Domů Trendy & Fashion Módní tipy 7 věcí které ti nesmí chybět v kabelce! ...

7 věcí které ti nesmí chybět v kabelce! 5/5 (5)

1

Kabelky, tašky přes rameno, batohy…určitě je nosíš i ty. A určitě mi dáš za pravdu, že je kromě jejich vzhledu důležitý i jejich obsah. To co máš v kabelce by ti mělo pomoct, ať si kde jsi – na párty, na výletě, na brigádě…pro nic za nic se ti přece kabelka na rameni nehoupe. Sestavila jsem si seznam věcí, které bys v kabelce rozhodně mít měla : ) 

1. Mobil, klíče a peněženka jsou samozřejmostí!

Je jasné, že bez mobilu, klíčů a peněženky bys byla sice s kabelkou, ale úplně bezradná. Nemohla by sis zaplatit autobus ani přivolat taxi. Proto dříve než vyrazíš z domu, zkontroluj, jestli tyhle tři věci v kabelce máš: )

2. Kapesníky…a to nejen když máš rýmu

O slečnu s nudlí u nosu by nejspíš nikdo nestál. Pokud jí nechceš být zrovna ty, nos v kabelce alespoň jeden balíček papírových kapesníků. Kromě nich můžeš vzít do kabelky i cestovní vlhčené kapesníky nebo kapesníčky intimní (pssst! to když trpíš výtokem).

3. Líčidla a zrcátko pro dokonalou vizáž

Nemusíš s sebou nosit celou kosmetickou taštičku, ale pudr, rtěnku, parfém a zrcátko bys v kabelce měla mít určitě. Pokud často přespáváš u kamarádky nebo u přítele, spolehnout se můžeš na cestovní balení šampónů a sprchových gelů.

4. Diář pro nejrůznější zápisky

Ať už jsi maximálně vytížená a musíš si schůzky s kamarády zapisovat do diáře nebo se ti hlavou honí nejrůznější myšlenky a nápady, na které nechceš zapomenout….nos sebou diář a propisku. K němu si pořiď i barevné lepící papírky, na které můžeš psát klukům tvé telefonní číslo, když si o něj řeknou:)

5. Manikúra – nůžky, pilník, pinzeta…

Mít nehty v dokonalé formě dá někdy zabrat. Proto využij každou volnou chvilku – když čekáš na autobusové zastávce, když máš přestávku ve škole…pro tyhle příležitosti měj v kabelce alespoň nůžky na manikúru a pilník. Možná by se ti hodila i pinzeta?

6. Náplast…když tě tlačí botičky

Často z párty odcházíš s puchýřem na nohách? Pro tyto a další případy měj v kabelce náplast! Raději než náplast v celku si kup balení už nastříhaných náplastí.

7. Žvýkačky a mentolové bonbóny pro svěží dech

A závěrem ( i když seznam věcí, které můžeš v kabelce mít ještě není u konce) si do kabelky přibal i žvýkačky a mentolové bonbóny, které ti zajistí svěží dech všude tam, kde nemáš pastu a zubní kartáček.

+ Tip navíc: Pro lepší přehlednost si určitě pořiď organizér do kabelky!

A co nepostradatelného nosíš v kabelce ty?

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

1 komentář

  1. V kabelce mám tajnou kapsičku. V ní mám těhotenský test, kondom, antikoncepci, tampóny. Jinak mám v kabelce mobil, prachy a náhradní kalhotky kdybych se posrala…

Diskuze je uzavřena.