Domů Rodina & Škola Volný čas Zahraj si online hry v tvém prohlížeči

Zahraj si online hry v tvém prohlížeči

2

Určitě už jsi slyšela spojení browser hry – browser je z anglického slova prohlížeč, tedy už je jasné, že půjde o hry, které si nemusíš stahovat, ale stačí mít k dispozici pouze počítač s  připojením na internet a prohlížečem, a to v současné době má už snad každý. Jaké jsou výhody online her a které stojí za to prozkoumat?

Hry pro něžné pohlaví

Hry pro dívky jsou v této době součástí každého velkého portálu, který ti online hry poskytuje, což je pro nás určitě velká výhoda. Ne každého baví střílečky a hry plné násilí, občas je taky čas na lehký oddech a nemusíš být dítě, aby ses do takových her mohla zamilovat. Zahrát si můžeš s postavičkami či virtuálními celebritami, kterým navrhuješ make-up či oblečení – to už je pro většinu z nás starších sice nuda, ale je to skvělá příprava na budoucí léta s kosmetikou a můžeš poznávat a tvořit svůj vlastní styl.

Prásknu na sebe, že ještě před nějakou dobou, kdy jsem ze zdravotních důvodů byla doma a hrozně jsem se nudila, patřily mezi moje nejoblíbenější hry ty s restauracemi. V téhle sféře je už i několik online her na těžší úrovni a tak se nemusíš bát, že bys vše zvládala levou zadní.

Procvič svůj postřeh

Pokud tě oddechové hry neberou a chceš něco rychlejšího, zkus zavítat do rubriky postřehových her, kde musíš zapojit svůj mozek a jak už název her napovídá, je to o rychlosti a samozřejmě i důvtipu. O víkendu jsme s přítelem strávili odpoledne u jedné hry v prohlížeči  a vážně jsme se hrozně nasmáli (na provaze máš zavěšenou sladkost, kterou musíš správným a současně rychlým způsobem dostat do pusy malého zeleného stvoření tím, že provaz přeřízneš), na zabavení a zkrácení dlouhé chvíle je to skvělé řešení.

Kde online hry hrát?

Stránek, kde najdeš prohlížečové hry je spousta. Ráda bych zmínila stránku Hrejzona.cz, kde si v přehledných rubrikách můžeš zvolit zaměření – najdeš tam oba dva typy her, které jsem tu popsala a samozřejmě mnohem víc. O novinkách se můžeš informovat na jejich facebookové stránce a nemusíš mít strach, že by ti mohla uniknout nová hra.

Předchozí článekLoreal Repair Powerdose
Další článekJak mlsat bez tloustnutí?
Mersmerize
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

2 KOMENTÁŘE

  1. Tak proč ne? Vrátit se do svých mladých let:) Stokrát lepší než Facebook.

  2. Já nejradši hraju skákačky (Super Mario, Sonic) a nebo kadeřnictví (jakože těm nánám dělám účesy :D).

Diskuze je uzavřena.