Domů Rodina & Škola Moje zápisky 16.2.2012 – Fotky Zatím bez hodnocení.

16.2.2012 – Fotky Zatím bez hodnocení.

10

Občas mám chuť jen tak fotit, tak fotím, znáte to taky? Tyhle dva dny jsem zůstala doma a na školu se vykašlala, tedy ne že bych se jen tak flákala. Začala u mě alergická reakce (kdybych tak věděla na co) a přes noc jsem se osypala, natekla a teď si připadám, jak kdybych měla neštovice. Byla jsem donucena dojít si k doktorce, protože ani po prodrbané noci to nepřestávalo a vážně se mi nelíbilo, jak na mě lidi v čekárně zírají… Dobře, možná to bylo tím, že jsem vypadala jako geneticky modifikované rajče!

Každopádně, čas od času sem dávám i nějaké fotky, některé pro zasmání, a některé prostě „jen tak“.

Mějte se krásně

Mers

Mám nové puzzle! I Lila se dala do stavění
..a tenhle dílek půjde sem
Důvod, proč si objednávám přes net
Blog
Domácí rozcuch
Nová láska do sbírky

Z historie

25.12.2007 – Blond éra
Po dovolené – skřetí výraz (nesmát se!)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekSpeciál bydlení: Doplňky
Další článekPřekonej svoji stydlivost
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

10 KOMENTÁŘE

    • To je velice složitý postup… Nejdřív si tak dva dny nečešu vlasy ;D. Ne vtip. Je to klasická kadeřnická výplň do drdolu, na to jsou namotané vlasy. Většinou to bývá dost na pevno, aby to jako účes drželo – jen doma to dělám hodně volný. Určitě o tom bude článek, je to můj oblíbený účes:)

  1. Lila je fakt krásná :) Mimochodem taky máš ráda praskací pytle (jak to jinak nazvat :D)jako já? Já je přímo miluju :D Jinak blond ti docela slušela.. Ta poslední fotka je dobrá :D

    • já tomu říkám bublinková folie (nevím jak se tomu říká „oficiálně“) a taky jí miluju:))

    • můj dědečejk toho nosí z práce metry a metry a my na tom s kamarádkama tančíme.. :D:D:D exoti,no :D Lila je krásná čičinka:) můj pejsíí Sára se mnou taky stavěla puzzle a skončilo to tak že jsem se divila,proč mi jich tolik chybí a pak se podívám za sestřinu postel(sářino oblíbené místo) a našla jsem tam plno ožužlaných dílečků :D:D:D:D toliko k mému puzzle :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Diskuze je uzavřena.