Bojujete s trávou na zahradě? Zvítězte stylově! Zatím bez hodnocení.

robomow-rs-vysokatravaPřijdete domů z práce, ještě se ani nepřevléknete a uvědomíte si, co všechno musíte udělat. Přitlouct poličku, uklidit, posekat trávník. Odpočinek po práci? Nepřichází v úvahu, protože práce je nad hlavu. Jak skvělé by bylo, kdyby měl člověk alespoň na některé povinnosti pomocníka, že? Hlavu vzhůru, protože dnes se Váš sen může stát skutečností, alespoň co se sekání trávy týče! Právě od toho jsou zde robotické sekačky.

A jak, že taková “hračka” funguje? Je to poměrně jednoduché. Jako první je potřeba vyznačit hranici trávníků. To se provádí pomocí natažení a připevnění drátu kolem okraje trávníku. Tento drát je napojen na obvodový vypínač, který slouží jako zdroj. Co se týče estetičnosti trávníku – s drátem si nedělejte starosti. Zaroste do trávníku během 2 či 3 týdnů. Pak už přichází na řadu samotná robotická sekačka, která díky drátu rozpozná prostor, který má být posekán a sama se drží vně vyznačené plochy. Trávník je přejížděn a sekán v systematické křížové variaci, což zajistí, že porost bude sekán několikrát a z různých úhlů. Navíc, právě tento systém práce zajistí dokonalý konečný výsledek.

scooba-450-lifestyleNo, a pokud patříte k těm, kteří bydlí v paneláku, nemusíte smutnit. Také Vy si můžete ušetřit čas i námahu se svými povinnostmi pomocí moderní technologie. Copak Vám by se nelíbilo, kdybyste již nemuseli ohýbat hřbet při vysávání? Řešení je jednoduché – robotický vysavač, který se o čistotu podlah a koberců bude starat za Vás.

 

Čas je to nejdražší, co máme. Pomocí spolehlivých robotů jej ušetříte a budete ho moci lépe investovat, ať už ve formě času tráveného s rodinou a svými nejbližšími, nebo jako čas, který budete investovat sami do sebe. Tak nenechávejte všechnu práci na sobě a pořiďte si automatického pomocníka, který se o věci postará za Vás. Uvidíte, že nebudete litovat.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist