Domů Ostatní Dotazník Zatím bez hodnocení.

Dotazník Zatím bez hodnocení.

17

Zdravím Vás milé čtenářky a občasné návštěvnice,

jsem zde s další malou prosbičkou, kterou doufám, alespoň někdo vyslyší a udělá mi radost. O co jde? Konkrétně se jedná o vyplnění krátkého dotazníčku, který se zaměřuje právě na tento blog. Vytvořila jsem ho za účelem dozvědět se, jak moc se Vám tady líbí, kdo blog navštěvuje (jaká věková skupina), jak se Vám čtou texty, jak na Vás působí design aj.

Celý dotazník je naprosto anonymní, nevidím, kdo odpověděl na dané otázky, tudíž bych byla ráda, kdybyste vyplňovaly upřímně, podle skutečnosti. Těm, kteří se hrdinsky do dotazníku pustí moc děkuji!

Vyplnit ho můžeš ZDE

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekVýstava Psychiatrie: Pomoc nebo hrozba?
Další článekJsi připravena na přijímačky?
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

17 KOMENTÁŘE

    • Já docela taky (i tenhle jsem si zkušebně vyplnila:D), ale záleží na tématu. Třeba ten, co máš ty na blogu (do školy) jsem si vyplnila ráda:)

  1. taky jsem ho vyplnila vyplňovat dotazníky mě baví ani nevím proč

  2. Tak jsem to také vyplnila a snad nevadí, že s takovým zpožděním ;)

Diskuze je uzavřena.