Push up podprsenky – pro & proti Zatím bez hodnocení.

Push up podprsenky  double push-up podprsenka

Všechny z nás určitě touží po krásném a plném poprsí, jenomže co si budeme povídat, matka příroda není v tomhle ohledu dvakrát spravedlivá. Takže si musíme ke krásným ňadrům občas dopomáhat různými triky. Jedním z nejoblíbenějších je královna mezi podprsenkami, takzvaná push-upka. Nejen, že dokáže prsa nadzvednout, ale rázem je zvětší o několik velikostí.

Věděly jste však, že dlouhodobé nošení push-up podprsenek nám spíše škodí? Tím, jak jsou prsa nepřirozeně stlačována nahoru, je totiž vyvíjen tlak na prsní vazy, které prsa drží a tím se vytahávají. Takže opatrně, na chvíli sice vykouzlíte neodolatelné poprsí, ale z dlouhodobého hlediska si spíš škodíte.

 

Jak push up podprsenku poznáte?

Velmi snadno – na rozdíl od klasických podprsenek je tvrdší a má takové „polštářky“, které právě způsobují podepírání prsou. Existuje jich několik druhů:

Bezešvé push up podprsenky

Jak už název napovídá, takovéhle podprsenky nemají švy, nikde netlačí a tak jsou maximálně pohodlné. A i tak plní svůj účel – dělají dekolt zatraceně sexy.

bezešvá pushup podprsenka

TIP: 8 důvodů, proč občas nenosit podprsenku

Double push up podprsenky

Jsou určené hlavně pro ženy s velmi malým poprsím, protože působí dvojitou silou, takže je „zkrášlují“ hned dvakrát.

Gelové push up podprsenky

Jde patrně o nejšetrnější typ push-upek, protože vycpávky jsou gelové a snadněji se přizpůsobí tvaru prsou, takže jim tak neškodí.

Výhody push up podprsenek

* snadná pomoc pro ty, které příroda v hrudní oblasti příliš neobdařila

* levnější než plastické operace

* push up podprsenka zvedne sebevědomí

* dostupné všem věkovým kategoriím

* vytvoří svůdný dekolt např. do večerních šatů

Nevýhody:

* Nepřirozeně stlačují prsa a narušují tak prsní vazy, které drží jejich tvar

 

TIP: Jak na výběr podprsenky pro větší prsa?

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

8 komentářů

 1. Ahoj,
  Ač nerada musím souhlasit s názorem nademnou.
  Od Mers, když tu byla sama, jsme si zvykli na dlouhý článek, kterému nechybí doporučení, názor a zkušenost.
  Tento článek je všechno jen ne OK.
  Stačí mi jestli bys si ji nosila, zda jsi ji nosila a jestli by jsi ji doporučila slečnám s malým poprsím a jaká značka je ok a jaká ne.

  With love kula

  • Souhlasím… Na tenhle web chodím již něco přes dva roky. A za tu dobu se to tady dost změnilo. Když tady ještě byla Mers, byly tady opravdu kvalitní články. Pak na nějaký čas přestala psát. A teď mi přijde, že je to skoro samá reklama, a to mě dost štve! Chápu, že potřebujete vydělávat, ale i tak… Mers stačily komerční odkazy, ale vy to cpete i do celých článků. Kdby to aspoň byla recenze… Ale je fakt, že se mi líbily dva články. Jeden o au-pair a druhý o animátorství. :) Autorka tam totiž napsala i vlastní zkušenost atd. Abych to shrnula: na tenhle web budu chodit pořád, ale hlavně kvůli starým článkům, které si čtu pořád dokola.. :)

   • Mers jsem sledovala ještě na blog.cz a naprosto s vámi souhlasím holky.

    • I když teď Proslečny.cz vypadá jinak, než když jsem to tu vedla já, pořád tu mám nějaké články (jak napsala El, jak ty starší, tak ale i ty novější). Před pár dny tu třeba vyšla recenze na knížku: https://proslecny.cz/stephen-king-osviceni-doktor-spanek/ a připravený je i fotonávod. + stále píšu na svém blogu, takže si nemyslím že o něco přicházíte, prostě je to tu teď jen nové a jiné. :)

   • Ahoj, v tomhle článku určitě nejde o reklamu, respektive není tady ani nic, co by se reklamě podobalo.

    Mrzí mě, a určitě nejen mě, jestli se vám články nelíbí, ale co člověk to názor. Mers má svůj styl a okruh psaní, já píšu jinak a ostatní holky taky, nebyla by to nuda, kdyby jsme všechny psaly stejně?:-)

    Každý si najde něco, co se líbit bude a co ne,každý článek si najde své příznivce a odpůrce.

    Mějte se hezky!:-)

 2. Právě, že je to nové a jiné. Chápu Mers, že máš teď jiné „starosti“ (a moc ti to přeju :) ). Snažila jsem se zvyknout si na ty změny. Pořád jsem si snažila namluvit, že si zvyknu. Nicméně chodila jsem sem pořád míň a míň. Už jsem každé odpoledne nekontrolovala, jestli přibyl článek. Nakonec se to smrsklo na jednu návštěvu týdně a pak mi došlo, že ne, nezvyknu si a nemá cenu si nic namlouvat.
  Nic netrvá věčně, chápu to. Užívej si nové etapy života Mers. Přeju ti to. :)

  • Tak jasně, já to chápu – určitě sem spousta lidí přestalo chodit, protože je to změna a někomu vyhovovat nemusí. Zase tím, jak sem píše víc holek, tak si to tu může najít „diváky“ a celkově širší cílovou skupinu a více lidí. Co mě tady třeba hodně baví jsou články od slečny, která píše o studiu a celkově životě v zahraničí – ty se mi zdají super.:)

   A jak jsem řekla – já jsem určitě psát budu, alespoň pár článků měsíčně a snažím se (už teda!) pravidelně přidávat články i na svůj blog na blog.cz.

 3. Musím se přidat k názorům přede mnou. Články, co tu byly předtím, byly skvělé a hrozně ráda jsem si je četla. Ne, že by teď články byly o ničem, ale to se rovnou můžu podívat na krasna.cz nebo na podobné stránky :)
  Určitě se tu najdou zajímavé články, ale už to není co dřív ;) (a ty reklamy mě taky trošku štvou :) )
  Každopádně pokračujte, určitě to stojí za to a spousta slečen bude moc ráda.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist