24.3.12 Zatím bez hodnocení.

Když jsem v minulé videoodpovědi říkala, že jdu po víc jak půl roce na diskotéku, to jsem vůbec nevěděla, jak to dopadne. Ne – neopila jsem se, ale dlouho už mě nikdo nikam nedostane!

V pátek večer jsme vyrazili s jedním mým dobrým kamarádem do kutnohorského klubu, kde jsme strávili několik hodin. Hlavně jsme si povídali, protože už jsme se fakticky dlouho neviděli. Nevím, co mě to napadlo, ale protože jsem nechtěla hned usnout, dala jsem si energy drink s vodkou. Já a energy drink! Fakt skvělý nápad. Jsem totiž typ člověka, co v životě nevypil ani jeden energeťák najednou, nepiju kafe ani černý čaj. Tam jsem vypila pět drinků a vůbec mě nenapadlo nad tím nějak přemýšlet (ve škole mlčím, musela bych se stydět, prej farmaceutka..).

Domů jsem přišla vcelku pozdě, protože jsme si byli ještě zatancovat, udělala jsem si v podstatě už ranní snídani, pustila Simpsonovi a padla do postele. Jenže i když jsem byla hrozně unavená, tak jsem nemohla usnout! Nakonec jsem usnula přibližně na hodinu, ale probudila mě kočka a od té doby jsem nespala a pokračuje to i dneškem. Už dlouho jsem neměla takový spánkový deficit a mám vcelku velkou krizi, takže jestli Vám můžu poradit – poučte se z mojí blbosti a řeknetě ne energeťákům!

Druhá příhoda o kterou se ráda podělím jsem nazvala pracovním názvem Edward! Když jsme seděli v klubu (u většího stolu), přišli nějací kluci (20 – 25 let) s tím, že je všude plno a jestli nám nebude vadit, když si přisednou. Tak my samozřejmě, že ne. No a vedle mě si sedl kluk, který byl naprostá, ale naprostá kopie Edwarda ze Stmívání, když ho neuvidíte, tak neuvěříte! Rozcuchanej, ležérně oblečenej, stejnej výraz i úsměv. I když mě se Edward (ani Robert) nikdy nijak extra nelíbil, zkrátka jsem na toho kluka musela furt zírat a říkat si: „No to snad není možný! Fakt mu je podobnej“. Občas se na mě podíval a já prostě jen zírala s otevřenou pusou – musel si myslet, že jsem asi postižená, ale lituju toho, že jsem ho nevyfotila, protože jsem v životě nepotkala nikoho tak podobnýho někomu slavnému. Když si to tak zpětně vybavím – při tom zírání jsem doopravdy musela vypadat trošku postiženě;)

Mějte se krásně a hlavně, až potkáte Edwarda, nezírejte tak tupě jako já!

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

9 komentářů

 1. No teda Luci, prej farmaceutika a naliješ do sebe pět drinků :D Snad spánkový deficit doženeš.
  A ohledně Edwarda, asi bych zírala stejně..:P

 2. Já taky jako Dommi bych zírala :D.
  Ale Mers mám akutní otázku objednala jsem si věci z ELF kosmetiky a dala jsem platbu předem na účet. A nikde se mi nezobrazuje jejich číslo účtu. Potřebuji poradit, už jsem jim tam napsala e-mail. Tak snad něco odpoví a tebe prosím moc taky. Nebo kdokoliv jiný prostě poradte je to vážně akutní. Přišlo mi jen číslo objednávky a kolik mám uhradit, ale ne to jejich číslo účtu. Moc všem předem děkuji za odpovědi. Klidně můžete odpovědet na můj e-mail a ten je Anet.filipi@seznam.cz . Ještě jednou moc všem díky. Aneta

  • Četla jsem, že by ti všechny informace měly přijít na mail, tak ho zkus ještě pořádně prohlédnout, jestli jsi to nepřehlédla:)

   • Teď jsem se dívala na svoje starý e-maily (taky jsem platila přes účet) a e-mail s číslem účtu mi přišel až za pár dní (po kontrole objednávky). V prvním, potvrzujícím e-mailu jsem měla napsáno: Údaje pro platbu Vám přijdou emailem po kontrole objednávky.

  • Ty jsi úžasná. Moc díky za tvoji odpoved. Ted jsem se docetla v nejčastějších otázkách k nákupu, přesně to co jsi psala ty. Moc děkuji že se mi to ještě potrvdilo Aneta F.

  • Ještě promin, že jsem tě s tím ted otravovala. Když jsem to pak cca po 20 minutách našla.

 3. taky bych koukala s otevřenou pusou :D

 4. :D:D:D Tak jednou za čas proč si někam nevyrazit (a zapomenout, že jsi farmaceutka:D)Ale toho kluka bych strašně chtěla vidět, škoda že si neudělala fotku no :X

 5. Já jsem jednou potkala takovýho kluka v restauraci! :D Měl taky úplně stejný vlasy i v obličeji,ale já jsem ho potkala v Telči.A taky jsem na něj pořád koukala protože to bylo k neuvěření! :D

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist