Domů Trendy & Fashion Módní tipy Vyber typ kalhotek pro tvou postavu ...

Vyber typ kalhotek pro tvou postavu 4.94/5 (16)

4

Spodní prádlo by mělo být pro každou dívku důležitou součástí šatníku. Ve věku, kdy ještě nemáš přítele, nebo se před nikým neodhaluješ to nemusíš nijak extra řešit, ale čím starší, tím si dívky uvědomují, že je potřeba mít hezkou výbavičku. Co je však potřebnější je, aby kalhotky a podprsenka dobře seděly na tvém těle a ty ses zbytečně neošívala a nepřipadala sis v nich divně. Cítit se dobře – to je základ.

O podprsenkách tady bylo nespočet článků, i o měření velikosti, tentokrát se ale ráda zaměřím na nižší partie našeho těla a výběr správných kalhotek.

Podle mě je hrozné, když si slečna vezme špatné kalhotky, necítí se v nich pohodlně a neustále sebou šije – ti všímavější pochopí, že ti asi něco nevyhovuje a nikdy se pak nemůžeš cítit tak sebevědomě, jako když budeš mít na sobě vyhovující spodní prádlo. Ještě horší však je, když dívky nosí kalhotky, které jim dělají větší zadek a hlavně v případě, že ho ukazují veřejnosti (plavky apod.) – ale ještě mnohem horší je ten případ, kdy si holka vezme tanga, protože jsou prostě „in“ a lezou jí z džín – stejně tak polovina jejího pozadí. Není na tom nic sexy a nikdo nepotřebuje vidět, jakou barvu kalhotek zrovna máš.

Takže tady je přehled těch nejpoužívanějších a nejprodávanějších typů spodního prádla pro ženy:

kalhotky: Panty

Divný název pro naprosto normální věc – jsou to ty základní kalhotky, které by v šuplíčku měla mít každá dívka – jsou totiž nejpohodlnější. Některé dívky zastávají názor, že jsou babičkovské a nudné. V současné době tomu tak ale dávno není. Když navštívíš specializované obchody, uvidíš, že se opět vrací do módy, různě se zdobí a nuda? Neexistuje – jen si musíš umět vybrat.

Pro koho se hodí: Co se týče postavy, jsou pro každou slečnu – hlavně ty plnoštíhlé by měly nějaké mít a držet se jich.

Pro koho se nehodí: Sluší každému typu postavy, ale nehodí se do krátkých džín- bokovek, či jiných kalhot s nízkým pasem, aby nevykukovaly.

kalhotky: Nohavičkové

Další oblíbený styl mnoha slečen. Jsou to tak trošku ukradené a poženštěné pásnké trenýrky. Už podle názvu můžeš poznat, že se jedná o kalhotky se střední výškou pasu, a delšími nohavičkami. U mě osobně vedou, hlavně v krajkové variantě.

Pro koho se hodí: Všude píšou, že by ses jim měla vyhnout, když máš nějaké to kilo navíc – ale já tohle neuznávám – viděla jsem je na spoustě slečen, které nejsou nejštíhlejší a vypadají krásně. Budou ti určitě vyhovovat, pokud máš strije na zadečku – hezky je zakryjí, stejně tak zvýrazňují štíhlá stehna a zvýrazňují boky.

Pro koho se nehodí: Při jejich nošení jsou dominantou stehna, tedy dívkám, které je mají objemnější, je nedoporučuju.

kalhotky: Francouzské

Smyslné – možná proto francouzské. Jejich střih je podobný jak u normálních klasických kalhotek – krom toho, že mají o dost vyšší střih na bocích. Nejoblíbenější jsou opět v krajkovém provedení. Myslím, že v těch „žhavějších“ provedeních přitahují hlavně muže – někdy i více než ty tanga kalhotky.

Pro koho se hodí: Slečny, které mají krátké nohy a potřebují protáhnout dolní část těla je uvítají – jejich vysoký střih u boků o dost  protahuje postavu. Vynikne v nich pevný zadeček, ale i s tou „horší variantou“ se jich nemusíš bát.

Pro koho se nehodí: Nevypadají hezky na hodně širokých a výrazných bocích. Jinak si je může dovolit spousta dívek.

kalhotky: Bokové

Odvozeno od názvu bokové kalhoty, do kterých bys je také měla nosit, pokud chceš, aby ti nevykukoval lem kalhotek. Jsou střihově podobné jako klasické kalhotky, jen mají o dost nižší pas. Jsou velice užitečné, protože některé slečny neznají míru a dávají na obdiv víc než by měly:)

Pro koho se hodí: Pro každého a hlavně toho, kdo nechce, aby bylo v džínech vidět spodní prádlo.

Pro koho se nehodí: U těhle kalhotek se to tak nějak neřeší – hlavně proto, že plní nejvýrazněji tu praktickou/účelovou část. Jak už jsem ale napsala jsou totožné jako klasické „panty“, tedy se jich nemusí bát skoro nikdo.

kalhotky: Tanga

Jak jsem napsala – prosím, nenos je jen proto, aby ti z kalhot koukala půlka zadku a tys celému světu ukazovala druh kalhotek. Nosí je spousta slečen, ale málokteré sluší. Tanga kalhotky se vyznačují malým zakrytím těla – a nad zadečkem jsou do trojúhelníčku.

Pro koho se hodí: Pevný zadek, pěkná stehna – těm slečnám, které tímhle oplývají tanga lichotí.

Pro koho se nehodí: Máš strie či celulitidu? Není to nic hezkého a tanga ukazují víc než bys chtěla. Stejně tak by je neměly nosit slečny s volným (nevypracovaným) zadečkem. Také se mluví o tom, že by se jim měly vyhnout slečny, které trpí na gynekologické potíže nebo problémy spojené s močovými cestami – díky šetření na látce tě v zimě moc nezahřejí a ledviny nebo ženské orgány můžou slušně nastydnout.

kalhotky: Stringy

Pro ženy (některé) naprosto nový druh kalhotek. Jsou v mnoha provedeních totožné s tanga kalhotkami, až na to, že nekončí trojúhelníčkem, ale jen páskem nebo řetízkem – někdy nekončí vůbec a jedná se o tzv. „vložku“. I když to zní legračně, po shlédnutí obrázku určitě pochopíš proč – prostě tak vypadá a po důkladnějším prozkoumání a vyzkoušení: Vážně drží!

Pro koho se hodí: Opět jako u tang – slečny s pěknou, vypracovanou postavou a hezkým zadečkem – proč ne?

Pro koho se nehodí: Tyhle kalhotky ukazují doopravdy hodně, takže bacha na to. Jsou uzpůsobeny hlavně pro ty v mnoha směrech odvážnější dívky, které rády zkouší nové věci – vypadáš s nimi v podstatě tak, jako když jsi nahá – takže nic nemaskují ani nezvýrazňují.

Někdy je zbytečné se řídit tím, co ti sluší a nesluší, když ti jsou třeba tanga tak pohodlná, ale nemáš hezký zadeček. Miluješ je? Tak je klidně  nos, nikdo ti nebrání. Je ale fajn zalichotit své postavě a cítit se doopravdy hezčí!

Taky se na to vykašli pokud se chceš předvést přes svým miláčkem, ale nějak ti žádné pěkné nesedí – pokud tě má rád, bude tě mít rád i v kalhotkách, které nemaskují tvůj větší zadeček nebo plnoštíhlou postavu!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekPro to správné (m)učení
Další článekJak na blog: Piš pěkně a přehledně
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

4 KOMENTÁŘE

  1. Ahoj, co si myslíš o koupi spodního prádla (kalhotek) u vietnamců? Mohly by s ním být nějaké problémy? Dík

    • Ahoj, nemyslím si o tom nic špatného – jen by sis vždy měla zkontrolovat materiál, aby byl dobře prodyšný.. o nic víc nejde:)

    • Ahoj,cetla jsem na internetu,ze Vietnamci pouzivaji na vyrobu obleceni nekvalitni(skodlive)barvy z Asie,ktere jsou proti normam Evropske Unie(nebo neceho takoveho).Ty barvy zamoruji i reky a potoky a kdyz se to dostane k rybe,tak ona se promeni v opacne pohlavi.Je to hrozne!Ja u nich nenakupuju.

      Ahoj,Lucka=)

Diskuze je uzavřena.