15.8.12 Zatím bez hodnocení.

Dnešek byl super den, po dlouhé době jsem byla fakt spokojená, i když mě pořád trápí moje blížící se zkouška z chemie. Když jsem totiž neudělala první termín, byla jsem tak vyčerpaná ze všech zbylých zkoušek (které jsem úspěšně v červnu složila), že jsem zkrátka neměla náladu učit se ještě nějakou chemii a tak jsem si jí přesunula na konec srpna (28.8.). Teď se na ní každý den pečlivě koukám a snažím se něco dostat do toho svého unaveného mozečku, který se zdatně brání.

Bylo krásně, vstávala jsem okolo jedenácté, Tom si přispal do půl jedné (což je u nás většinou obráceně) a šli jsme na nákup. K (velice pozdnímu, spíše večeřovému) obědu jsme si udělali panenku, americké brambory, bylinkovou omáčku a zeleninový salát. Dívali jsme se na Simpsonovi, v kuchyni jsme udělali strašný bordel a samozřejmě to budu muset všechno uklidit já (díky bohu za myčku nádobí!).

Cestou z obchodu jsme diskutovali o různých blogových věcech. Třeba o tom, že by bylo dobré udělat tady po delší době nějakou větší soutěž – třeba na téma nejlepší (letní) outfit nebo účes, zapojit do toho jako porotu víc blogerek a sehnat nějakou super cenu. Nevymysleli jsme ale vůbec nic a většinu cesty jsme se jen hádali nebo se smáli vlastním nápadům. Určitě to budeme ještě ale promýšlet a kdyby Vás něco napadlo, budu ráda za každý komentář.

Jinak v sobotu odjíždíme na týdenní dovolenou. Budu sebou mít notebook a i připojení k internetu, navíc jsem si i předepsala a raději přednastavila pár článků, kdyby náhodou se něco stalo a já se sem nedostala. Omluvte mojí nedostatečnost, co se týče komentářů – nakupuji, balím se a snažím si užívat poslední zbytky prázdnin, takže často prostě nemám čas nebo náladu na všechno odpovědět, ale komentáře poctivě čtu, o to nemějte strach:)

Poctivě také natáčím videa, abyste zbytek prázdnin měli na co koukat. Můžete se těšit na další recenze, na různé TAGy z youtube nebo na sbírků mých make-upů.

Mějte se krásně

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

9 komentářů

 1. Soutěž by byla dobrá,ale jak píšeš na FB hlasování není zrovna nejlepší.Účastnice v soutěží si může hodně shánět hlasy,aby vyhrála..Tak vyber ty to nejlepší,stejně je to tvůj blog ;)

  • Jak už jsem psala do článku, spíš jsem myslela, že bych udělala víc kol – v jednom kole by šlo o klasickou anketu (za určitý počet bodů) a v dalším bych třeba hodnotila já a přizvala bych si i nějakou blogerku, aby to bylo objektivnější:)

 2. Ahoj Mers,

  gratuluji k červnovému složení zkoušek a u chemie na tebe budu myslet adržet palce…-) Ale ty to zvládneš.
  Soutěž by mohla být fajn, vy s Tomem určitě něco vymyslíte, letní účes nebo outfit mi přijde fajn, ale bohužel se nezapojím, tohle mi moc nejde..:-)
  A kam se chystáte na dovolenou?:-)

 3. Téda Mers já zírám jak seš hrozně hodná a na všechny myslíš :)) soutěž bude určitě skvělá moc se těším :))

 4. Nojo, soutěž by to byla hezká, ale když někdo jako já nemá FB ani foťák, tak má smůlu :(.
  Užij si dovolenou, klidně na blog kašli celej týden, však si potřebuješ odpočnout a koukání do monitoru není zrovna ideální odpočinek. ;)

 5. ta fotka je super :) nějaká soutěž by se hodila, třeba ta o nejhezčí outfit ;)

 6. Letní outfit by byl moc fajn. :) Jinak hodně štěstí při chemii.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist