Domů Krása & Péče Recenze Novinka: Bioderma Zatím bez hodnocení.

Novinka: Bioderma Zatím bez hodnocení.

2

Dnes bych Vás chtěla upozornit na jednu novinku, kterou má na svědomí značka Bioderma a na kterou můžete narazit v jejich partnerských lékárnách. O co jde?

Určitě jste už všichni slyšeli o micelární vodě Sensibio H20, která je v poslední době dost recenzovaná a známá věc, neznám snad jedinou slečnu, která by si micelárku koupila a nebyla spokojená. Já sama jí používám (mohli jste si přečíst ve článku Co dělám pro svou pleť II.) a nedám na ní dopustit.

Pokud jste na ní dostali zálusk, můžete jí zdarma dostat v již zmíněných lékárnách, pokud si zakoupíte opalovací produkt Photoderm na obličej SPF 50+ (tónovaný krém, ultra-fluid). Celá akce platí do vyprodání zásob, takže jestli sháníte něco dobrého a kvalitního na slunečné dny plné opalování (obličej je nutné pořádně chránit, nikdo určitě nechce vrásky a pigmentové skvrny), nepřemýšlejte – kupte a krém i s 250 ml micelárkou máte doma.

Doporučená cena za balení (ochranný krém + 250 ml sensibio H20) je v rozmezí 420 a 480 Kč.

 

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekVoňavétkaničky.cz: Už sis našla svou vůni?
Další článekVýrazné naušnice
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

2 KOMENTÁŘE

  1. Výrobky od Biodermy jsou velmi kvalitní. Přemýšlím jestli něco od nich nekoupím. :)

Diskuze je uzavřena.