Domů Rodina & Škola Moje zápisky 15.8.12 Zatím bez hodnocení.

15.8.12 Zatím bez hodnocení.

9

Dnešek byl super den, po dlouhé době jsem byla fakt spokojená, i když mě pořád trápí moje blížící se zkouška z chemie. Když jsem totiž neudělala první termín, byla jsem tak vyčerpaná ze všech zbylých zkoušek (které jsem úspěšně v červnu složila), že jsem zkrátka neměla náladu učit se ještě nějakou chemii a tak jsem si jí přesunula na konec srpna (28.8.). Teď se na ní každý den pečlivě koukám a snažím se něco dostat do toho svého unaveného mozečku, který se zdatně brání.

Bylo krásně, vstávala jsem okolo jedenácté, Tom si přispal do půl jedné (což je u nás většinou obráceně) a šli jsme na nákup. K (velice pozdnímu, spíše večeřovému) obědu jsme si udělali panenku, americké brambory, bylinkovou omáčku a zeleninový salát. Dívali jsme se na Simpsonovi, v kuchyni jsme udělali strašný bordel a samozřejmě to budu muset všechno uklidit já (díky bohu za myčku nádobí!).

Cestou z obchodu jsme diskutovali o různých blogových věcech. Třeba o tom, že by bylo dobré udělat tady po delší době nějakou větší soutěž – třeba na téma nejlepší (letní) outfit nebo účes, zapojit do toho jako porotu víc blogerek a sehnat nějakou super cenu. Nevymysleli jsme ale vůbec nic a většinu cesty jsme se jen hádali nebo se smáli vlastním nápadům. Určitě to budeme ještě ale promýšlet a kdyby Vás něco napadlo, budu ráda za každý komentář.

Jinak v sobotu odjíždíme na týdenní dovolenou. Budu sebou mít notebook a i připojení k internetu, navíc jsem si i předepsala a raději přednastavila pár článků, kdyby náhodou se něco stalo a já se sem nedostala. Omluvte mojí nedostatečnost, co se týče komentářů – nakupuji, balím se a snažím si užívat poslední zbytky prázdnin, takže často prostě nemám čas nebo náladu na všechno odpovědět, ale komentáře poctivě čtu, o to nemějte strach:)

Poctivě také natáčím videa, abyste zbytek prázdnin měli na co koukat. Můžete se těšit na další recenze, na různé TAGy z youtube nebo na sbírků mých make-upů.

Mějte se krásně

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekEssence: Sun Club
Další článekV mé koupelně
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

9 KOMENTÁŘE

 1. Soutěž by byla dobrá,ale jak píšeš na FB hlasování není zrovna nejlepší.Účastnice v soutěží si může hodně shánět hlasy,aby vyhrála..Tak vyber ty to nejlepší,stejně je to tvůj blog ;)

  • Jak už jsem psala do článku, spíš jsem myslela, že bych udělala víc kol – v jednom kole by šlo o klasickou anketu (za určitý počet bodů) a v dalším bych třeba hodnotila já a přizvala bych si i nějakou blogerku, aby to bylo objektivnější:)

 2. Ahoj Mers,

  gratuluji k červnovému složení zkoušek a u chemie na tebe budu myslet adržet palce…-) Ale ty to zvládneš.
  Soutěž by mohla být fajn, vy s Tomem určitě něco vymyslíte, letní účes nebo outfit mi přijde fajn, ale bohužel se nezapojím, tohle mi moc nejde..:-)
  A kam se chystáte na dovolenou?:-)

  • Děkuju ti:)) Jinak jedeme do termálních koupališť na Slovensko (Rajecké Teplice) :)

 3. Téda Mers já zírám jak seš hrozně hodná a na všechny myslíš :)) soutěž bude určitě skvělá moc se těším :))

 4. Nojo, soutěž by to byla hezká, ale když někdo jako já nemá FB ani foťák, tak má smůlu :(.
  Užij si dovolenou, klidně na blog kašli celej týden, však si potřebuješ odpočnout a koukání do monitoru není zrovna ideální odpočinek. ;)

Diskuze je uzavřena.