… a přišly změny! Zatím bez hodnocení.

Už v jednom z minulých článků jsem psala o tom, že blog budou pravděpodobně čekat změny, co se týče vzhledu. V té době jsem měla v plánu kompletně s Tomem předělat vzhled a udělat trošku něco jiného. Nakonec se tohle překvapení ale nekonalo a to z několika mála důvodů – tím prvním byl samotný Tomáš, který mě přemlouval, abych se tohohle vzhledu zatím nezbavovala, protože lepší jen tak neseženeme a mám tu nastaveno plno věcí. A také anketa, která tu byla – sice bylo asi 56% hlasujících pro změnu, ale to není tolik, abychom to tady celé od základů změnili. Co si budeme povídat – stálým čtenářům se prostě změny nelíbí a tenhle vzhled je podle mě dobrý základ….

… a proto začaly jen drobné úpravy. Zatím jste si mohly všimnout nového loga, které je o něco estetičtější, elegantnější než bylo to minulé. Jde hodně o zvyk, tak mu prosím dejte šanci, stačí si jen přizpůsobit očko:)

Změnili jsme barvu odkazů – blog proto trošku zrůžověl. Šlo mi hlavně o to, aby se odkazy hodily k novému logu a nebyla tu nepřeberná směsice barev. Modrá je sice fajn, ale sem moc nepasovala.

Upravila jsem výpis kategorií pod image sliderem. Najdete tam články, které do dnešní doby neměly svou vlastní rubriku (Recenze) a nebo články, které se nezobrazují v klasickém hlavním výpisu (Čtenářky píší, Moje zápisky). Proto pokud chcete číst všechny moje články, kontrolujte i tuhle část stránky.

Další změna proběhla v patičce. Tomáš si udělal svoje vlastní stránky, takže si je přidal do patičky + přidala jsem tam krátké info o autorce a výpis nejnovějších článků, komentářů a samozřejmě postranní funkce webu – jako je podrobnější vyhledávání nebo RSS odběr.

Co bude následovat? 

Tohle jsou změny, které proběhly do dnešní doby, další určitě můžete čekat. O co půjde? Chtěla bych obměnit image slider a přidat do něj nové efekty, možná i kompletně nový vzhled. Rozhodně čekejte upgrade prostoru pod článkem, kde můžet “Sdílet” na Fb nebo na twitteru články, které se Vám líbí a na konec bych ráda bych vylepšila podobu komentářů.

To jsou zatím veškeré změny, které máme v plánu, ale samozřejmě se to ještě může změnit.

A tímto Vás pěkně prosím – chybí Vám tu něco (ať už grafického nebo nějaká konkrétní funkce)? Nelíbí se Vám nějaká část blogu? Budu ráda za každý komentář a určitě se nad každým zamyslím.

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

14 komentářů

 1. Myslím, že blog už změnu potřeboval. Sice se mi líbil jeho vzhled, ale i ten nejlepší design za čas omrzí. Takže podporuji tvou iniciativu a také oceňuji, že jsi změnila jen něco – základní rozvržení blogu máš totiž velmi pěkně vymyšlené. Jestli se nemýlím, tak rubrika ,,Fotonávody a ostatní” se o fotonávody nově obohatila, což je dobrý krok – jedná se o moc oblíbené články:). Ještě tě upozorním – na hlavním obrázku, kdy můžeš posouvat na další obrázek s komentářem k tématu mám na počítači občas text seklý, když ,,listuji” obrázky – posouvá se doleva mimo obrazovku. Možná chyba mého počítače, možná programátorský omyl.

  • Asi jsem pomalejší, ale vůbec nevím, co teď myslíš, mě se nic mimo obrazovku neposouvá..

  • Asi mám spíš horší schopnost popisovat, myslím tím obrázek na úvodnáí stránce, kd lákáš na nějaký článek. Mometálně tam mám třeba 7 typů, jak zvládnout letní horka nebo Moji oblíbenci – kosmetika. Ale teď klikám a funguje to, takže problém byl asi opravdu u mě:)

  • Chápu – myslíš image slider, občas se to stane, když je pomalejší počítač nebo má “zásek”. Stačí poté obnovit stránku, nejde o nic “úmyslného” :)

 2. Nevím v čem je problém, ale mně se objevuje furt staré logo :/

 3. Skvělý změny. Moc se mi to nové logo líbí, řekla bych že je lepší než to minulé. Já mám hrozně ráda takovou tu tmavě růžovou jako je na odkazech. Už se těším na další změny :)

  • Tak to je dobře, docela jsem se bála, abych tou růžovou někoho “neznechutila”. Spousta lidí jí nemá rádo, mě se tahle tmavá ale taky moc líbí:)

 4. Je to takhle hezčí.

 5. Lianna Ellusive

  Myslím, že tento vzhled je přehledný a reprezentativní. Osobně jsem v anketě klikla na možnost “Ne”. Logo vážně prokouklo.

 6. Změny se mi líbí, logo vypadá fakt suprově. Opravdu dobrá práce!

 7. Ahoj, nejdou mi načíst obrázky u starších článků, nevíš čím to je ?

  • Ahoj,

   je to přesunem ze staršího webu, spousta obrázků nešla přesunout, snažím se to průběžně opravovat

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist