Domů Trendy & Fashion Nakupování Vy máte ještě nákupní seznam na papírku? A proč na to nejdete...

Vy máte ještě nákupní seznam na papírku? A proč na to nejdete chytřeji? 4.67/5 (3)

1
Bez papírového seznamu to jde líp.
Bez papírového seznamu to jde líp.

Taky si nákupní seznam zboží, které potřebujete právě nakoupit, píšete na papírek. A taky vždy až v obchodě zjistíte, že jste onen důležitý seznam nechali doma na botníku? Takže jasně, nakoupíte podle paměti. Pak přijdete domů, se strachem se podíváte na papírový seznam a zjistíte, že jste 3 věci zapomněli. „Ježiš, ještě vlastně mlíko nemáme.“ Známe to moc dobře všichni, že? Stává se nám to pravidelně, že? :)

Ale máme pro vás dobrou zprávu. Teď už to tak být nemusí. Existuje věc, kterou u sebe máme takřka vždy a všude stále po ruce. Tak nějak si už spousta z nás bez ní nedokáže představit svůj den. Je to mobilní telefon. Napadlo vás někdy vyměnit nákupní seznam na kousku pomačkaného papírku za pořádné a prověřené řešení? Že jste nad tím nepřemýšleli? Tak teď už možná budete.

Představujeme apku Kupi.cz

A věřte, že opravdu existují lepší metody, než že si seznam zboží budete psát do SMSky. Chceme vám tady představit Kupi. Službu, která toho umí daleko více, než jen suplovat kousek papírku se seznamem zboží. Podívejte se na 5 důvodů, proč bychom si měli aplikaci Kupi nainstalovat do svého mobilu.

TIP: Kupi je služba dostupná jak na vašem počítači, tak ve vašem mobilu pomocí mobilní aplikace (https://www.kupi.cz/aplikace). Když jste doma a chcete si prohlédnout akce nebo letáky z obchodů v okolí, je ideální se kouknout na web. Pokud chcete udělat nákupní seznam nebo se podívat na akci vašeho produktu v obchodech v okolí (např. pomocí načtení jeho čárového kódu), je apka super. Aplikace je synchronizovaná s webem Kupi.cz.

1. Ne, fakt nás nebaví vybírat a prohlížet letáky z obchodů

Ale ušetřit chceme všichni. A v tomto nám jde tato služba moc pěkně naproti. Je konec kroužkování produktů v akčních letácích. Kupi je sama o sobě obrovskou databází všech možných letáků. Vše tak máte moc pěkně na dosah ruky ve svém telefonu. Nemusíte hledat jednotlivé letáky na internetu. Už je máte připraveny právě v této aplikaci.

2. Své oblíbené produkty zde můžete hned vyhledávat

Nemusíte pracně listovat v jednotlivých letácích, abyste zjistili, kde mají zrovna v akci váš oblíbený šampon nebo nějakou dobrotu. Jednoduše v apce vyhledáte svůj produkt a hned uvidíte, kde ho mají zrovna v akci za tu nejlepší cenu. Je to fajn, usnadní to hodně práce.

TIP: Mně se hlavně hodně líbí možnost vyhledat produkt podle čárového kódu. Jednoduše načtu čárový kód a vidím, kde mají moje stíny v akci.

3. Uvidíte obchody ve svém okolí

Kupi vám ukáže nejen produkty v akci a letáky jednotlivých obchodů, ale také si můžete zobrazit mapu s obchody v okolí, přímo ve vaší lokalitě. Příjemný bonus je také možnosti přímé navigace do obchodu.

4. Věci si hodíte do nákupního seznamu

A jsme u toho. Papírovým seznamům odzvonilo. V aplikaci Kupi stačí jednoduše klepnout na tlačítko s nákupním košíkem a vybraný produkt se zařadí do vašeho seznamu. Takto si vytvoříte svůj seznam položek k nákupu, který je kdykoliv připraven k použití. Zboží si v seznamu můžete navíc řadit podle několika kritérií, takže si je seřadíte podle obchodů, ve kterých jsou dostupné, a pak stačí jen odklikávat fajfkou nakoupené zboží.

5. Je to intuitivní a zadarmo

Možná se vám to zdá složité, ale věřte, že je to krásně intuitivní záležitost. Navíc je tato aplikace zdarma. Je dostupná pro Android i iOS, takže ať už máte Huawei nebo Apple, můžete si ji v pohodě nainstalovat.

Můj palec nahoru

A proč jsem si aplikaci Kupi oblíbila?

  1. Velmi snadné vyhledání zboží, o které mám zájem. Mě osobně neberou letáky, ale to, že mám možnost si snadno vyhledat to, kde je můj oblíbený produkt v akci. Na pár ťuknutí na telefon.
  2. Vytváření nákupních seznamů – jednoduše si nahážu vybrané věci do seznamu, seřadím si je podle obchodů a až jdu kolem, skočím si pro ně.
  3. Je intuitivní – vím na co ťuknout.

Pár fotek z prostředí aplikace

Ukázka z aplikace Kupi
Ukázka z aplikace Kupi

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

1 komentář

Diskuze je uzavřena.