Aktualizace zkouškového Zatím bez hodnocení.

Co se týče školy, jsem už skoro (skoro, skoro) za vodou. Úspěšně jsem složila zkoušku z přípravy léčiv, z mikrobiologie, z analýzy léčiv, z farmakologie, z angličtiny a z latiny. Zítra mě ještě čeká smrtící chemie, ve středu farmaceutická botanika a v pátek anatomie, takže poslední tři poměrně těžké zkoušky, ale věřím tomu, že to půjde bez problémů. Chemii možná teď nedám a pokud se tak stane, napíšu si další termín na poslední týden v srpnu, abych měla chvilku klid a měla čas na učení. Jsem tak šťastná, že už se blíží konec zkoušek…

Kazí to jen pár věcí, které Vám tu nebudu nijak vykládat a nějak vehementně si stěžovat, každopádně jedna věc, kterou Vám chci říct je ta, že pokud máte hodnou maminku, která se o Vás stará (možná někdy až příliš), važte si jí – žádnou další už mít nebudete a úplně nejblbější na tom je ten fakt, že to zjistíte, až když bude možná už skoro pozdě, nebo úplně pozdě. Oni rodiče jsou občas tvorové, které nemůžeme pochopit, hádáme se, trucujeme, ale z 99% myslí na naše dobro a i když to občas přehánějí, nemyslí to špatně. Proto jestli máte po ruce mamku, obejměte jí a najděte si na ní chvíli čas, je to totiž taky jen člověk a potřebuje trošku té lásky, obzvlášť od svojí malé holčičky.

Mějte se krásně

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

5 komentářů

  1. Gratuluji k úspěšnému složení všech zkoušek a u těch posledních držím palce..:)
    A pokud jde o maminku, tak máš pravdu, že si to, že pro nás dělala, nebo se snažila udělat jen to dobré, si uvědomíme mnohdy až pozdě..:)

  2. Hodně štěstí hlavně při té chemii.
    To o těch maminkách je moc hezky napsané :)

  3. Mers gratuluju k úspěšným zkouškám :) Už se taky těším na VŠ :D A co se stalo,že takhle píšeš o maminkách?

  4. Moc gratuluju, si šikula :))

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist