Chcete mít krásné a ploché bříško? Nedopouštějte se několika chyb Zatím bez hodnocení.

Po čem ženy touží? To je poměrně snadná otázka. Ženy touží zejména po krásném, pevném a plochém bříšku, bohužel málokterá žena takové bříško skutečně má. V současné době stále více žen chodí do posilovny, kde tvarují své břišní partie a kde se snaží zhubnout přebytečné centimetry, které jim zabraňují nosit oblíbené šaty nebo bokové džíny. Bohužel mnohé ženy, i když chodí do posilovny opravdu pravidelně, nevidí žádné výsledky. U mnohých žen i po pravidelném zápřahu břicha zůstává bříško stejně pohyblivé a nepevné, což vede k depresi a stresu. Důvodem však mohou být chyby, kterých se ženy při cvičení bříška dopouští.

Málokterá žena si připustí, že při cvičení dělá chyby. Důvodem nehubnoucího bříška však může být také strava a naše zvyky, respektive zlozvyky. Jíte tak, jak máte? Jíte to, co byste měli? A pijete alkohol, kouříte nebo užíváte jiné drogy? Nebo jste si vypěstovali závislost na sladkém? To vše má negativní dopad na hubnutí břicha. Ale pokud jíte zdravě a nemáte žádný zmiňovaný návyk či zlozvyk, pravděpodobně se při cvičení břicha dopouštíte několika konkrétních chyb.

Opakujete neustále ty samé cviky

Jaké cviky cvičíte? Jak vypadá váš cvičební plán? Pokud pravidelně cvičíte neustále to samé, nemůžete se divit tomu, že bříško je už na dané cviky zvyklé, tudíž na ně nijak nereaguje. Ideální je střídat cviky, které budou mít menší počet opakování, za to však budou náročné na provedení. Zkuste jednotlivé cviky postupně upravovat tak, aby se během cviku zapojil zase zcela jiný sval než prvně.

Nedýcháte správně

Spěchat při cvičení břicha? To se nevyplácí. Měli byste být i při cvičení břicha vytrvalí a trpěliví, zejména byste měli správně dýchat. Bez správného dechu daleko nedojdete a výsledky neuvidíte. Při cvičení se soustřeďujte nejen na správné dýchání, ale zejména na správné provádění cviku. Nesprávné provedení cviku opět žádné výsledky nepřináší.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist