1.9.12 Zatím bez hodnocení.

Příjemný sobotní večer, jakpak se těšíte do školy? My máme zápis čtvrtého, kde se dozvíme teprve všechny podrobnosti a nějaké ty změny a inovace. Jinak je to asi zvláštní, ale já se do školy poměrně těším. Není to nic přehnanýho, kdyby byly prázdniny delší, vůbec bych se nezlobila! :) Ale máme mít nějaké nové předměty jako je třeba patologie nebo kosmetologie (na kterou se ohromně těším) a nějaké horší hodiny nám naopak odpadnou (chemie a latina, uííí!). Takže to zas nevidím jako tragédii a snažím se to vidět trošku optimisticky.

Jinak už začínám předepisovat články a fotit fotonávody, protože se den zkracuje a za pár dní už budu muset fotit jen o víkendech (často se totiž ze školy domů dostanu až když je příliš velká tma na focení), takže se to snažím všechno předpřipravit, abych pak zas nepsala, že nestíhám. Navíc tenhle víkend mám docela volný, snažím se ho zaměřit pouze na blog – články, středoškolský projekt, fotonávody, nějaké kosmetické tipy. Ještě totiž neznám svůj rozvrh (u nás se všechno dozvídáme úplně na poslední chvíli), takže nevím, jak to budu mít s časem a je lepší to připravit dopředu:)

Jinak Vás všechnu zvu na poslední prázdninový chat, který bude zítra (tj. v neděli) v 18:00. Doufám, že přijdete, abych si měla s kým popovídat a postěžovat si na konec prázdnin a začátek nového školního roku! (Znáte to, minuta ticha). Hodím sem na blog i na facebookovou stránku odkaz na chatovací místnost.

Ještě bych chtěla znovu moc poděkovat slečnám, které se rozhodly mi pomoci se SŠ projektem. Vážně si toho moc cením, protože e-mailů přišlo doopravdy strašně moc a proto se nezlobte, když odepisuji pomaleji, snažím se nic nepřekouknout a pečlivě všechno číst a doufám, že nikomu odepsat nezapomenu, ale já a e-mail nejsme zrovna přátelé, takže se to snažím štítkovat a označovat, snad to všechno zvládnu.

Mějte se krásně, užívejte víkend

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

7 komentářů

 1. Mandarinka

  Ahoj Mers,

  tak pokud jde o mě, taky se do školy těším..:-) To bude asi tím, že pro mě bude všechno nové, mám trošku strach, ale těším se..:-) No vidíš, zbavila ses té příšerné chemie..:-)

  Pokud jde o chat, tak bych se ráda zůčastnila, ale bohužel nevím jistě, jestli nám hned zítra večer bude na intru fungovat připojení k internetu..:-( Pokud ale nezklame a bude fungovat, tak se určitě připojím..:-)

 2. tu patologii ti závidím vždycky jsem to chtěla zkusit ;D

 3. Jé na chat se těším ;)
  Včera jsem si připravila už všechno do školy,sešity a další věci.Moc se mi nechce,ale mít skvělý spolužáky těšila bych se.Jak jsi to měla ty základce,měla jsi hodně kamarádů?Taky se netěším na učení,ale před týdnem jsem se už učila celou chemii,chemie je takový můj nejoblíbenější předmět :D

  • Mersmerize

   Neměla jsem nijak hodně kamarádů, já jsem vždycky byla spíš člověk, co je raději sám. Ale s kolektivem jako takovým jsem nikdy problém neměla.

 4. Do školy se zrovna moc netěším, ale na chat strašně :). Zvlášť proto, že jsem ten minulý nestihla :(.

 5. Ahojky, dnes jsem poprvé narazila na Tvoji stránku a moc se mi líbí=o).. Určitě si přečtu více Tvých článku a začnu Tě navštěvovat pravidelně=o) Jen tak dál=o)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist