Zahraj si online hry v tvém prohlížeči Zatím bez hodnocení.

Určitě už jsi slyšela spojení browser hry – browser je z anglického slova prohlížeč, tedy už je jasné, že půjde o hry, které si nemusíš stahovat, ale stačí mít k dispozici pouze počítač s  připojením na internet a prohlížečem, a to v současné době má už snad každý. Jaké jsou výhody online her a které stojí za to prozkoumat?

Hry pro něžné pohlaví

Hry pro dívky jsou v této době součástí každého velkého portálu, který ti online hry poskytuje, což je pro nás určitě velká výhoda. Ne každého baví střílečky a hry plné násilí, občas je taky čas na lehký oddech a nemusíš být dítě, aby ses do takových her mohla zamilovat. Zahrát si můžeš s postavičkami či virtuálními celebritami, kterým navrhuješ make-up či oblečení – to už je pro většinu z nás starších sice nuda, ale je to skvělá příprava na budoucí léta s kosmetikou a můžeš poznávat a tvořit svůj vlastní styl.

Prásknu na sebe, že ještě před nějakou dobou, kdy jsem ze zdravotních důvodů byla doma a hrozně jsem se nudila, patřily mezi moje nejoblíbenější hry ty s restauracemi. V téhle sféře je už i několik online her na těžší úrovni a tak se nemusíš bát, že bys vše zvládala levou zadní.

Procvič svůj postřeh

Pokud tě oddechové hry neberou a chceš něco rychlejšího, zkus zavítat do rubriky postřehových her, kde musíš zapojit svůj mozek a jak už název her napovídá, je to o rychlosti a samozřejmě i důvtipu. O víkendu jsme s přítelem strávili odpoledne u jedné hry v prohlížeči  a vážně jsme se hrozně nasmáli (na provaze máš zavěšenou sladkost, kterou musíš správným a současně rychlým způsobem dostat do pusy malého zeleného stvoření tím, že provaz přeřízneš), na zabavení a zkrácení dlouhé chvíle je to skvělé řešení.

Kde online hry hrát?

Stránek, kde najdeš prohlížečové hry je spousta. Ráda bych zmínila stránku Hrejzona.cz, kde si v přehledných rubrikách můžeš zvolit zaměření – najdeš tam oba dva typy her, které jsem tu popsala a samozřejmě mnohem víc. O novinkách se můžeš informovat na jejich facebookové stránce a nemusíš mít strach, že by ti mohla uniknout nová hra.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

2 komentářů

  1. Tak proč ne? Vrátit se do svých mladých let:) Stokrát lepší než Facebook.

  2. Já nejradši hraju skákačky (Super Mario, Sonic) a nebo kadeřnictví (jakože těm nánám dělám účesy :D).

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist