Domů Ostatní Další nová redaktorka?!

Další nová redaktorka?!

2

Ano, je to tak. Jsem další nová redaktorka tohoto blogu, která vás, holky, bude těšit svými články.

Je mi 20 let, práh dospělosti jsem už Kikistedy překročila. Pořád ještě studuji, i když se teď hodně věnuji psaní. Jednou se tím chci živit. Moje sny jsou obyčejné. Napíšu knihu, vydám kuchařku, možná budu mít časopis. Každý rok budu jezdit aspoň na jednu dovolenou k moři a budu mít dvě skvělé děti. No, takový ten normální život.

Co mě baví

Opravdu, ale vážně miluji jídlo. A nemá to vliv na mou postavu. Ráda si dám dobře udělaný steak, ale i luxusní čokoládu. Jsem schopná si dobré jídlo i uvařit – aspoň můj přítel tvrdí, že mu chutná. Vařím s láskou, peču s nadšením. Zkouším nové a stále náročnější recepty, už jsem upekla dva dorty a dokonce je potáhla i marcipánem! Uf. Taky jsem už vymyslela pár svých vlastních receptů. A jsou fakt skvělé!

Taky ráda čtu. Ke knihám mám velmi vřelý vztah, mám ráda i jejich vůni. Ale do knihovny nechodím, nesnáším pomyšlení, že tu knihu mělo spoustu lidí přede mnou. Knihu si koupím, přečtu (hodně rychle) a pak si ji vystavím. Je to pěkná dekorace.

Co ode mě můžete čekat?

Jak jsem psala, miluji jídlo. Takže očekávejte články i na tohle téma – můžu vás inspirovat recepty, které jsou opravdu lehké. Můžete nimi potěšit svého přítele, rodiče nebo jen své mlsné jazýčky.

Hodně se zajímám i o lidské zdraví, v tomto ohledu vám moc ráda poradím s jakýmkoliv problémem – pokud to bude v mých silách. Před dvěma lety jsem si udělala kurz Zdravotník zotavovacích akcí u Českého červeného kříže, což znamenám, že umím první pomoc a můžu jezdit na dětské tábory jako zdravotník. Takže se mnou určitě budete v bezpečí :)

V posledních dnech jste musely vstřebat spoustu informací o nových redaktorkách, takže vás už nebudu zdržovat. Určitě se blíž poznáme při dalších příležitostech.

Budu se těšit,

Kikča

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.