14.3.13 Zatím bez hodnocení.

Nevím, jak jste na tom vy, ale mě ta zima už vážně nebaví, těším se na jaro a doufám, že se sněhem a tím hnusným počasím se zase na (dlouhou) chvíli rozloučíme! Na druhou stranu jsme měli krásně o jarních prázdninách (ano, dokonce i naše škola nám dala prázdniny – všichni se samozřejmě divíme) a tak jsme s Tomem konečně mohli vyrazit na nějaké ty procházky po Kutné Hoře a tak.

Dnešní den byl úspěšný – poprvé jsme byli v kolínské nemocnici na oddělení nukleární medicíny, kde jsme se zatím jen seznamovali s prostředím, s oddělením. Byla to zábava a ty dvě hodiny poměrně rychle utekly. Na přípravě/technologii jsme poprvé připravovali čípky – zatím bez účinné látky, jen z čípkového základu a docela jsme se u toho nasmáli, i když je to zatím jedna z těch nejtěžších příprav, které jsme měli. Čípkový základ se totiž musí natavit (ve vodní lázni nebo pod UV lampou) a nesmí se to přehnat, protože jinak mají čípky špatnou konzistenci a netuhnou, takže jsme celé tři hodiny skákali kolem základů, míchali jak o život a hlídali, abychom to nepřetavili:)

... poprvé jsme připravovali čípky!

… poprvé jsme připravovali čípky!

V sobotu jdu konečně ke kadeřnici, na odbarvení odrostů (byla jsem tam nedávno, ale odrosty mám pořádné, nikdy jsem netušila, že mi tak rychle rostou vlasy) a na doladění barvy. Někde mám totiž stále tmavší místa – hlavně ofina a konce (mohly jste si všimnout v nových fotonávodech), takže budu ráda, až budu mít barvu sjednocenou – to bude perfektní.

Pomaloučku si zařizuji praxi – budu pravděpodobně v kutnohorské lékárně na sídlišti a na léto už mám domluvenou práci v lékárně dr. Max, protože se mi zdá, že praxe máme docela málo a budu ráda, když se přes prázdniny naučím něco nového (když za to ještě dostanu zaplaceno – to je také dobré plus!).

Mějte se krásně! :)

DSCF5182

1

2

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

10 komentářů

  1. Jé,tvoje zápisky mám nejradši.

  2. Taky už se těším na jaro!;-)Už mě nudí to škaredé počasí a zima jak v mražáku. ;-) Jinak strašně ti to sluší!:-)

  3. Souhlasím, já se taky nemůžu jara dočkat.

  4. Kéž by už to jaro přišlo. Jinak skvělý článek ;)

  5. Ta zima mě štve, ještě když bylo minulý týden tak krásně! Jinak těším se až uvidím fotky od kadeřnice, doufám že je dáš co nejdříve, jsem zvědavá na to dotonování:) Já jdu dneska na ombre;)

  6. Já bydlím ve městě vedle Kutné Hory :)

  7. Strašně ráda si pročítám tvé zápisky :)..budu se opakovat, ale ty blonďaté vlasy jdou prostě k tobě, strašně moc ti sluší :)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist