2.12.12 5/5 (1)

Dneska jsem oficiálně začala velký vánoční úklid, který jsem si rozdělila do spousty etap a fází. Jak já ho nenávidím! Uklízení jako takové mi nevadí, ale velké úklidy (hlavně jarní a vánoční) mě ničí a tak se snažím uklízet kontinuálně celý rok, abych toho neměla moc a nemusela se tolik rozčilovat. Na druhou stranu při vánočním úklidu vyklízím všechny skříně a vždycky objevím něco, co jsem hledala a nenašla nebo na co jsem zapomněla a vždycky se hodně pobavím.

Kupříkladu jsem dneska vyhrabala maturitní šerpu (když jsem si uvědomila, že od maturity to budou tři roky, udělalo se mi z toho nevolno a musela jsem si jít udělat culíky a ukrást ségře lízátko!) nebo svojí nejoblíbenější knížku dětství Mikulášovy patálie.

Jinak je skvělá zpráva, že zub už mě nebolí, ale jen kvůli tomu, že se od rána do večera cpu léky. V Pardubicích na stomatologické chirurgii mě objednali až na 13. prosince (můj svátek – to je úroveň), takže se úspěšně cpu analgetiky, oblbováky a antibiotiky, abych mohla být přes den funkční.

Od mojí skvělé malé sestry jsem dostala adventní kalendář, protože mi bylo líto, že už jsem žádný nedostala, takže mě zachránila Helena s Hello Kitty a prý jako odměnu za svou ohleduplnost mi vyžrala první čokoládu! Nezapomeňte na to, že dvacátého prvního má být konec světa, takže den předtím snězte zbylé čokoládky – byla by jich škoda! ;)

Mers

Moje pracovní tričko. A to se divím, proč se ke mně v lékárně všichni chlapi bojí jít! :D

Knížka mého dětství!

Šerpa 1

Šerpa 2

Adventní kaledář s Hello Kitty

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

17 komentářů

 1. Taky chci kalendář Hello Kitty! :D

 2. To s tím koncem světa se ti povedlo! :) :P xD

 3. Máš fakt dobrý blog, ale upřímně … mě by to asi hodně odvádělo od učení, kdybych měla nějaký blog, kde na mě čeká spousta otázek od různých holek, asi bych se moc nesoustředila na učení, kdybych měla pocit, že denně musím aspoň juknout na blog nebo sem přidat článek.
  Vůbec to není ve zlým, jen malý poznatek ;-)

  • Nevím, co studuješ, ale na vejšce je to trošku něco jiného. Nemám moc potřebu učit se průběžně, protože testy a zkoušky jsou jednou za půl roku ve zkouškovém období a v tomhle období větnou na blogu moc nejsem. Takže ani mě to od učení moc neodvádí:)

   • Tak to se omlouvam, prameni to z me nevedomosti. Jsem v maturitnim rocniku, VS pristi rok.
    Jake to je na VS? Podle nazoru ostatnich mam pocit,ze VS je sileny zahul a uceni je strasne moc. Jak to vlastne je? Za odpoved budu rada!

    • Každá vejška je trošku jiná, tudíž co ti řeknu já, nemusí platit na jiné VŠ apod.

     Co se týče učení, tak my jako farmaceuti se během klasického semestru (pololetí) takřka nemusíme učit – to hrozný, vyčerpávající a depresivní a ten “záhul” jak říkáš, přijde až v lednu nebo v červnu, kdy je zkouškové období a píší se zápočtové testy a chodí se na zkoušky. Samozřejmě jsou vyjímky, kdy se např. v listopadu nebo v květnu píše nějaký test (záleží na tom, co stanoví učitel a jak se dohodnete – někteří chtějí psát testy průběžně). On je fakt, že ta hrůza, kterou si člověk prožije o zkouškovém vystačí na celý další semestr:D

     Jinak o vejšce jako takové z vlastní zkušenosti jsem napsala tady: https://proslecny.cz/jake-je-to-byt-vysokoskolackou/

 4. Luci, taky už zahajuji Vánoční úklid doma, ten na intru se koná 13.12, celej den v háji..:-D
  Jinak ten kalendář je naprosto úžasnej..:-D Držím palce ať je zub brzy v pořádku..:-)

 5. Ty brdo na vanocni uklid bych malem zapomela! :-D

 6. Ty věříš na konec světa?

 7. Taky bych měla začít uklízet, ale moc se mi nechce!!! :-)

 8. Tak dneska jsi mě pobavila, díky za to! :) S tím 21. prosincem máš pravdu, asi bych taky měla něco udělat se svým adventním kalendářem s Disney Clubem :D (chtěla jsem nějaký s polonahým chlapem (samozřejmě umělecká fotografie ;)), ale babička, která to měla na starosti, měla asi jiný názor, škoda… :)
  Jinak mám už vánoční úklid za sebou, za což jsem ráda (ačkoliv nepořádek se pomalu rozrůstá do původního, předúklidového stavu :D)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist