Domů Rodina & Škola Moje zápisky Dotazník na mě Zatím bez hodnocení.

Dotazník na mě Zatím bez hodnocení.

0

Na můj e-mail jste mi psaly dotazy, které se opakovali a nešlo na ně furt dokola odpovídat. Proto jsem se rozhodla udělat článek, ve kterém na vše vaše dotazy odpovím.

Máš sourozence?

Ano. Otravné sestry (4) a jednoho nevlastního bratra. Určitě si říkáte celkem 6 dětí? Ano. Moje nejmladší sestřička má teprve 3 roky. Další je 8 let, další 13 a poslední 16. A bratrovi je 10.

Máš přítele?

Ano. Jsme spolu teprve měsíc. Náš vztah je pevný jako stůl, ale ne jako hora. V poslední době se to nějak bortí a nevím, co bude v tomto ohledu dál.

Plánuješ děti?

Holky, je mi teprve 19. Dítě možná až v 26, ale teď mám ještě celý život před sebou. Takže obecně ne.

Znáš se s nějakou blogerkou osobně? Píšeš si s nějakou?

Nedávno jsem byla na kafi s blogerkou Lindou a musím říct, že je doopravdy milá a skvěle radí. Bříško už ji trochu povyrostlo. A nemohla jsem odolat a musela jsem se zeptat, kdy vyjde článek. A mám dobré zprávy! BRZY! Teď toho hodně zařizovali a neměla čas, ale teď už to je, tak to brzy vyjde s bude prý velkolepé. Jinak si píšu se Sofií a pracujeme na takovém projektu, o kterém se možná brzy dozvíte.

Jaké je tvé pravé jméno?

Řeknu vám bydliště, řeknu vám cokoliv jen ne mé jméno.

Odkud jsi původem?

Město? No, není to město. Narodila jsem se v Praze v porodnici a do mých pěti jsem bydlela s rodinou v malebném prostředí zvaném Nečín. Potom jsme se odstěhovali do Příbrami (do 14 let) a potom do současného města. To asi jen tak neřeknu.

Věříš na duchy?

Ano. Teď vám něco povím a vy mi řekněte svůj názor. Moje sestřenka se naštvala. Šla do svého pokoje a praskla dveřmi. Nad téma dveřmi byly hodiny a ty hodiny dopadly zvenku. Jako what?

Co si myslíš o kauze Kazma vs. Mareš?

No, k tomuto se asi vyjadřovat nebudu, ale moc se mi líbí song od Kazmi „Cizí zeď“ pusť si ho.

Ostatní otázky byli trochu hloupé a proto je již konec. Tak se měj. ?

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.