Domů Trendy & Fashion Módní tipy V čem chodíš nejradši spát? Noční oblečení nezanedbávej! ...

V čem chodíš nejradši spát? Noční oblečení nezanedbávej! 4.82/5 (17)

0

V čem chodíš nejradši spát? Noční oblečení nezanedbávej!Taky každé ráno složitě přemýšlíš, co si vzít na sebe, jaký vykouzlit účes a jak se nalíčit? A nevyjdeš z domu, dokud nejsi sladěná do puntíku? A jak jsi na tom večer? Jasně, do postele se sice líčit a načesávat nebudeš, ale je škoda na sebe oblékat ty nejstarší hadry, co doma najdeš. Takže nastal čas udělat revizi nočního oblečení!

Noční oblečení má velký vliv na kvalitu našeho spánku. Nesmí nás nikde škrtit ani táhnout a musíme se v něm cítit dobře. I když spousta žen a dívek volí na spánek stará vytahaná trika, je vhodné do nočního oblečení zainvestovat a vybavit se něčím, v čem se budeš cítit krásná.

Tradiční košile

Tradiční lehká noční košile je základ každého nočního šatníku! Může být klidně roztomilá, barevná, s obrázky, či třeba s puntíky a dalšími geometrickými obrazci. Ideálním materiálem je bavlna, obohacená o viskózu, díky které se košilka nepomačká a zůstane krásně rovná a splývavá. Vol délku těsně nad kolena a ramínka podle toho, co je ti příjemné – některé dámy nedají dopustit na špagetová ramínka, jiné zase neusnou bez dlouhého rukávu.

Sexy s trochou saténu

Mezi nočním oblečením by neměl chybět nejméně jeden sexy kousek pro speciální příležitosti, nebo na občasné nošení, který ti zvedne sebevědomí. A jaký kousek to má být? To je jenom na tobě! Někdo se bude cítit sexy v černých a červených krajkách, pro jiné stačí saténové negližé, které padne každé dámě. Při výběru saténovky opět záleží jen na tobě, v jakém designu si ji zvolíš.

Saténová pyžama.
Saténová pyžama.

Tričko a minikraťásky

Další volbou, která je vhodná zejména pro rozpustilé slečny, které milují pohodu, něžnost a romantiku, jsou noční soupravy skládající se z trička či tílka a minikraťásků. A zde platí víc, než kdy jindy, že fantazii se meze nekladou! Nebojte se obrázků, komixů, mašlí, proužků a další geometrie.

Pyžama i kimono

Pokud košilky nemusíš a máš nejradši pyžamo, vůbec to nevadí! I v hezkém pyžamu můžeš být sexy, třeba v saténovém pyžamku v barvě, kterou máš nejraději. Skvěle také vypadá spací kimono, které doporučujeme zejména slečnám, které rády spí s dlouhým rukávem, ve volnějším oděvu. V kimonu vám nejen nebude zima, ale také v něm bude vypadat sexy, zajímavě a pohodově.

V čem budeš dnes spát?

Doufáme, že sis pořádně prohlédla celý svůj šatník a našla něco, v čem se vyspíš dorůžova a budeš se cítit sexy. A jestli ne, tak se neváhej vypravit na nákupy – i do nočního oblečení se vyplatí investovat!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.