Domů Trendy & Fashion Módní tipy Voňavétkaničky.cz: Už sis našla svou vůni? Zatím bez hodnocení.

Voňavétkaničky.cz: Už sis našla svou vůni? Zatím bez hodnocení.

4

Voňavé tkaničky jsou na českém a slovenském trhu něco úplně nového, co se tu ještě neobjevilo. Od této chvíle totiž tkaničky nejsou jen obyčejné tkaničky, které si dáváš do bot – s pěkným designem, který je doplněn skvělou vůní, kterou si ty sama můžeš vybrat, se z tkaniček stává módní doplněk, který můžeš dát i do vlasů nebo sladit ho s oblečením.

Pouze na e-shopu www.vonavetkanicky.cz si můžeš vybrat z 25 různých designů, které jsou doopravdy různorodé a určitě si vybereš i ty. Vůně jsou rozděleny do dvou kategorií: slané a sladké. Ve slaných najdeš například kečup, pizzu, smažená vajíčka nebo dokonce nakládané okurky. Ve sladkých zase lívance, banán, žvýkačku, jahodu, čokoládu nebo skořici.

Délka tkaniček je přesně jeden metr a jestli se ptáš, jak dlouho vydrží původní vůně, nemusíš mít strach. Aroma je vážně intenzivní a vydrží dlouhou dobu – nemusíš se ani bát, prát tkaničky v pračce, což je určitě skvělé.

Pokud si voňavé tkaničky objednáš, můžeš zaplatit hotově na poště, dobírkou, brzy také převodem na bankovní účet nebo přes tvůj mobilní telefon. Zakoupené zboží ti přijde Českou poštou nebo si dokonce můžeš pro tkaničky osobně dojít hned druhý den po zakoupení do Prahy, Brna, Ostravy nebo do Hradce Králové.

Každý pár voňavých tkaniček tě vyjde na 189 Kč.

Včera skončila akce, ve které jste si mohly zasoutěžit o krásné ceny z již zmíněného e-shopu. Slosování provedu co nejdříve, určitě se výherkyně mají na co těšit!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekRecenze: Palette Blond Strands
Další článekNovinka: Bioderma
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

4 KOMENTÁŘE

  1. Voňavé tkaničky jsou skvělá novinka, moc se mi ten nápad líbí a jsem ráda, že se dostaly i k nám do České republiky. :)
    Moc se těším na vyhodnocení soutěže, protže jsem se také přihlásila, tak uvidíme..:)

Diskuze je uzavřena.