Domů Soutěže & Inzerce Dovolená tak, jak se patří!

Dovolená tak, jak se patří!

0

Člověk se 365 dní v roce nezastaví. Práce, rodina, povinnosti, problémy. Hektický způsob života je na denním pořádku a už si jen říkáme, kdy ten neustálý koloběh skončí, a budeme mít chvilku klidu. Jednoduše, na odpočinek čas nezbývá. A právě o to víc je potřeba si alespoň jednou za rok dopřát pořádnou dovolenou. Otázkou je, kam se za účelem odpočinku a regenerace sil vydat. Tak co byste řekli například Tunisku?

Tunisko je pro Čechy velmi atraktivní destinace. Důvodů, proč se vydat právě do této země je hned několik. V první řadě je tam sluníčko, teplo – tedy to, co většina z nás v rámci dovolené vyhledává. Dalším důvodem jsou finance. Ze zemí středomoří patří Tunisko k levnějším destinacím, a díky tomu i turistům, kteří nemají peněz na rozhazování, poskytnou levné suroviny a služby vynikající komfort. A hlavně, Tunisko je blízko. Cestujete-li s malými dětmi, které dlouho sedět nevydrží, tady se bát nemusíte – let trvá pouhé dvě hodiny.

Mnoho turistů nechce pouze navštívit sluncem zalité pláže a okusit ten svěží mořský vzduch. Tunisko láká také na památky, vesměs římské. Když už budete mít dost vylehávání na pláži, můžete absolvovat návštěvu historických míst. Pokud se zrovna nevydáte na hřbetu velblouda probádat Saharu, rozhodně budete potřebovat pohodlné, a vzdušné sandále. Takový společník na dovolenou přijde vhod nejen při návštěvě Kartága, Dougga, nebo El Jemu se svým věhlasným římským amfiteátrem.

A na co byste v rámci dovolené rozhodně neměli zapomenout? Určitě na komplexní cestovní pojištění! Právě cestovní pojištění záruka toho, že si dovolenou užijete plnými doušky a bez strachu z možného i nemožného. Není neobvyklé, že člověka na dovolené zastihne nemoc, úraz během objevování zahraniční destinace, nebo jiné zdravotní komplikace. Často nezbývá nic jiného, než vyhledat lékařskou péči. Ovšem, jen cestovní pojištění Vám zaručí, že po takovém ošetření se nebudete muset týdny až měsíce strachovat dne, kdy Vám bude doručen vysoký účet ze zahraniční nemocnice. Jednoduše, cestovní pojištění je v rámci zahraniční dovolené nezbytné.

Pokud již přemýšlíte o dovolené, rozhodně Tunisko zvažte. Jak můžete vidět, je to ve zkratce zajímavá a bezpečná destinace, která nabízí exotiku za rozumnou cenu. A to se vyplatí!

TIP: Ať není dovolená katastrofa pro tvoji krásu