5 důvodů, proč výběr šperku nepatří do kompetencí muže aneb Jak ho navést na ten pravý 4.71/5 (7)

5 důvodů, proč výběr šperku nepatří do kompetencí muže aneb Jak ho navést na ten pravýFaktem je, že si každá žena ve skrytu duše přeje, aby jí milovaný protějšek obdaroval třpytivým skvostem, který by mohla jako chloubu vystavovat na svém těle. Jenže ne vždycky se pánům jejich výběr povede a co pak s takovou škodou? Jaké jsou největší chyby, kterých se pánové dopouštějí, a jak je nasměrovat na ten pravý šperk, který vám padne?

1. Stříbro nebo zlato?

Vcelku podstatná věc, kterou pánové oslněni leskem přehlížejí, je odstín šperku, resp. jeho barva a materiál. Stěží si vzpomenou na barvu vašich očí, natož aby si vybavili, jakými šperky se nejraději zdobíte. Na druhou stranu existují šperky, v nichž jsou vkusně sladěné dva odstíny kovu. Takové elegantní šperky, na které se specializuje například značka Calvin Klein, dokážou podtrhnout půvab každé ženy. Pokud muže upoutáte celou kolekcí, zvyšuje se tím pravděpodobnost, že si některý z těchto šperků vybaví a trefí se do černého.

2. Dámička nebo rebelka?

Jedna věc je krása šperku, druhá věc je váš přirozený styl a třetí věc, jak k sobě tyhle dvě věci pasují. Ať už je váš pracovní dress code nebo přirozený styl laděný do elegance a šarmu, těžko se ztotožníte s důrazným stylem hodící se k rebelce nebo hipsterce. Na takových špercích není nic špatného, ale ani naopak pro ty, kteří se lépe cítí ve „volnějším“ stylu, nebude vhodným dárkem šperk elegantních křivek a lesklé kamínky, které opustí útroby skříně maximálně jednou v roce na Vánoce.

3. Imitace nebo originál?

O tom, že není šperk jako šperk, vypovídá často jeho cena. Jenže i na trhu najdete imitace, které dosahují astronomických výšin, proto je třeba neustále zdůrazňovat, že je třeba hledat u ověřených dodavatelů a prodejců.

4. Na velikosti záleží

Jeden z hlavních důvodů, proč může muž nad výběrem šperku zaplakat je jeho velikost. Náhrdelník do půlky břicha, náramek sklouzávající z ruky, prsten na skřítky. Pak už zbývají jen náušnice, jejichž výběr s sebou nese také určitá úskalí. Velikost náušnic by měla víceméně korespondovat s obličejem a typem osobnosti. „Že to schová účes?“ Tak to rozhodně není argument, jak zamaskovat nesprávný výběr šperku.

5. Tvar není jen kolo a čtverec

Typický příklad ze života, který znají i muži – někdo rád oblé tvary, někdo poněkud pevnější linie. Stejné je to s ženským vkusem a zalíbením ve špercích. Křivky, záhyby, krystalky a další detaily jsou rozhodující ve výběru skvěle padnoucího šperku a spokojenosti majitelky.

Co tak zkusit Calvin Klein Double?

Calvin Klein Double – Překrývající se konstrukce těchto nových šperků nabízí perfektní rovnováhu mezi barevnými a lesklými povrchy pro jednoduchý, ale přitom výrazný vzhled. CALVIN KLEIN Double si hraje s různými rozměry trubiček pro vytvoření vyřezávaného efektu a je k dispozici ve dvou barevných kombinacích – nerezová ocel se žlutým zlatým PVD nebo z nerezová ocel s růžovým zlatým PVD.

Kolekce obsahuje:

Náušnice v provedení leštěná nerezová ocel a růžové zlacení PVD.
Cena: 2 400 Kč

Náramek v provedení leštěná nerezová ocel a růžové zlacení PVD.
Cena: 2 910 Kč

Náhrdelník v provedení leštěná nerezová ocel a růžové zlacení PVD.
Cena: 3 720 Kč

Prsten v provedení leštěná nerezová ocel a růžové zlacení PVD.
Cena: 1 590 Kč

Tak co? Jaké šperky ráda nosíš ty? :) Budeme rádi za komentáře od článkem.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

2 komentářů

  1. Nulo! Nulo!

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist