Domů Ostatní Výherkyně soutěže o šperk! Zatím bez hodnocení.

Výherkyně soutěže o šperk! Zatím bez hodnocení.

14

Včera byla ukončena soutěž, kde jste mohly vyhrát jeden krásný šperk v hodnotě 599 Kč a tři slevové poukazy, všechny v hodnotě 100 Kč. Sponzorem celé soutěže a e-shop, kde si můžete prohlédnout krásné šperky byl www.silver.ag, kterému tímto moc děkuji, že mi dal možnost uspořádat tak svělou „akci“ a Vám něco malého vyhrát a zasoutěžit si tady na blogu.

Nejradši bych cenu dala všem z Vás, protože mám hroznou radost, jakým směrem se blog ubírá. Mám tu krásné komentáře od milých čtenářek – zpětná vazba je pro mě moc důležitá a za to bych odměnila všechny. Ale jak to tak bývá, tak to nejde. Kdo tedy vyhrál?

Hlavní cenu, tedy šperk v hodnotě 599 Kč vyhrála dívka s e-mailem:

elly005@seznam.cz

Tři slevové poukázky v hodnotě 100 Kč vyhrály:

bara.losslova@seznam.cz

zdenkasosnova@gmail.com

evaholakovska@centrum.cz

Vy, které jste nevyhrály nemusíte zoufat – stále tu mám rozjeté dvě soutěže (o profi fotky a voňavé tkaničky) a na duben chystám další giveaway:)

Děkuju všem slečnám, které se zúčastnily soutěže a které pravidelně navštěvují můj blog!

Mějte se krásně

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekElseve Arginine Resist
Další článekGarnier BB cream
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

14 KOMENTÁŘE

  1. Achjo zase jsem nevyhrála :/ V tomhle nemám štěstí. :D Ale nevadí. :) Holky gratuluji k výhře :)

  2. Také se přidávám ke gratulacím :) a budu doufat že příště budu mít třeba taky štěstí :)

  3. Holky,moc děkuju! Vubec jsem to nečekala :D :)
    jsem ale opravdu ráda ..:)

Diskuze je uzavřena.