku „Jak vybrat barvu očních stínů“ přicházím s novou myšlenkou a ta se týká samotné fialové. Máš taky ten problém, že chceš použít stíny (třeba na večerní líčení) a netušíš jakou barvu použít, aby ti sedla k tváři, vlasům a očím? Zázrakem je samotná fialová, protože tu bych nazvala univerzální barvičkou – sluší totiž drtivě většině žen a dívek a ve světlejších variantách se jí nemusíme bát použít ani na den nebo do školy. Stačí jen znát míru…

Začíná plesová sezona a když nevíš jakou barvu stínů zvolit a nechceš sáhnout po klasické černé, která se často používá jako jediné východisko k večernímu líčení, na fialovou bys neměla zapomínat. Sluší totiž jak modrým, hnědým tak zeleným očím, stačí si jen najít svůj vytoužený odstín.

Pokud se chceš inspirovat a vyniknout svým líčením, doporučuji mít u sebe alespoň dva odstíny fialové – jeden světlejší (např. barva lila) a druhý o něco tmavší, pomocí kterých si oko můžeš vystínovat. Je hloupost si přes den na celé víčko komplet napatlat tmavě fialovou – u většiny mladých dívek to totiž může působit hodně agresivním a takzvaně zmalovaným (laciným?) dojmem. Proto je určitě vhodnější použít primárně světlý odstín fialové a do vnějšího koutku nanést fialovou v tmavší variantě. Tak totiž bude převládat ta světlejší a když si s líčením vyhraješ, nikdo tě nemůže obvinit z toho, že toho na sobě máš až moc.

Pro rozjasnění pohledu použij bílou konturovací tužku na oči, nebo jen do vnitřního koutku očí nanes trochu bílých matných stínů, které projasní a zvětší tvé oči a celý dojem líčení bude působit lehčeji a svěžeji.

Tip: Krásné, dobře pigmentované barvy ti nabízí například oční stíny Duo od Dermacol, které můžeš koupit za 119 Kč.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

7 komentářů

  1. Přesně, fialová je moje oblíbená barvička a světlou ji nosím běžně i do školy, mám doma fialovou quatro paletku z Avonu a pracuje se s tím výborně. A jinak fialovou miluju i na oblečení, tahle barva u mě prostě jednoznačně vede… :)

  2. Já fialovou miluju.. Jedině fialová! Aj na oblečení :)) Většinou se líčím jenom fialovou, vypadá to dobře :)

  3. Souhlasím, ten obrázek toho namalovaného oka je božíííí. :D

  4. krásný..(ten obrázek :))

  5. Já fialovou zbožnuji ♥♥♥

  6. Má nejoblíbenější barva>>FIALOVÁ :)…Fialové stíny mám i od Essence a miss sporty

TOPlist