17.3.12 Zatím bez hodnocení.

Dneska je venku přímo letní den, je to krása – když jsem to ráno viděla, okamžitě jsem začala mít mnohem lepší náladu. Sice to zkazil ten fakt, že jsem musela vstávat ve čtyři ráno, protože jsem jela k tátovi na Vysočinu, ale stejně je to moc fajn…

Včera jsme byli s přítelem na filmu Probudím se včera v kutnohorském kině. Už dlouho mě žádný český film (z těch novějších) nebavil tolik. Hlavní roli vzal Jirka Mádl, který se mi teda vůbec nelíbí, ale hrát umí. Celé publikum se celý film nepřestalo smát, takže jestli budete mít možnost na tuhle českou novinku jít, určitě doporučuju. Já sice české filmy nijak v oblibě nemám, ale tohle byla fakt paráda.

Jinak, chtěla bych Vás poprosit o menší laskavost. Hlavně slečny, které mají blog na blog.cz nebo umí na tomto serveru s designem. Potřebovala bych vyrobit nějaký pěkný, barevný – ale střízlivý a přehledný design pro jednu milou slečnu a jak určitě dobře víte, já a tvorba designu nejde moc dohromady. Pokud byste byly tak hodné (a samozřejmě šikovné), můžem se dohodnout na např. týdenním odkazu Vašeho blogu tady na stránce (v komerčních odkazech). Kdybyste na mě měli čas, tak prosím ozvat se na e-mail, který najdete nahoře v kontaktu, děkuji;)

Užívejte si krásného počasí a mějte krásný zbytek víkendu

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

11 komentářů

 1. Ahoj Mers….:) Počasí je opravdu krásné. Film, by mohl být skvělý, určitě na něj zajdu, nebo se ho pokusím sehnat.
  A děkuji moc, že pro mě sháníš design. A samozřejmě děkuji všem slečnám, které se ozvou. Moc si toho vážím.

 2. Ahoj Mers, já to úplně tušila že až sem dnes příjdu, že tu bude nějaký článek o dnešním krásném počasí. A o tom jaký je dnes skoro letní den. Užij si to na Vysočině. Užívám si také toho krásného počasí už jsem se na něj těšila. Konečně jsem také mohla vytáhnout kolo a skvěle se projet. Moc krásný pocit, když svištím z kopce dolů. Článek je moc pěkně napsaný, a tal fotka takové krásné tulipány. Vůbec nevím o čem je ten nový film Probudím se včera. Ale už jsem o něm slyšela, to jo. Ještě bych se tě chtěla zeptat kdy bude další Čtenářky píší. Viděla jsi ten film Kamarád taky rád? Já ne, ale říkají že je moc pěkný. Promin za tan dlouhý komentář, trochu víc jsem se rozepsala. Tvoje velká čtenářka Anett

  • Ahoj, film jsem neviděla, ale určitě se podívám o čem je:) Já dneska taky chtěla na kolo, ale tam, kde normálně jezdím je extrémní bahno (teprve nedávno tu roztál sníh, takže je bahno vlastně všude), tak jsem si řekla, že to nechám na příště:)

  • Já taky nevím o čem je, ale dost se o něm povídalo i ve škole. Jezdíš ráda na kole? Já miluji ten pocit, když cítím vítr kolem mně jak proudí.

   • Taky ráda jezdím, ale třeba nerada jezdím rychle:D :) Jsem spíš takový ten “klidný” cyklista, který si jede přírodou a rozhlíží se a užívá si tu pohodu:)

 3. Já jsem taky docela klidný cyklista co se dívá kolem (hodně). Jak už jsem psala v prvním komentáři, chtěla bych se tě zeptat: Kdy budou další Čtenářky píší?

 4. Taky jsem na něm včera byla, u nás byla i autogramiáda,na které Jirka byl a ve skutečnosti je mnohem,mnohem hezčí. :D (tak v tom filmu měl paruku a byl “omlazený”)

  • Tak on není nijak extra ošklivý, jen se mi vzhledově nelíbí (ani ve filmu, ani normálně), ale hlavně proto, že to prostě není vzhledově můj typ – jinak mi nijak nevadí, hraje skvěle a je to i sympaťák:)

 5. Ten den byla paráda :)) Cítila jsem, jako by bylo už léto – a proto jsem se šla hned opalovat :D Doufám, že počasí se bude jen a jen zlepšovat :))

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist