Domů Rodina & Škola Čtenářky píší Čtenářky píší: Listopadové téma

Čtenářky píší: Listopadové téma

15

Tak anketa dopadla, tak jak dopadla a i když výsledky byly ze začátku velice vyrovnané,  jako listopadové téma jste určili:

Vánoční nakupování

Jde o jasně vymezený článek, který se určitě bude hodit. Pomalu se blíží Vánoce a i když je teprve začátek, téma jsem do ankety zařadila, protože vaše články budu uveřejňovat ke konci listopadu, kdy už často začíná panikaření „Nemám žádné dárky“ a „Co mám koupit“? V článku se můžete rozepsat o čem je libo na téma Vánoční dárky – jaké máte v plánu nakupovat vy, co se podle vás hodí členům rodiny, příteli, kde dárky nakupujete, vaše rady a tipy, kdy je nakupujete, kolik peněz Vás dárečky stojí – záleží jen a jen na tobě, jak článek pojmeš.

Články pěkně prosím pište v MS Word (je jedno zda 2003 nebo 2007 – pokud by s tím byl problém, stačí se ozvat) a posílejte do 11.11.2011 (takové magické číslo) na email: Mersmerize@seznam.cz a do předmětu napiš Čtenářky píší. Do samotného emailu uveď jméno/nick, pod kterým článek uvedu a tvůj věk. Pokud máš blog a chceš ho u článku mít napsaný, tak připiš i jeho adresu.

Jaké jsou podmínky psaní? Samozřejmě se článek musí týkat tématu, nebudu zadávat přesný rozsah – samy vidíte, jak dlouhé články průměrně píši já, takže se snažte to rozvést ne na dvě věty, ale alespoň na pár odstavců. A znovu pěkně prosím – čtěte po sobě! I v tom se odráží kvalita autora a i když chápu, že každý udělá chyby (já je dělám denně), snažte se vyhnout ošklivým hrubkám a nelogickým souvětím.

Dále Vás taky všechny žádám, aby jste články nekradly! Chci originální článek, spešl vymyšlený pro můj blog – takže nechci, aby byl zveřejněný kdekoliv jinde (až po vložení příspěvku na můj blog si ho můžeš dát na svůj). Je to hlavně kvůli tomu, abych jednoduše zjistila, zda jste článek nevzali z jiného serveru, takové články totiž rozhodně nestrpím.

Zaslané články si projdu samozřejmě všechny do jednoho. Je možné, že se mi bude líbit víc než jeden článek, v tom případě jich zařadím víc. Pokud budou články delší, nebo se ti povede jen určitá část textu, je možné, že ji také zveřejním. Nebudu však pozměňovat myšlenku celého článku – o tu přece jde.

Na vymýšlení, psaní a poslání článku máte dost času a čím víc textů mi přijde, tím budu šťastnější. Ráda si přečtu vaše názory.

A pokud tvůj článek neuveřejním? Žádný strach, možná ti sedne jiné téma:)

Mějte se krásně a přeju spoustu kreativity při psaní

Předchozí článekOnline hry jsou i pro dívky
Další článekKdy menstruace není v pořádku?
Mersmerize
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

15 KOMENTÁŘE

  1. Jéj.. Klidně bych se zúčastnila, ale já k tomuhle tématu nemám moc co napsat, jelikož to nijak extra neřeším. Moje nej. kamrádka si přeje penál a pastelky, mámě koupím nějakou ozdobu např do pokoje, tátovi taky. Nemám peníze na rozdávání :D. Nechápu ty, co se s tím stresují, já vyberu nějakou kravinu, a je to xD

  2. ahojky, já se určitě zúčastním :) to minulé téma mi moc nesedlo ale tohle jo :) a Mers chtěla bych jen říct jestli tam jak máš napsáno: a i když výsledky byli velice vyrovnané, jako SRPNOVÉ téma jste vybrali… tak nemělo být spíše listopadové? :) jinak už se těším na další témata :)

  3. Tak jsem článek poslala, budu ráda, když mi napíšeš svůj názor na něj…
    ráda bych začala blogařit a tvůj názor na můj článek? Ať kladný či zaporný zajímá mě :)

  4. Už se tešim na ruzné tipy :) Sama le vím kde už budu nakupovat, mají tam luxusní věci, ten obchudek objevila kámoška, je to tam sice dražší, ale moooc hezké :)

  5. ahoj, chtěla sem ten článek napsat do MS Word ale my máme jen no tohle: Dokument aplikace Microsoft Word.doc tak nevím, není to ten originál ,,ale microsoft to je, tak jestli by to nevadilo :(

  6. jestli je to blbý dotaz tak se omluvám ale vážně to není takový ten word na který sem normálně zvyklá,proto se divím že takovýhle je

  7. Taky bych se zúčastnila, a le jako ostatní jolky mám problém s tím, že k tomu nemám moc co napsat a taky nemám MS word :-/

  8. Už se těším , tento rok nemám žádnnou fantazii – co se týče dárku , zúčastnit se numůžu ,protože v mé hlavě je jedno velké okno , proto se těším , na ty nezajímavěší co vybereš :)

Diskuze je uzavřena.