Domů Rodina & Škola Volný čas A moment to remember Zatím bez hodnocení.

A moment to remember Zatím bez hodnocení.

14

Pokud jsi nemocná, nudíš se nebo se chceš jen podívat na film, který není zrovna dvakrát komedie, rozhodně první co dívkám doporučím, když se zeptají je korejský film a moment to remember. Doporučil mi ho jeden kamarád a rozhodně toho nelituju, protože Titanic je proti tomu komedie….

Film a moment to remember je korejský film natočený v roce 2004. Nehrají tam žádní, pro mladé dívky známí, slavní herci, nepotkáš tam Leonarda Dicapria ani podobné lamače dívčích srdcích, ale i přesto mě tenhle film naprosto dostal.

Zezačátku se totiž tváří jako klasická pubertální romance pro holky a já osobně nejsem moc na kýčovité filmy o lásce, kde víš konec, víš, že spolu budou šťastně žít až do smrti – asi právě ten konec mě nikdy extra nezaujme… A proto jsem byla vcelku překvapená, že mi ten kamarád (když ho nazvu skromně expert na filmy), doporučil zezačátku se zdající „slaďák“.

Avšak po hodince se to zvrtlo a já přestala vnímat okolí a potřebovala kapesníčky!:D A moment to remember je totiž první film u kterýho jsem brečela a prostě nešlo přestat. Nejvíc mě však překvapilo, že když jsem si četla recenze a ohlasy na film, tak co jsem se dozvěděla bylo, že brečeli i kluci a starší muži – to mě dostalo:)

Nebudu prozrazovat příběh, děj ani konec, protože to by ten film ztratil svoje kouzlo. Je to příběh jednoho obyčejného života, mladé dívky a muže, kteří se potkají a stane se jim věc, která se nám zdá pro nás tak vzdálená, ale stejně tak může postihnout i náš. Možná v tom je síla toho filmu.. Okamžitě se totiž začneš ztotožňovat s příběhem křehké dívky a uvědomovat si jak je ten život vlastně krátký…

Film moment to remember jsem bohužel nenašla v českém znění, tudíž k němu budeš potřebovat titulky, ale myslím, že to i za ty minuty čtení stojí.

Recenzi filmu si můžeš přečíst zde, na CSFD

Ke stáhnutí je film na uloz.to i s českými titulky

Málo který film mě tak ovlivnil a tak přitáhnul jako právě tenhle, i přesto, že nemám v lásce slaďáky a šťastně ve filmu zamilované dívky tenhle film prostě stojí za obdiv…

„Když zmizí paměť, zmizí i duše“

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekJak odličovat pleť
Další článekOplácaná Miley Cyrus?! Myslíte to vážně?
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

14 KOMENTÁŘE

 1. Tak na ten se 100% kouknu, už jdu stahovat;). mě včera asi tak podobně dostal film Všichni jsou v pohodě…pěknej film:)

 2. Ty recenze mě teda také dostaly! Už stahuju :) Mooc děkuju u tohoto filmu mi mi ani nevadí titulky! A já je tak nerada… :) Díky!

 3. stáhnu, až budu mít svůj počítač, podivam se na to s kamoškou a uvidíme, jestli začnem brečet :P

 4. Holky, malá technická… stáhla jsem si to z toho odkazu od Mers, ale teď to nejde zapnout, každej přehrávač to domítá spustit… Nevíte někdo, co s tim? :/ Vždycky „cannot open the file“

  • stačí si stáhnout vlc media player (zdarma) a ten ti to i s titulky umožní pustit – pokud ne, tak se to třeba nedotáhlo

    • Zkus to – popravdě já nic jiného na přehrávání nepoužívám – navíc ten film je rozdělen na dvě části proto může klasický přehrávač mít s tím problém, pak napiš:)

    • No, tak ani v tomhle to nešlo :D Ale to bude mym ntb, bych řekla… nakonec jsem to otevřela v ségry, v nějakym BS Playeru.. :) ale stejně díky

 5. tak tento film som videla uz davno…jeden z najkrajsich filmov ake som kedy videla…a vseobecne korejska filmografia je plna takychto filmov :) oznacuju sa ako k-drama

 6. Určitě zkouknu, vypadá to skvěle:) Viděla jsi Marley & Já? Na konci mě to vždycky rozbrečí.. Konec je fakt smutný:(

 7. Když sem klikla na ten odkaz, napsalo mi to ,,soubor byl smazán“ kde jinde to mam stáhnout???

Diskuze je uzavřena.