Domů Sex & vztahy Kluci Základní pravidla pro rande ...

Základní pravidla pro rande 4.67/5 (3)

3

PRAVIDLO 1: Nezvol trapné téma

To je důležité. Já byla na rande s jedním klukem a byla jsem nervozní, a tak jsem řekla: ,,Víš jak se rozmnožují šneci?´´ To byl trapas. Veliký trapas. Bav se s ním třeba o jeho zájmech, tvých,…

PRAVIDLO 2: hlasitý smích

Já osobně se směju strašně trapně. Když řekne nějaký vtip, tak se směj normálně, a ne jako blázen, pak si pomyslí: ,,Jak se to směje? Je blbá? Tak vtipný to není. Sakra, všichni na nás koukaj, asi půjdu.´´ Uznávám, tohle se moc často nestává, ale je to pravidlo.

PRAVIDLO 3: mobil

Nejlepší je si ho na rande vypnout. Ne, že si budeš psát s kámoškou. Nebo hrát hry. Normálně se s ním bav. Nejlepší je, nechat mobil rovnou doma.

PRAVIDLO 4: drby

To kluci nesnáší. Když před ním pomlouváš tvoji kamárádku, tak se nudí a nakonec bude na mobilu on.

Radši nech mluvit jeho. Ale ne, že budeš jenom slepě přikivovat.

PRAVIDLO 5: placení

Když nabídne, že zaplatí, tak ho nech. Když se budete hádat, kdo platí, tak za to nestojí. Ale zaplatit můžeš, ale už tisíce let je zvykem, že kluci platí.

PRAVIDLO 6: opilost

Nesmíš se před ním opít a tančit nějakou šarádu a motat se tam jako točící káča. Nech ho, ať se opije on.

PRAVIDLO 7: budoucnost

Nesmíš tlačit na pilu. Nesmíš říkat, že s ním chceš děti, vzít si ho, atd. Akorát ho tím zastrašíš. Třeba se nechce ještě vázat. Třeba chce žít jako rebel, bez holky. Tohle mu řekni tak před svatbou, zásnubích.

A to jsou základní pravidla pro rande. Já je od roku 2014 dodržuju. Jakj to máte vy, souhlasíte, nebo máte jiná pravidla?

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekZumba – je zdravá a skvělá. Proč si zajít na lekci zumby?
Další článekTrendy v dámských plavkách v roce 2018
Ahoj. Vítej na blogu Pro slečny. Jsem blogerka a jmenuju se Sabina. Přezdívku Sabi mi dal můj bratr. Je mi 21 let. Mýmu bratrovi je 16 let a jmenuje se Filip. Blogerkou jsem chtěla být, abych byla jako Mersmerize. A jeden takový detail-jsem lesba. Doufám, že mě nebudete odsuzovat. V nejbližší době si hodlám zařídit vlastní blog. Až bude, tak vám napíšu jak se jmenuje. Moje holka se jmenuje Vendy a je jí 20 let. Nevím proč zabíhám do detailů. Bydlím v Loučné Hoře. Jestli tam někdy pojedete, tak nevím co. Bydlím s mojí holkou. Nechci být nudná. Těším se, až budu oblíbená. Trochu se bavím s Lindou.

3 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.