Domů Rodina & Škola Moje zápisky 26.2.12 – Fotky Zatím bez hodnocení.

26.2.12 – Fotky Zatím bez hodnocení.

15

Konečně nám začaly jarní prázdniny. Vůbec jsme je neměli mít (divím se, ale jsem šťastná z toho, jak se teď  budu válet), ale co naděláme… Většinu času budu určitě trávit jak s Tomem, tak s blogem. Plánuju pro Vás, věrné čtenářky, další soutěž, která doufám bude pro někoho bombastická, protože mě by se hlavní cena líbila neskutečně moc. Víc ale neprozradím a překvapím Vás začátkem března.

Dneska nám v Kutné Hoře dokonce svítilo sluníčko, tak jsme vyrazili ven. Mysleli jsme si, jak bude krásně a budeme se vyhřívat, jenže po hodině venku s foťákem jsem byla strašně zmrzlá, takže jsme to otočili domů a udělali si teplé kakao (mňam!).

Každopádně i z toho krátkého výletu máme pár fotek. Tomáš si totiž koupil nový foťák, takže neustále fotí a zkouší:) Všechno je foceno v Kutné Hoře na Kaňku (+ jedna fotka od chrámu sv. Barbory), kde byl skvělý výhled na celé město.

Mějte se krásně

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekTrendy roku 2012
Další článekTrendy plavky 2012
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

15 KOMENTÁŘE

 1. Krásně vám to sluší, Mers…
  PS: absolutně jsem se zamilovala do tvého kabátu… :)

  • Díky:) Ten už mám od minulé zimy, je z F&F (koupila jsem ho v Tescu). Taky se mi hrozně líbí a mám ještě jeden od té samé značky v podobném střihu jen červený. Byl docela levný, asi jen 500 Kč, což mi přijde docela málo, ale na druhou stranu je z docela špatného materiálu, takže jakmile mám kabelku nebo tašku, která má trošku „ostřejší“ úchyty, tak to ten kabát vždy odnese. Tudíž ho nosím jen občaS:)

 2. Naprosto božský kabát!
  No a celkově krásné fotky, moc vám to sluší:)

 3. Krásný fotky, jen proboha ta chyba v první větě! Prázdniny začaly!! :) Jinak se moc těším na další soutěž :)

 4. Tvůj kabát je moc hezký, souhlasím s Markushek (prominˇ jestli jsem tvojí přezdívku napsala špatně, omlouvám se). A Mers moc se těším na tu další soutěž.

 5. Mers, prosimtě, jak udělás ze své husté ofiny takovouhle patku? To ti tam ty vlasy drží a žehlíš to? Děkuji:)

  • Většinou nežehlím, protože to mi pak ofina padá do obličeje. Umyju vlasy, ofinu vyfénuju přes kulatý kartáč s malým průměrem a přelakuji a mám patku:)

 6. Vy dva jste dokonalý prár :) Ten kabát je taky krásný a ty tvoje vlasy ♥♥

Diskuze je uzavřena.