Skrytá rozkoš aneb jak si udělat dobře 4.77/5 (13)

Skrytá rozkoš aneb jak si udělat dobřeMasturbace způsobuje slepotu,“ strašili lékaři nebohý lid po celá staletí. Ukázalo se, že pravdou je opak. Masturbace je organismu prospěšná! A to jak po fyzické stránce, tak po té psychické.

Nemasturbují jen zoufalci!

Než se s námi vydáte na cestu za poznáním vlastního uspokojování, chtěla bych vám vyvrátit jeden z největších ustálených mýtů. Jednou ze základních pověr je rčení, že masturbují jen zoufalci. To pochopitelně není žádná pravda. Masturbují i lidé, kteří si užívají sexu každý den v týdnu. A také proč ne? Proč si nedopřát potěšení, když má člověk zrovna chuť. Stejně tak jsou lidé, kteří nemasturbují vůbec, ale patrně nevědí, o co přicházejí.

Sluší se, aby se ženy uspokojovaly?

Ženám se v minulosti nedovolovalo v tomto ohledu vůbec nic. Historie se zabývala pouze a výhradně sebeuspokojováním mužů. Pravděpodobně to bylo proto, že se věřilo v životní sílu, kterou mělo semeno obsahovat. Ženská masturbace proto prakticky neexistovala, alespoň ne v tehdejších myšlenkách. Představte si, že o ženách se v dobách křesťanských učenci domnívali, že vůbec nemohou mít ze sexu žádné potěšení, natož aby masturbovaly! Proto ženy ani nebývaly zastrašovány jako opačné pohlaví, jehož zástupci údajně masturbací „ohrožovali“ svůj život a samotné stvoření života.

Co na to sexuologové?

Odborníci tvrdí, že pravidelný sexuální styk i masturbace chrání muže před rakovinou prostaty, zlepšuje krevní oběh a bystří mozek. I ženy nezůstávají pozadu a jejich sebeukájení je prý prospěšné nejen při stresu a bolení hlavy, ale i ke zvýšení sexuální kondice. Podle průzkumů masturbuje 90 % chlapců a 80 % dívek, v dospělém věku se procento nijak významně nesnižuje. Takže když si budete sebeukájením dál zpestřovat život, všechno je v pořádku. A jaký to bude mít vliv na vaši psychiku? Budete víc v pohodě.

Nová éra erotických pomůcek

Erotické pomůcky se využívaly ke zpestření sexuálního života již odedávna. Postoj dnešních lidí se ale k tomuto tématu oproti dobám minulým významně změnil. I přesto se však stále najdou ti, kteří svůj kladný vztah k těmto věcem halí do roušky cudnosti a studu.

Objevují se vědecky ověřené názory, že sebeuspokojování prostřednictvím „neživého“ pomáhá ke zvýšení sexuální sebejistoty. Zapomeňte na své pasivní očekávání, že váš dominantní partner uspokojí vaše touhy. Je to sice osvědčená metoda, ale k posílení vlastního sebeuvědomění a odstranění zábran to rozhodně nepřispěje.

Chirurgové by mohli vyprávět

Ale i dobré věci mívají občas své stinné stránky. Lékaři z oboru gynekologie a chirurgie by mohli vyprávět své. Případy, kdy se v jejich ordinacích objevily pacientky s doličným předmětem „zaseknutým“ v tělesných otvorech, jsou častým tématem v oblasti sexuálních kuriozit. A věřte, že sbírka předmětů, které si ženy zvolily jako prostředek k sebeuspokojení, je velmi pestrá. Od hřebene přes okurek, kulmu až po nohu od stolu. To všechno jen potvrzuje fakt, že sexuální fantazii se meze opravdu nekladou. I přesto si dovolím radit, že ve chvíli, kdy se rozhodnete své touhy realizovat, měli byste mít na paměti, že ne vždy můžeme mít při výběru erotických pomůcek šťastnou ruku.

Co si ještě přečíst na toto téma?

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

28 komentářů

 1. Skusila jsem dnes rano masturbovat. A nrmuzu se toho sbavit jsem rozrusena. Masturbovala jsem takovou tlusto lyhovkou. Je mi zkoro 14.
  Jdu do toho ted zase. Budu to asi delat kazdej den
  Bavy me to. Ou

  • MAS TAM JAKO HODNE CHYB TAKY MASTURBUJU PO TME. KOUKAM SE NA VIDEA LESBICKY. CHTELA BYCH ZAZIT SEKS S HOLKOU

 2. Lydie-> a jak se to jako dělá s tužkou??

 3. pravděpodobně k tomu dospěju taky, protože můj partner má problémy s erekcí a nechce je řešit. Nebudu mít na výběr.

 4. Holky, masturbaci dělejte! Je to super a příjemný a zrovna to dělám z tužkou

 5. Páni, to je příjemné, o o přesně tam! Mám orgazmus! O ó!

 6. Dnes jsem poprvé masturbovala. Je mi 14 let. Je to neuspokojivé a s něčím občas i velice nepříjemné.

 7. Klárka(Šunka)

  Já masturbuju, jako vždy na posteli mých rodičů!

 8. Peniska v pochvě

  Já se chystám poprvé masturbovat. Nějaké rady? Jenom dnes!!!

 9. Odborník masturbace(jsem holka...)

  1.Nedělej to s něčím ostrým
  2.Mysli při tom na tvého idola/idolku
  3.Dělej to potají
  4.Nedávej to hluboko
  5.Nedělej tu chybu, že to dáš mezi stydké pysky
  S čím doporučuju: Kulma, pero, tužka, fixa, menší svíčka a nebo ovladač od TV.
  Pokud chceš jako sex: Vezmi kondom, přilep do něj špejly a vycpi vatou. Chyť za špejly a uspokojuj!

 10. Holky, jak si to děláte? Zkuste si prstem přejíždět ze strany na stranu po klitorisu, zrychlujte a potom budete mít orgasmus, je to tak i v pornu. nějaké rady a typy? :-*

 11. Holky, jak si to děláte? Zkuste si prstem přejíždět ze strany na stranu po klitorisu, zrychlujte a potom budete mít orgasmus, je to tak i v pornu. nějaké rady a typy?

  • Strcila jsem si do vaginy navstavec od stetky do zachodu, hreben, vonavki, svicku a ruzne psaci potreby pripadam si jak kurva kazdy den neco jinyho

 12. krásné erotické prádlo, hračky, masáže, tohole všechno je v pořádku a mezi dva lidi co se miluji to patří

 13. My s přítelem máme doma vibratory a masturbátor. Samozřejmě nesmí chybět i lubrikační gel. K tomu i sexy prádýlko a přítel je naprosto spokojený. Už si sex bez těchto věciček nedovedem představit.

 14. My s přítelem rádi používáme různá tentononc. Třeba vibrátory atd…

 15. Holky a kde ty vibrátory kupujete? To chodíte přímo do erotických obchodů a tam si vybíráte? Já bych se asi hrozně styděla. Nebo nakupujete přes internet?

  • Já do erotických obchodů nechodím, tam bych se asi necítila dobře. Ještě řešit s prodavačkou jaký vibrátor vybrat, to fakt ne. Nakupuju přes internet a vklidu se rozhodnu, třeba i prokonzultuju s přítelem co by se mu líbilo.

 16. Já do obchodů nechodím, bych se asi necítila dobře. Vše vybírám v klidu doma přes internet.

 17. Ahoj, je trestné když 13letá holka sahá 15letému na penis? Jen přes kalhoty

TOPlist