Domů Tělo & Zdraví Hubnutí Co takhle začít jíst zdravě? ...

Co takhle začít jíst zdravě? 5/5 (1)

0

Léto už nám pomalu končí a Ty začínáš přemýšlet nad nadcházejícím školním rokem. Možná se chystáš na jinou školu, kde poznáš nové kamarády a učitele, nebo se těšíš do své staré třídy. Pomalu se připravuješ na stereotyp testů a domácích úkolů, monotónní výklady některých vyučujících, tahání kila učebnic každý den….

Začíná nový školní rok tak proč ho nezačít něčím jinak? Co takhle začít jíst zdravě? Přinášíme Ti několik benefitů, které získáš, pokud se rozhodneš jíst zdravěji, lépe a vědomě.

TIP: přečti si recenzi top přípravku na hubnutí!

1, Pleť, vlasy a nehty

V momentě, co zařadíš do svého života zdravé potraviny, Tvá pleť omládne, Tvé nehty získají zdravý lesk a Tvé nehty již nebudou mít ten šedý nezdravý nádech. Nebudeš již potřebovat sto padesát různých kosmetických přípravků, abys dodala své kráse šmrnc, protože to zdravá strava udělá za tebe. Všechno totiž souvisí se vším.

2, Kvalitní spánek

Večer padáš únavou, ale stále ne a ne zabrat, uvažuj- zbytečně se večer přecpáváš jídlem? Máš dostatek tekutin přes den? Nechybí ti nějaký vitamín? V momentě, co zařadíš sem tam tu „zelenou věc“ na svůj talíř, budeš se divit, co vše s Tvým tělem dokáže.

3, Budeš mít energii

Budeš mít energii na rozdávání. Nebudeš večer padat únavou po náročném dni, nebudeš klimbat na večerní párty s kamarády, budeš moci dělat, co jen budeš chtít, protože budeš nabitá energií.

4, Zhubneš

Ano, bod, kvůli kterému nejspíše čteš tento článek. Pokud začneš jíst zdravěji, je tu vcelku velká pravděpodobnost, že zhubneš nějaké to kilo, upnuté tričko ti bude volnější, nebo zmizí ten faldík na Tvém břiše. Nezaměřuj se však jen na vizuální stránku, jsou i důležitější věci než být hubená. Přečti si následující a také nejdůležitější bod.

5, Budeš zdravá

To nejdůležitější- budeš zdravá. V momentě, kdy začneš dělat to, co Tvému tělu prospívá, rádo Ti zato za pár let, ne-li dřív, poděkuje. Vždyť tělo máme jenom jednom tak proč se k němu chovat špatně? Navíc se budeš ve Svém těle cítit lépe a posílíš svůj imunitní systém. Z každé rýmičky se rychle otřepeš a budeš schopná zpátky naskočit do svého pravidelného režimu.

TIP: přečti si recenzi top přípravku na hubnutí!

A co tedy jíst?

Základem každého zdravého jídelníčku je samozřejmě ovoce a zelenina, které obsahují spousty vitamínů. Můžeme zde jmenovat tolik opomíjená jablka, hrušky, vodní meloun či různé druhy paprik a okurek. Zkus si jednotlivé kousky rozmixovat a udělat z nich barevná smoothies. Dále pak různá semínka a oříšky, ale hlavně kvalitní potraviny. Vždy si nejdřív přečti etiketu výrobku, který si chceš kupit. Zde platí obecná poučka: pokud složení dané věci je dlouhé jako telefonní seznam, plný složitých názvů, které ani nedokážeš vyslovit-ruce pryč. Nakupuj na místním farmářském trhu kvalitní suroviny, maso si ber od řezníka, či jen poraď mamce, že místo palačinek z prášku můžete ukuchtit vlastní a ještě si u toho užít spoustu legrace. Všechno se počítá.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.