Online hry jsou i pro dívky Zatím bez hodnocení.

Hrajete rády hry na počítači, ale stále nemůžete najít v záplavě her ty pravé? Zdají se ti všechny příliš brutální, nemáš rády monotónní závodění, nebo střílečky? Chceš konečně hezky pohromadě a přehledně online hry podle svého vkusu? Na internetových stránkách jako je Raketka.cz, nebo Jogo.cz si můžeš zahrát do sytosti a úplně zdarma množství her vytvořených přímo pro tebe. Pokud tě některá více zaujme, máš možnost si ji i stáhnout do vlastního počítače a vrátit se k ní, i když nebudeš mít zrovna připojení k internetu.

Hry pro dívky jsou stále populárnější a tak jich můžeš najít nejen čím dál větší množství, ale i čím dál více různých kategorií a samozřejmě v daleko lepší kvalitě, než kdy dříve.  Pro mladší slečny jsou tady hry plné roztomilých zvířátek, poníků, seriálových postaviček, nebo panenek. O ty se pak můžou podle druhu hry buď starat, absolvovat s nimi nejrůznější závody, nebo je nápaditě zkrášlovat.

Starší hráčky si pak přijdou na své v simulacích líčení, módních butiků, kadeřnictví, nebo dokonce úpravy nehtů. Můžete si snadno otevřít vlastní wellness centrum, salon krásy, kavárnu, restauraci,… Cokoli tě napadne, již není problém. Mezi nejmodernější trendy her současné doby patří hry, ve kterých jen neobsluhuješ hosty, nebo se kreativně nevyjadřuješ, ale vedeš dlouhodobé hospodářství, kde se staráš o své zvířata (nebo plodiny), nakupujete, prodáváte a vše zvelebujete. Můžeš se tak stát majitelkou hotelu, zoo, farmy a podobně.

Super hry, které se Vám jistě budou líbit, najdete i jako alternativy drsných her plných krve určených klukům. Místo střílení můžeš třeba jako malá čarodějka vysílat kouzla. Nebo si vyber krásnou dívčí hrdinku ve strategiích a defensovkách, pokud na ně přece jen dostaneš chuť. V logických hrách na tebe potom čekají například puzzle plné nejpopulárnějších osobností. Stačí se připojit a užít si hry, tak jak je máte rády.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

6 komentářů

  1. Já mám nejradši superhry a 1001hry.. Z kategorií skákačky, sportovní.. Hlavně Sonica, a Super Mario :)) Nebo snowboarding.. Co se týče těch holčičích her, ty moc nehraju, ale docela mě baví lakování nehtů, a kadeřnictví ;) Určitě zkusím to jogo.cz a raketka.cz, o tom jsem ještě neslyšela :))*

  2. Podle mě je lepší si zahrát The Sims apod. ,:),ale každýn máme jiný názor :)

  3. To jo, Sims je taky dobrý =)

  4. heh, pekný článok :-).. ale aj tak mám radšej klasické RPG alebo MMORPG :D :-)

  5. Hry pro dívky

    Sims jsou super ale když člověk je nemůže hrát ve škole třebas, kdežto tyhle online hry z web stránek si mužu zahrát kdykoli…ale taky radši pařím sims:))

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist