Zařizujeme ložnici snů – inspirujte se! Zatím bez hodnocení.

Dospělá mladá dáma by měla mít i dospělou ložnici. Jak a čím ji vybavit? To vám poradíme v dnešním článku.

V první řadě se ložnice neobejde bez kvalitního lůžka. Luxusní moderní manželské postele poskytnou dostatek prostoru k odpočinku nejen vám, ale také vašemu partnerovi. Působivý design se naštěstí dokáže snoubit rovněž s funkčností, a tak není na škodu zvolit variantu postele s úložným prostorem. Úložného místa není totiž nikdy dost, zvlášť když se o něj musíte dělit.

Klasicky jsou postele vyráběné z masivu, nebo v imitaci dřeva. Zajímavou variantou jsou čalouněná lůžka – díky široké škále barev a dekorů. Já ale doporučuji postel v nestárnoucí bílé. S tou dostane vaše ložnice punc čisté elegance.

manželská postel

Ložnice ale není místnost ve které pouze spíte!

Při zařizování myslete i na to co děláte, když ráno vstanete. Scénář každé ženy je podobný: rychle si vybrat to správné oblečení pro dnešní den a nalíčit se.

Prostorné skříně do ložnice mají tu výhodu že, své oblíbené šaty už nikdy nevyndáte pomačkané. Díky dostatečně velkému úložnému prostoru šatní skříň pojme celou vaši garderóbu a zbude místo i pro nové kousky. Dovolí-li to uspořádání ložnice, můžete mít dokonce velkorysou pětidveřovou skříň, která hravě nahradí i oddělenou šatnu. Při volbě povrchového materiálu nábytku se spolehněte na kvalitní lamino. Nepotřebuje totiž náročnou údržbu, a to ani v lesklé úpravě.

šatní skříňDesign šatní skříně i manželské postele by samozřejmě měl vzájemně ladit a citlivě se doplňovat. Bílá postel bude v krásném kontrastu s lesklou černou skříní. Kombinace black&white prostě jen tak z módy nevyjde. Že minimalismus je ten nejlepší styl, věděla už Coco Chanel. Mám řešení ale i pro ty z vás, které se barev nebojí. Nevinná bílá si skvěle rozumí i s dalšími barvami. Například s nápadnou fialovou. Taková skříň pak nebude jen praktickým kusem nábytku, ale šperkem vaší ložnice.

 

Skříň krom místa, kam si uložíte své oblečení, může někdy zastoupit také funkci zrcadla

zrcadloZrcadlo na dveřích skříně vám ale nevyhovuje a raději byste ho měly na svém obvyklém místě? Není nic jednoduššího. K dispozici jsou v různých rozměrech a záleží už pouze na vás, zda je pověsíte na výšku nebo na šířku. Určitě se mnou budete souhlasit, když řeknu že velká zrcadla do ložnice prostě patří! Zrcadlo je pomyslná třešnička na dortu, která dotáhne její vzhled k dokonalosti a podtrhne vzdušný a moderní ráz této místnosti. A ač neumí mluvit, potvrdí vám, že vy jste tady rozhodně ta nejkrásnější.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist