Domů Krása & Péče Recenze Benefit – Girl meets pearl

Benefit – Girl meets pearl

3

1

Dneska si dáme jednu z posledních recenzí tohoto měsíce a to hned na jednu vychytávku od značky, kterou jsem (pokud si dobře vzpomínám) tady ještě nerecenzovala. Pamatujete na časy, kdy jsem hledala ten nejlepší rozjasňovač na světě a nemohla jsem ho najít? Jo, našla jsem jich spoustu dobrých se kterými jsem se spokojila (z těch levnějších můžu jmenovat třeba pudr od Essence), ale většinou to nebylo stoprocentní. Asi před třemi měsíci jsem ale našla rovnou dva vítěze!

Jaké? Nebudu Vás napínat, oba dva jsou od stejné značky a jednoho můžete vidět rovnou tady na fotce. Jo, první se jmenuje Girl meets pearls a druhý High beam. O high beamu jsem toho četla strašně moc – jednu dobu měl Benefit vlastní „blog akci“, kdy blogerkám posílaly produkty a ta „blog masáž“ byla fakt obrovská. Přesto všechno jsem se do koupi high beamu nijak nehrnula. Kdy přišel zlom? Když jsem s Benefitem líčila a mohla si rozjasňovače vyzkoušet na vlastní kůži. A nejenom na vlastní – dokonce i na cizí!

DSCF9797

Girl meets pearl má úžasné balení a na první pohled zaujme. Z obalu ho dostanete jednoduše – otočíte dolní částí a obsah Vám částečně vyteče dírkami v horní části. Praktické, bezproblémové…

Barva rozjasňovače je zlatavo – bronzová (narozdíl od high beamu, který je stříbrno – růžový), ale dá se použít pro každý odstín pleti.

Výdrž je taktéž super – pokud použijete kvalitní make-up a fixátor, vydrží celý den a pořád bude mít ten super rozjasňující efekt. A to je na tom to nejlepší – stačí ho použít jen trochu, tudíž balení které má 12 ml vydrží v kosmetické výbavě dlouho. Ono to platí u většiny dobrých efektivních rozjasňovačů – proto bych se do nich nebála investovat víc – když je to kvalitní, vrátí se to.

Konečný efekt je překrásný a to nepřeháním. Rozjasňovač je věc, která by určitě neměla chybět žádné dívce, která si přeje mít dokonalý make-up nebo jí přijde, že její pleť je našedlá či má nezdravý odstín. On totiž takový rozjasňovač dokáže zázraky. Pleť potom vypadá mnohem zdravěji a šťavnatěji a to přesně girl meets pearl plní!

girls-meets-pearl4

Klady: 

  • Krásné balení, praktické dávkování
  • Konečný efekt
  • Výdrž

Zápory: 

  • Cena (na druhou stranu jedno balení vydrží dlouho)

Konečný verdikt

Girl meets pearl je vítěz ankety „Lucka hledá superstar mezi rozjasňovači“. Chápu, že ne každý má tolik peněz, aby investoval pár stovek do rozjasňovače – přeci jen, kapesné občas není takové, jak by si ho mladé studentky představovaly, na druhou stranu je lepší koupit si kvalitní věc, než vyzkoušet deset relativně levných produktů. Já jsem ale vážně nadšená a můžu tenhle rozjasňovač doporučit s čistým svědomím komukoliv na světě!

Benefit – Girl meets pearl můžete koupit v parfumériích Sephora nebo na internetu na přibližnou cenu 600 – 800 Kč. 

Pozn.: Od Benefitu mám doma už víc produktů, proto můžete čekat víc recenzí, ale samozřejmě se nic nemá přehánět, tudíž to jako vždy budu prokládat i něčím zase trochu jiným, však to znáte:) A ještě upozorňuju, že pokud rády soutěžíte nebo chcete dostávat od Benefitu novinky, podívejte se na jejich facebookovou stránku, kde si určitě každý najde to svoje! 

 

Předchozí článekTrojkulma CERA Curl styler
Další článekTipy, jak maličkostmi vylepšit svůj pokoj
Mersmerize
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

3 KOMENTÁŘE

  1. Vypadá luxusně… :)
    Ačkoliv si nejsem jistá, jestli by taková věc u mě vůbec měla nějaký význam a ten požadovaný efekt :)

Diskuze je uzavřena.