Čtenářky píší: Vyber téma na měsíc srpen Zatím bez hodnocení.

Protože srpen už nám před pár dny začal, zkouším co nejrychleji a nejefektivněji zorganizovat naše téma měsíce. Protože jsem dostala více nápadů, vybrala jsem tři nejvhodnější a v anketě pod článkem můžete hlasovat pro to, které by se vám nejvíce líbilo a chtěly byste o něm psát.

1. Riziko sexu: Potrat – Téma je hodně otevřené, můžeš psát o svých názorech, zkušenostech, zda by jsi potraty u nás nechala povolené, nebo je zakázala. Klidně napsat svůj postoj, zda by jsi potrat někdy dobrovolně podstoupila a za jakých podmínek. Prostě můžeš psát o všem, co tě na dané téma napadne.

2. Největší prázdninový trapas – protože jsou prázdniny v plném proudu a už máme měsíc za sebou, mnoha slečnám se stal na dovolené či doma nějaký trapas, který by nás mohl rozesmát.

3. Vztahy na dálku – téma, které je i prázdninám blízké, protože poznáváme nové lidi/kluky, s kterými jsme od sebe daleko a po skončení dovolené je možnost, že už je nikdy neuvidíme. I přes to, ale můžeme navázat vztah. V článku klidně rozepiš, zda jsi někdy vztah na dálku zažila, jestli mají takové vztahy budoucnost, jaké mají výhody a nevýhody…

Pokud se ti nějaké téma líbí, určitě hlasuj v anketě, která tu bude do 11.8:

[poll id=“13″]

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

7 komentářů

  1. Nevím proč, ale nejvíce se mi zamlouvá první téma… jsem zvědavá na názor ostatních dívek.. koukám, že většina hlasuje pro trapas nechápu proč.. to si stačí koupit bravíčko a podobné časopisy…

  2. Martina :*

    Určitě bych nechtěla to poslední téma

  3. Chci 3! :D 2 nechápu co bych měla psát a jedničku..no …to by mi asi napsat nešlo :D!

  4. ahoj Mers, nemohla by jsi udělat článek, co pomáhá proti tomu když ti někdo chybí ? :/ děkuji moc

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist