Domů Ostatní 5 střihů aneb vyznejte se v džínách, co se právě nosí ...

5 střihů aneb vyznejte se v džínách, co se právě nosí 5/5 (1)

0

Zajímáte se o módu? Pak jistě víte, co by nyní nemělo v dámských šatnících chybět. Kromě jednobarevných triček a naopak pestrých, květinových šat je třeba investovat do velkého množství džínů. Džíny jsou přece to, co se neustále nosí a co se bude nosit i v budoucnu. Navíc dnes je nabídka džínů opravdu velmi pestrá, můžete si vybírat z různých barev, velikostí a střihů. A právě o střizích bude dneska řeč. Víte, jaké střihy džínů se zrovna nyní nosí?

Úzké džíny do pasu

Klasické úzké džíny jsou to, co máme ve svých šatnících dlouhá léta. Je však pravdou, že nyní se nosí hlavně úzké džíny sahající až do pasu. To oceňují hlavně ženy mající větší bříško, jelikož vysoký pas zakryje nadbytečná kila a trochu bříško zpevní. Dnes je možné tyto džíny zakoupit v mnoha barvách. Vyplatí se je mít jak v klasické modré džínové barvě, tak v černé, která opticky zeštíhluje. Naším tipem jsou například kvalitní dámské džíny Wrangler.

Zvonové džíny

Retro styl se vrací! To je všeobecně známý fakt. Retro se vrátilo hlavně do módy a kromě tlustých gumiček a batikovaných triček jsme mohli uvítat i klasické zvonové džíny. Dámské džíny střižené do zvonu jsou další, které se dnes hojně nosí. Už je máte ve své sbírce?

Bokové džíny

Vzpomínáte si na bokové džíny nosící se hlavně ke konci minulého století? Jsou to džíny s nízkým sedem, které se nehodí pro boubelky, ale spíše pro dokonale štíhlé ženy. I bokové džíny se dnes prodávají v hojném zastoupení a patří k moderním střihům. Doporučujeme především džíny HIS.

Kotníkové džíny

Kotníky ven, ať je jaro nebo zima! Kotníkové džíny jsou zkrátka obrovský fenomén, který ženy milují. S džíny střiženými ke kotníkům jste se určitě už setkali, je to opravdu velký módní hit už několik let. Takový typ džín najdete například na e-shopu Jeanscentrum.cz.

Boyfriend džíny

Džíny sedící v pase, ale jinak volné – trochu vypadají jako chlapecké. To jsou boyfriend džíny, které si zamilovaly ženy milující pohodlí a nenávidějící upnuté modely.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.