Domů Rodina & Škola Moje zápisky Cestovní deník 1: Kodaň Zatím bez hodnocení.

Cestovní deník 1: Kodaň Zatím bez hodnocení.

23

Každá z nás slyšela o hlavním městě Dánska-Kodani. A já se rozhodla toto místo navštívit a takto budu navštěvovat i další země a seznámím vás s tím v mých cestovních denících.

Byla jsem u blogerky Tikki (která je z Česka a bydlí tam s rodinou). Má kluka a velice pikantní tajemství, které vám sdělí sama. Potkala jsem u nich i fajn kluka, co je tam na studiu a byl úplně na dně, jelikož ho nechala jeho holka a já mu tu náladu trochu zlepšila.

A to jsem ani nezačala o památkách. Kodaň vám může nabídnout krásné kulturní zážitky a plusko, v létě tam mají kolem 20 stupňů i míň.

Mě osobně nejvíce zaujalo náměstí a tradice v Dánsku. Úplně mě nadchly jejich vánoční zvyky, které určitě letos vyzkouším.

Kodaň nabízí pro každého něco. Já si s těma príma lidma užila jeden festival na ukončení prázdnin. Festivalů je tam plno.

Já se na jednom festivalu seznámila s skvělým klukem z Norska, s kterým si píšu.

To ale furt není vše! Moc mi chutnají dánské závitky, které jsou úplně ??.

Ale nezůstali jsme jen v Kodani. Jeli jsme okolo Kodaně do jiných měst a vesnic.

A jsem úplnej párty typ, proto jsem musela navštívit diskotéku. Párty část Dánska nic moc (drogy, streeptez…).

Má Kodaň i své temné stránky?

Kromě těch párty jsem nic extra špatného nezažila. Podle mě je Kodaň je s malými chybičkami, jinak nic.

Našla jsem si několik nových přátel, což je na cestování (hned po zážitcích) to nejlepší. Objevování prostředí a nových lidí je úplně skvělé.

Zrekapitulujeme si zkráceně hodnocení Kodaně:

Párty 3/10

Památky, kultura 9/10

Zvyky, tradice 10/10

Typické jídlo 8/10

Obchody, ceny 8/10

Pořady, filmy 7/10

Měla bych li to sečíst a aby vzniklo jedno hodnocení, tak bych Kodani dala 7,9. Je to úplně skvělé místo, které stojí za to navštívit. A ten príma kluk chtěl, abych sem dala vzkaz pro jeho holku, která sem chodí.

____, miluju tě a tohle všechno je pro tebe. Dal jsem ti i heslo od mého Insta, i od email. Můžeš mi to oplatit, nebo ne. Jsi má..

Podpořte jejich lásku v komentářích tím, že napíšete #laska.forever

To je všechno a měj se celý zbytek dne dobře. Já se s tebou loučím a ahoj u dalšího článku

Tvoje Barbie

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

23 KOMENTÁŘE

 1. Jsi moc fajn holka! Bylo mi ctí tě hostit, doufám, že se potkáme zase????
  A umíš skvěle vařit ?

 2. Já ho milovala ale chtěla jsem aby nejezdil na Ukrajinu, ale on že chce jet… A není to jen i tomhle, bydlis daleko… P.S. Davide miluju Tě!

   • Promiň ale nepůjde to… mám nový email a nechci aby ho někdo věděl. Ale řekni mu, že je to nejlepší kluk, kterýho jsem v životě potkala… A o letních prázdninách by jsme se mohli sejít…

    • Smazala jsem si ho… Promiň fakt nemůžu, řeším školu… musím pomoct spolužákovi s chemií, pak se učím a nemám čas na vztah… je mi to moc líto…

 3. Tak jdi do háje, Adélo! Když musíš pomoc s chemií a nenajdeš si ani minutu na jednu zprávu, tak ani nemá smysl se někdy scházet. Tohle je konec Adélo. Klidně si jdi s Lukášem… Mě už je to jedno. Abys věděla, mě chtějí plno dalších krásných holek! KONEC NADOBRO!!!

  • Mám ti napsat,:
   Mám novou holku @nejaka_jitka klidně se koukni…
   Měl jsem tě rád, ale asi bezdůvodně…

   A já myslela, že jsi milá, on má školu 1000× těžší a stejně si s tebou psal

  • Ok… jak chceš ale já to myslela dobře… Užij si to s tou ku*vou… a tomu neradim když nechce….! Tak sbohem!?????????????????????????????? Myslela jsem, že budeme ?, ale asi ne! Stejně si myslím, že jsi mě podváděl a vztah na dálku nejde!!! Radši jsi ✈ do prdele…. Promiň že jsem hnusná… jsem naštvaná!?? Když bys chtěl někdy příště, víš kde mě najít….

   • Mám ti napsat:
    Já že tě podváděl? To ty jsi furt mluvila o jiných klucích! Ne nevím kde tě najít. Instagram? Nebo snad email? Ne ani jedno! Vždyť ani nevím..
    Nikdy jsi mi neřekla, že nechceš, abych tam letěl… A není to žádná kurva!

    • Adélo, zklamala jsi mě. Ještě ti mám napsat:
     Vyhodil jsem za tebe 3000 Kč! Tolik drahých šperků jsem ti koupil a teď nic

    • To jsem neřekla.. nn. Nechtěla jsem tě zkazit… s ní jsi se vyfotil a mě si neposlal ani jednu tvoji fotku…

    • Já jsem po tobě nic nechtěla… vždycky jsem slyšela že první vztah nevydrží…

 4. Mám ti napsat:
  První vztah nikdy nevydrží, ale tohle nebyl můj první vztah.. byl DRUHÝ! Nechtěl jsem ti to říct, ale teď všechno vyplouvá na povrch, tak ti rovnou můžu říct, že nejsem panic. Vím, měl jsem ti to říct. A nikdy jsem tě nepodváděl… To ty jsi furt mluvila o těch klucích a jak se s nima bavíš…

 5. No tvůj ne ale můj jo… tos mi měl říct… jsem zklamána…

  • Mám ti napsat:
   Já ti to nechtěl říct… Ale v duchu tě furt miluju víc než Jitku a rádi bych byl s tebou, ale když nemáš čas….???

   • ❤Já Tě miluju❤ Nechceš zase se dát dohromady? Založ si nový email… napiš mi tu adresu (emailovou)❤ Tedy pokud chceš, ale asi ne, když máš Jitku…

 6. Čau, jsem kluk a píšu za Nick kamarádky
  Mám holku, ale furt mám potřebu, jako bych k ní nepatřil. Spíš mi přijde v tomto ohledu má bývalá, ale čas mi běží.. protože za dva měsíce tu možná už nebudu

Diskuze je uzavřena.