Domů Krása & Péče Líčení Dermacol znají i v Hollywoodu! ...

Dermacol znají i v Hollywoodu! 4.67/5 (6)

0

hollywoodProdukty Dermacol pravděpodobně všechny dobře znáte. Setkáte se s nimi na pultech všech velkých drogérií a lékáren po celém světě a také v kosmetických salonech od Spojených států, přes Evropu, až po Austrálii. Možná jste ale nevěděli, že jde o ryze českou značku! Při vyslovení jejího názvu se většinou lidem vybaví krycí make-up, kterým tato firma už v 60. letech pokořila československé hranice, a dokonce se díky němu stala značkou Hollywoodských filmových hvězd. Ostatně dodnes je Dermacol synonymem dekorativní kosmetiky, kterou celebrity i obyčejné ženy po celém světě zbožňují. Pokud jste tedy tuto kosmetiku ještě nevyzkoušeli na vlastí kůži, je na čase to napravit!

Výrobky české kosmetické značky Dermacol nyní seženete i v eshopu nehtyprofi.cz, který možná máte „zaškatulkovaný“ jako místo, kde najít pomůcky pro modeláž nehtů a gelové nehty. Asi se ale shodneme, že dobrý eshop svým zákazníkům naslouchá, a vždy se snaží se co možná nejlépe splnit naše požadavky, přání a očekávání. Díky tomu do své nabídky zařadili nejen výše zmiňované výrobky značky Dermacol, ale před nějakou dobou i věhlasné kvalitní kabelky Carra, které by byl doslova hřích nevlastnit. V sekci „kosmetika“ naleznete i mnoho dalších produktů, které jsou pro nás, ženy, nezbytností. Mimo dekorativní kosmetiky zde objevíte ale také jednu zajímavou novinku – sprchové gely Dermacol, které si díky intenzivním a podmanivým vůním získaly mnoho spokojených zákaznic i přes poměrně nedávné zavedení na trh.

Pokud tedy patříte k těm, které si potrpí nejen na dokonale upravené nehty, ale rády podtrhnete svoji přirozenou krásu tou správnou kosmetikou, a také milujete relaxaci v horké vaně – neváhejte navštívit stránky nehtyprofi.cz. Na jednom místě si  zaručeně vyberete ze široké škály profesionálních kosmetických výrobků ten svůj!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.