Domů Rodina & Škola Moje zápisky 29.11.2011 Zatím bez hodnocení.

29.11.2011 Zatím bez hodnocení.

9

Zdravím Vás slečny,

nejdřív bych chtěla upozornit na nové logo. Udělali jsme menší změnu a je mi jasné, že spoustě z Vás se tato změna nebude zobrazovat. Je to kvůli prohlížeči a proto je potřeba obnovit stránku – můžeš tak učinit tlačítkem F5 (na některých PC a ntb je nutno dát ctrl + F5 nebo fn + F5) a stránka se znovu načte s novým logem. Je dívčí, konečně se tam vyskytla nějaká barvička a líbí se mi!

Další věc, kterou bych s Vámi chtěla prodiskutovat je Chat. Už tu jeden byl, myslím, že se většině z Vás líbil. Hodinku jsme spolu mohli komunikovat dohromady, odpovídala jsem na vaše dotazy, někteří z Vás jich mělo opravdu hodně. Takže jsem všemi deseti pro udělat tuhle akci znovu. Osobně by se mi líbila neděle (tj. 4.12.2011) okolo osmé večer. Budu ráda za názory, zda to bude mít smysl a přijdete.

Mějte se krásně:)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekJak se bránit: Vypadávání vlasů
Další článekKosmetika: Levně nebo draze?
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

9 KOMENTÁŘE

  1. logo je vážně moc hezké :) a chat by byl super, minule to bylo fajn :)

  2. To logo je teď opravdu krásné, ještě víc než před tím! :) a jinak v neděli by to bylo fajn.

Diskuze je uzavřena.