Domů Rodina & Škola Čtenářky píší Čtenářky píší: Vyber téma na měsíc srpen Zatím bez hodnocení.

Čtenářky píší: Vyber téma na měsíc srpen Zatím bez hodnocení.

7

Protože srpen už nám před pár dny začal, zkouším co nejrychleji a nejefektivněji zorganizovat naše téma měsíce. Protože jsem dostala více nápadů, vybrala jsem tři nejvhodnější a v anketě pod článkem můžete hlasovat pro to, které by se vám nejvíce líbilo a chtěly byste o něm psát.

1. Riziko sexu: Potrat – Téma je hodně otevřené, můžeš psát o svých názorech, zkušenostech, zda by jsi potraty u nás nechala povolené, nebo je zakázala. Klidně napsat svůj postoj, zda by jsi potrat někdy dobrovolně podstoupila a za jakých podmínek. Prostě můžeš psát o všem, co tě na dané téma napadne.

2. Největší prázdninový trapas – protože jsou prázdniny v plném proudu a už máme měsíc za sebou, mnoha slečnám se stal na dovolené či doma nějaký trapas, který by nás mohl rozesmát.

3. Vztahy na dálku – téma, které je i prázdninám blízké, protože poznáváme nové lidi/kluky, s kterými jsme od sebe daleko a po skončení dovolené je možnost, že už je nikdy neuvidíme. I přes to, ale můžeme navázat vztah. V článku klidně rozepiš, zda jsi někdy vztah na dálku zažila, jestli mají takové vztahy budoucnost, jaké mají výhody a nevýhody…

Pokud se ti nějaké téma líbí, určitě hlasuj v anketě, která tu bude do 11.8:

[poll id=“13″]

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekMísto barvy na vlasy: Barevný šampon
Další článekJak na blog: Spam
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

7 KOMENTÁŘE

  1. Nevím proč, ale nejvíce se mi zamlouvá první téma… jsem zvědavá na názor ostatních dívek.. koukám, že většina hlasuje pro trapas nechápu proč.. to si stačí koupit bravíčko a podobné časopisy…

    • V to máš pravdu, v ostatních časopisech toho najdeš hafo…Také se mi zamlouvá první téma ! :-)

      • Áno,áno, mě to taky vyhovuje nejvíc….zajímají mě názory ostatních..;)

  2. ahoj Mers, nemohla by jsi udělat článek, co pomáhá proti tomu když ti někdo chybí ? :/ děkuji moc

Diskuze je uzavřena.