Domů Krása & Péče Brilliant coco pro bílé zuby – účinná cesta k bílému úsměvu ...

Brilliant coco pro bílé zuby – účinná cesta k bílému úsměvu 5/5 (3)

2

Brilliant coco

9.7

Hodnocení

9.7/10

Plusy

 • odstraňuje povlak a zápach z úst
 • šetrné bělení zubů díky přírodním prostředkům
 • žádné chemie, přírodním způsobem bělí zuby

Mínusy

 • pro někoho trochu vyšší cena

Brilliant coco pro bílé zuby Bílé zuby jsou naší nejlepší vizitkou, bohužel ne vždy nám v tomto ohledu příroda nadělila požehnaně. Leckdy je to spíš právě naopak. Takže co si s tím tedy počít?

U přírody je také nutné začít pomoc hledat. Koneckonců – nachystala nám pro naši krásu a zdraví vše potřebné, musíme jen vědět, kde tyto složky najít. Pokud také nemáte rádi nejrůznější chemická bělidla a svůj chrup chcete mít nejenom krásný, ale také v perfektní kondici, vyzkoušejte Brilliantcoco set.

✨Kokosový olej se o bělení postará

Kokosový olej v sobě obsahuje obsahuje okolo 51% kyseliny laurové, co je pro bělení zubů velmi důležitá složka. Je to přírodně působí látka, která má antibakteriální, antivirové, antioxidační a po všech stránkách také regenerační vlastnosti. Právě proto se kokosový olej tak často používá jako aktivní bělící a ošetřující přísada do zubních past a výplachů.

A na toto téma existují i studie. Jednoznačně prokázaly, že pokud jde o působení na obávané kyselinotvorné bakterie Streptococcus mutans, nepůsobí enzymem modifikovaný kokosový olej o nic hůře než standardní (a mnohem dražší) biocidní chemické přísady. Při každodenním používání prostředků s kokosovým olejem tedy zabije opravdu dvě mouchy jednou ranou.

A právě proto využívá Brilliant COCO působení pasty a zároveň oblíbený oil pulling. Snížení počtu bakterií Streptococcus mutans, které způsobují zubní kaz a zánět dásní, tak totiž v ústní dutině nastává jednak mechanickým odstraněním plaku, a jednak také účinným potlačením jejich růstu, a to právě prostřednictvím kokosového oleje, obsahujícího kyselinou laurovou.

Měli byste vědět: celkově se v lidských ústech může nacházet okolo 600 druhů bakterií, z nichž mnohé jsou samozřejmě škodlivé. I s nimi si však kokosový olej dokáže poradit.

✨Brilliantcoco recenze – jak vlastně působí

Předem se připravte na to, že cesta za zářivým a zdravým úsměvem nebude úplně jednoduchá. Denně jim budete muset věnovat 10-15 minut. Bude to však péče po všech stránkách příjemná, o to se bát nemusíte. Vše začíná právě oil pullingem, a o co vlastně jde?

✨Oil pulling kokosovým olejem

Zubní sklovina se díky tomu, co jíme, až příliš snadno obarví, a to nejenom přírodními, ale především umělými barvivy obsaženými v potravinách. K nejhorším nepřátelům bělosti v tomto ohledu patří káva, černý čaj nebo červené víno. Proto je postup bělení kokosovým olejem jedním z nejoblíbenějších mezi běžnými lidmi i pacienty zubních klinik. Nerozlišuje totiž způsob zabarvení – naopak. Stejně snadno si poradí s chemickými barvivy i s těmi přírodními.

✨Jak oil pulling vypadá

Pravidelné vyplachování úst přírodním kokosovým olejem (pro milovníky pohodlí pak bývají dostupné i ústní vody s vysokým obsahem kokosového oleje a sním i kyseliny laurové) nejenže pomáhá odstraňovat bakterie, ale také velmi účinně a především rychle neutralizuje jejich účinek na sklovinu. Už to způsobuje, že zuby vypadají bělejší. Postupně dochází i k aktivaci světlých pigmentů a zuby opravdu vypadají bělejší.

V zásadě stačí převalovat kokosový olej v ústech 5-15 minut. Podle toho, kolik času máte. Nebojte se, i když je na počátku tuhý, rozpouští se už při teplotě našeho těla. Rychle tak dostane konzistenci, kterou potřebujete. Tuky v něm na sebe nalepí všechny bakterie i další nečistoty, které později jednoduše vyplivnete. Olej se nikdy nepolyká, naopak. Vždy je nutné ho vyplivnout. Následuje ještě vypláchnutí teplou vodou, aby byly z ústní dutiny odstraněny všechny zbytky oleje.

Tuto metodu kvůli její vysoké účinnosti již dlouho používají obyvatelé tichomořských ostrovů. A jestli opravdu funguje? Stačí se jen podívat na jejich bělostné zuby a budete mít jasno. Intenzivní oil pullingová kůra by se měla provádět alespoň dvakrát ročně, abyste si zachovali za všech okolností zdravé zuby a atraktivní úsměv.

✨Brilliant COCO pasta recenze

Jen samotný kokosový olej ale ke 100% výsledku nestačí. A právě proto má pro vás Brilliant COCO nachystánu i zubní pastu, s jejíž pomocí účinky oil pullingu ještě více zafixujete. Ta se používá běžným způsobem (stačí dvě minuty běžného čištění). A aby šlo o postup opravdu účinný a šetrný, dodá vám k němu Brilliant COCO navíc i přírodní kartáčky se štětinkami jemnými tak akorát (v některých sadách nechybí ani odstraňovač plaku z jazyka).

Odborníci také říkají, že při jakémkoliv poškození zubů nebo onemocnění dásní je třeba věnovat pozornost nejdříve těmto faktorům. Je totiž vždy mnohem lepší tyto problémy vyřešit, a teprve poté začít se zesvětlováním skloviny.

Kokosová zubní pasta od Brilliant COCO je naštěstí v tomto ohledu velmi šetrná. Na vyčištění zubů jí navíc stačí jen opravdu malé množství – na kartáček naneste vždy jen množství o velikosti hráškového zrnka. Po ukončení čištění (zubům se věnujte alespoň dvě minuty) ji beze zbytku vyplivněte a ústa vypláchněte. Pokud se vám však trochu pasty podaří spolknout, nic se neděje. Koneckonců – je přece vyrobena jen z čistě přírodních ingrediencí a našemu organismu tedy nijak neuškodí.

✨Jaké jsou naše dojmy

Pasta samotná nijak nepálí, i když v sobě obsahuje mátový extrakt. Nicméně zanechá svěží pocit v ústech. A pro dokonale hygienické nabírání najdete v balení i bambusovou naběračku.

Složení zubní pasty Brilliant COCO: Aqua, Cocos Nucifera, Xylitol, Bentonite, Solum Diatomeae, Activated Charcoal, Sodium Bicarbonate, Mentha Spicata, Mentha Piperita, Gaultheria procumbens essential oil, Xanthan Gum, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (Tea Tree), Citric Acid, Panax Ginseng Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract.

Měli byste vědět: Domácí bělící systémy od Brilliant COCO jsou velmi účinné, ale nedokáží si poradit s některými vážnými problémy, jako jsou skvrny způsobené použitím antibiotické léčby tetracyklinem v dětském věku. Takové potíže patří do rukou profesionálů. Pokud chcete radikálně vybělit zuby v rámci jednoho kroku, je lepší se přihlásit na profesionální bělící kliniku. Budete tak mít jistotu, že si nijak neublížíte.

Brilliant coco

✨Nezapomeňte ani na odstraňovač plaku z jazyka

Vlastně byste s jeho pomocí měli celou proceduru začít. Ale protože jde o nejméně známou součást celého procesu, necháváme si ji nakonec. Během noci se totiž v ústní dutině namnoží spousta bakterií. A rozhodně se nenachází jen v prostoru mezi zuby. Takže pokud je neodstraníte z jazyka, je celá práce jen poloviční. Odstraňovač plaku z jazyka od Brilliant COCO je bambusový, takže jakmile doslouží, snadno se rozloží. Navíc se dobře drží a snadno používá.

✨Brilliant COCO bělení zubů

Vždy dodržujte pečlivě pokyny v návodu. Nejprve každé ráno očistěte jazyk od zbytku plaků a bakterií, které se na něm pře noc usadily. Poté proveďte oil pulling a nakonec zuby vyčistěte běžným způsobem. Následovat by měla aplikace ústní vody (tu si vyberte vlastní, Brilliant COCO ji nenabízí´. Večer pak stačí zopakovat důkladné čištění a opět aplikaci ústní vody.

Dávky na oil pulling jsou v balení Brilliant COCO vždy zabaleny do samostatných sáčků. Nemusíte se tedy obávat toho, že si přípravku vezmete zbytečně moc a nevydrží vám tedy tak, dlouho, jak by bylo třeba.

✨Brilliant COCO bělení zubů – postup

✅ 1. Ráno: Vyčistěte si jazyk

Ráno nalačno vyčistěte si jazyk bambusovým kartáčkem od Brilliant coco. Odstraníte z něj povlak a bakterie, které se tam vytvořily přes noc.

✅ 2. Převalování olejem

Následně do úst aplikujte jedno balení olej Brilliantcoco, který v ústech převalujte 5 – 15 minut. Poté olej vyplivněte a vypláchněte si ústa teplejší vodou, ať dojde k jeho odstranění. Olej používejte před jídlem a čištěním zubů, v žádném případě ho nepolykejte.

✅ 3. Čištění zubů pastou

Dalším krokem je čištění zubů pastou Brilliantcoco, kterou naneste na bambusový zubní kartáček. Stačí množství pasty jako kulička hrášku. Pastu nanášejte bambusovou špachtlí, v žádném případě nezabořte kartáček do nádobky pro rychlejší nabrání pasty. Tímto byste ji znečistili.

Zuby čistěte správnou technikou, nezapomeňte na místa vzadu, žvýkací plochy a vnitřní stranu.

✅ 4. Ústní voda na závěr

Na závěr celého tohoto procesu si vypláchněte ústa ústní vodou Brilliant po dobu 30 vteřin. Vodu nepolykejte a na konci ji vyplivněte. Ranní rituál je tudíž u konce.

✅ 1. Večer: Vyčistěte si zuby zubní pastou

Před spaním je čištění trošku jednodušší. Vyčistěte si zuby pomocí zubní pasty od Brilliantcoco. Opět na kartáček naberte špachtlí menší množství pasty a vyčistěte si zuby a vypláchněte vodou.

✅ 2. Ústní voda na konec

Na konec tohoto procesu ústa vypláchněte ústní vodou po dobu půl minuty a vodu vyplivněte. Vyvarujte se jejího polykání. Večerní zubní péče je u konce.

✨Brilliant COCO kde koupit

Jde o přírodní produkt, balený navíc v ekologických materiálech. V běžné obchodní síti tedy k dostání není. Měli byste proto zamířit nejlépe přímo k jeho výrobci a distributorovi. Jde o bělící systém, který lze nazvat doslova průlomem v péči o vaši krásu a zuby. Všechny výrobky jsou vždy vyráběny pomocí bez použití peroxidu vodíku a dalších chemických látek. Brilliant COCO proto vždy zaručuje jemné a samozřejmě bezbolestné bělení zubů, bez jakéhokoliv nebezpečného a nepříjemného poškození skloviny. Celá procedura dodává zubům lesk, zpomaluje proces jejich opětovného barvení pigmenty, posiluje sklovinu, snižuje citlivost a samozřejmě také nabízí bělejší zbarvení.

Brilliant coco

Bělit si zuby můžete v jakoukoli vhodnou dobu – stačí 15 minut denně. Ráno před do práce, večer před významným rande, nebo dokonce v zácpě v autě pokud ráno nestíháte a oil pulling spolu s kelímkem teplé vody v termosce si jednoduše sbalíte s sebou.

Náš tip: Během bělení je lepší vyloučit ze stravy kávu, červené víno, borůvky a další zabarvující potraviny, které nepříznivě ovlivňují barvu skloviny.

✨Kde koupit nejlevněji

A to nejlépe na stránky https://brilliantcoco.cz/. Budete si tak moci vybrat přesně tak velkou velikost balení, které beze zbytku využijete. Doporučujeme začít dvoutýdenním setem. Sami tak uvidíte, zda vám tento způsob bělení vyhovuje a jaké má právě u vás výsledky.

AKCE nejlevněji ZDE

✨Jak shrnout recenzi na Brilliant COCO?

Nejlépe asi tak, že zhodnotíme všechny výhody a nevýhody.

Výhody

 • podporuje zdraví dutiny ústní
 • žádné chemie, přírodním způsobem bělí zuby
 • vhodné pro vegany
 • pasta není nijak pálivá ani nepříjemná
 • snadno se používá
 • detoxikuje dutinu ústní
 • neobsahuje SLS a PEG
 • odstraňuje povlak a zápach z úst
 • šetrné bělení zubů díky přírodním prostředkům
 • možné zakoupit i v obalech zero waste

Nevýhody

 • pro někoho trochu vyšší cena (ovšem profesionální bělení v ordinacích stojí násobně více)
 • ne úplně šikovné obaly, kelímek s pastou například mokrýma rukama neotevřete

✨Brilliant COCO – nejčastější dotazy

O kolik odstínů vybělí zuby?

Nedá se přesně říct, o kolik odstínů tyto produkty vybělí zuby. Záleží na délce používání této značky, vaší pečlivosti a na aktuálním stavu zubů. Někomu je může vybělit lépe, někomu hůře. Vždy záleží na mnoha aspektech. To je tak ale všude.

Je to ZERO WASTE?

Obaly jsou vyrobeny převážně z přírodních materiálů, nádobka s pastou je skleněná a rukojeti kartáčků bambusové, které jsou snadno rozložitelné.

Jedná se o chemické čištění zubů?

Ne, bělení zubů probíhá pouze na přírodní bázi. Výrobky obsahují kokosový olej a aktivní černé uhlí, které mají vliv na bělení přírodní cestou.

 

První výsledky celé procedury se obvykle dostavují už po 14 dnech, kratší kúru tedy nasazovat rozhodně nedoporučujeme. Produkt (kokosový olej) je vhodný i pro těhotné a kojící ženy (pochází ze Srí Lanky). Oceňujeme však, že rozhodně nebyl testován na zvířatech. Jde o veganskou a naturální značku, vyznávající velmi přívětivé ekologické hodnoty. I to jí tak může u řady uživatelů přinést mnoho sympatií.

Dárkové balení produktů má však i další výhody. Pokaždé vám dorazí umně zabalený balíček s vygravírovaným logem a podobně. Klidně tedy můžete tyto produkty pořídit i svým blízkým jako dárek. Uděláte jim radost nejenom díky jejich báječnému vzhledu, ale také jejich účinky. Nejlepší dárek je totiž takový, který uspokojí estetické i praktické potřeby. A to sety Brilliant COCO rozhodně splňují po všech stránkách.

AKCE nejlevněji ZDE

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

2 KOMENTÁŘE

 1. Dávám 100% zkoušela jsem několik přípravku, ale až teď jsem našla funkční.

 2. Funguje skvěle v porovnání s jinými bělícími prípravky které jsem zkoušela, je tento jasně nejlepší.

Diskuze je uzavřena.