Voňavétkaničky.cz: Už sis našla svou vůni? Zatím bez hodnocení.

Voňavé tkaničky jsou na českém a slovenském trhu něco úplně nového, co se tu ještě neobjevilo. Od této chvíle totiž tkaničky nejsou jen obyčejné tkaničky, které si dáváš do bot – s pěkným designem, který je doplněn skvělou vůní, kterou si ty sama můžeš vybrat, se z tkaniček stává módní doplněk, který můžeš dát i do vlasů nebo sladit ho s oblečením.

Pouze na e-shopu www.vonavetkanicky.cz si můžeš vybrat z 25 různých designů, které jsou doopravdy různorodé a určitě si vybereš i ty. Vůně jsou rozděleny do dvou kategorií: slané a sladké. Ve slaných najdeš například kečup, pizzu, smažená vajíčka nebo dokonce nakládané okurky. Ve sladkých zase lívance, banán, žvýkačku, jahodu, čokoládu nebo skořici.

Délka tkaniček je přesně jeden metr a jestli se ptáš, jak dlouho vydrží původní vůně, nemusíš mít strach. Aroma je vážně intenzivní a vydrží dlouhou dobu – nemusíš se ani bát, prát tkaničky v pračce, což je určitě skvělé.

Pokud si voňavé tkaničky objednáš, můžeš zaplatit hotově na poště, dobírkou, brzy také převodem na bankovní účet nebo přes tvůj mobilní telefon. Zakoupené zboží ti přijde Českou poštou nebo si dokonce můžeš pro tkaničky osobně dojít hned druhý den po zakoupení do Prahy, Brna, Ostravy nebo do Hradce Králové.

Každý pár voňavých tkaniček tě vyjde na 189 Kč.

Včera skončila akce, ve které jste si mohly zasoutěžit o krásné ceny z již zmíněného e-shopu. Slosování provedu co nejdříve, určitě se výherkyně mají na co těšit!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

4 komentářů

  1. Já se nemůžu dočkat vyhodnocení! Mers ty jsi úžasná.

  2. Voňavé tkaničky jsou skvělá novinka, moc se mi ten nápad líbí a jsem ráda, že se dostaly i k nám do České republiky. :)
    Moc se těším na vyhodnocení soutěže, protže jsem se také přihlásila, tak uvidíme..:)

  3. Majdalenka_xD

    Už se moc těším a doufám že to bude co nejdřív ;))

  4. Jeeeej mers..som už nedočkavá;)*

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist