Vztah na dálku-jak ho upevnit? 1/5 (1)

Na toto téma tady je článek, ale ještě ne článek o tom, jak vztah upevnit. Poprosila mě o to Tikki s větou: ,,Není to pro mě, nýbrž pro jednu bývalou blogerka, její jméno začíná na A“. Snad ti článek pomůže a jdeme na to.

Seznámení s rodiči

Ve vztahu na dálku je toto složitý krok. Ovšem dnes je plno chatovacích místností, tak to je o problém míň. Znáš jeho rodiče? A on chce poznat tvoje? Tak mu to nějak dopřej. Když už ne pusa, tak aspoň seznámení. Je tady i článek (seznámení s jeho rodiči přes email).

Žádní kluci okolo

Kdyz mi napíšeš ,,Byla jsem s Káťou a Terkou v kině“ nic se s ním neděje. Ovšem když mu napíšeš ,,dneska mě kluci z mý třídy pobavili“ nebo něco podobného, jak se s nimi bavíš, začne trošku žárlit a proto ti napíše třeba ,,Ta Monča je mega vtipná!“ což by ti jinak nenapsal. Jinak ti to nemusí chtít oplatit, třeba se ti jen chce svěřit, jak je. Zamysli se, jestli to neděláš…

Nepřeháněj to

Perfektní vztah na dálku se může zhroutit jednou prostou větou: ,,Chci s tebou být navždy!“ To mu můžeš napsat, pouze, pokud spolu chodíte přes tři týdny. Takže, to nepřeháněj. Můžeš ho tím vyplašit.

Odhalenější fotky

Netvrdím, že mu musíš posílat tvé nahé fotky, ovšem nic se nestane, když mu pošlete trochu odhalenější. Toto se může použít tak v pokročilém levelu (tři týdny). Naoplátku ti může poslat on. Toto ani není nutné.

Nikdy nelži

Nikdy mu nelži ohledně nevěry. Kdykoli tě může překvapit a uvidí tě s nějakým zarostlým blbem s rasta copánky. A jsem si jistá, že on ti také nezalže

Kroky jako v normálním vztahu

Pokud spolu někdo chodí a bydlí ve stejným městě, tak ty mu představíš tvé kamarády a on tobě. A proč to neudělat i na dálku? Určitě máš kamarády (a on taky) a ti mají sociální sítě a různé účty na chatech. Představ je s on ti s radostí představí jeho kamarádům.

Jedno z nejdůležitějších pravidel

Takový dodatek na závěr. Nikdy mu nepiš, že něco udělal úplně jako prase. Můžeš napsat, že se to nepovedlo, ale ne tak drsně.

To bude pro dnešek vše. Pokud jsi čekala článek o řidičáku, tak promiň. Určitě bude někdy v budoucnu. Děkuji za přečtení tohoto článku.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

5 komentářů

 1. Moc super článek, a je tady článek o tom co dát svému příteli k našemu prvnímu výročí?

 2. Ahoj, mám kluka, máme vztah na dálku a mě se zdá, že mě podvádí a už ho stejně nemiluju. Jak mu to říct?

 3. Gabriela Nováková

  Ahojte slečny, máte skvělé články ale pro mě jsou k ničemu jsem starší, ale kdybych byla ve vašem věku, moc by mi pomohli. Chodí sem teď moje dcera, ale já jí říkám ,,nečti takovýhle kraviny“, ne jsou to strašný věci… kórt ty komentáře… jakože nejste suprové děláte z holek akorát krávy…
  Radíte jim samé blbosti a píšete o nesmyslech! Zamyslete se nad sebou…
  S pozdravem – G.N.

  • Paní Nováková, někomu tyhle příspěvky pomáhají. :) Je to taková mini poradna o věcech, o kterých se někdo, jako jsme my nechceme bavit s mámou. Takže jim tady LASKAVĚ nenadávejte, ju? A je to její věc kam chodí a kam ne. Ano, máte nad ní mít kontrolu ale ne takovou, že nadáváte někam, protože tam vaše dcera chodí. :) Nemám pocit, že by psaly o nesmyslech. Jak říkám, někomu to pomáhá. Takže VY se zamyslete nad sebou :) . Přeji pěkný večer

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist