Domů Ostatní EasyLingo online angličtina – recenze, cena a hodnocení ...

EasyLingo online angličtina – recenze, cena a hodnocení 5/5 (4)

0

EasyLingo online angličtina – recenze, cena a hodnocení Máte v plánu se naučit angličtinu nebo nějaký jiný světový jazyk, ale jednoduše nemáte na návštěvu klasických kurzů čas? Připadají vám lekce se živým lektorem a drahé a vadí vám, že si vyučované body nemůže doma efektivně zopakovat?

Učte se snadno, rychle a především zábavně z pohodlí domova. A to prostřednictvím jazykového online kurzu EasyLingo. Co vám nabídne a jak se s ní vlastně učí?

??Unikátní vzdělávací systém, který vám pomůže posunout se dál za 30 hodin

Výuková platforma EasyLingo se zaměřuje zejména na slovní zásobu a gramatiku. Uplatníte ji ve chvíli, kdy si potřebujete zlepšit svou obchodní angličtinu nebo se chystáte na výlet do zahraničí a potřebujete si ještě předtím prověřit své jazykové znalosti.

EasyLingo

Navíc používá již osvědčený koncept. Dost možná jste si všimli podobnosti stránek EasyLingo s Onlinejazyky.cz, které jsme tu recenzovali minule. Ale nenechte se mýlit, nejde o žádné plagiátorství. EasyLingo totiž patří pod ochranná křídla právě této společnosti. Těšit se tedy můžete na:

 • dlouholeté zkušenosti v tvorbě výukových kurzů
 • vysokou kvalitu
 • zábavnou formu osvojování jazyka
 • efektivní lekce
 • pokrok o jednu úroveň za 30 hodin čistého učebního času
 • lekce, vytvořené českými lektory
 • certifikát o úspěšném absolvování kurzu

Předposlední bod je asi nejdůležitější. Lekce jsou tvořeny českými lektory speciálně pro Čechy. Nemusíte se tedy bát, že neporozumíte požadavkům nebo pokynům u jednotlivých lekcí. Žádné složité vysvětlování, jen šikovně seřazený výukový level, s nímž bude osvojování nového jazyka jednoduše zábava.

??Jak vypadá jeden výukový level EasyLingo

A když jsme říkali, že je celý koncept jednoduchý, opravdu jsme nelhali. Žádné složité vysvětlování a 90 lekcí na jeden výukový level. Každá lekce trvá přibližně 20 minut. Tedy v ideálním případě by měla. Může se samozřejmě stát, že nabízená látka pro vás bude čas od času obtížnější. Nemáte svůj den? Nevadí. EasyLingo vám umožní se kdykoliv vrátit a znovu si zopakovat probíraný bod. A vracet se můžete nejenom v rámci aktuální lekce, ale i do jakékoliv předchozí. Nijak vás neomezuje v tom, jak se jazyk učíte, ani vás nebude dehonestovat za to, že vám právě něco nejde. Jak jsme říkali, má to být hlavně zábava a této myšlenky se EasyLingo drží beze zbytku.

EasyLingo

??7 bodů, kvůli nimž se vám EasyLingo určitě zalíbí

Ale pojďme si vypíchnout seznam největší pozitiv pěkně stručně a přehledně. Udělejte si o EasyLingo představu během jedné minuty. Co se nejvíce zalíbilo nám a na co se můžete těšit?

??Celoživotní přístup ke kurzu

Nemáme rádi kurzy, které vás jakýmkoliv způsobem limitují. Obvykle to obhajují tím, že většina lidí se učí lépe, má-li nad sebou onen pomyslný bič v podobě časového limitu. To je sice pěkné, ovšem jen neradi platíme za něco, co je takříkajíc na dobré slovo. Zbavuje vás to totiž možnosti si v případě potřeby některé lekce či gramatické jevy zopakovat. Tedy, opakovat je můžete, ovšem znamená to další tučnou platbu pro tvůrce programu. EasyLingo ale naštěstí tímto nešvarem netrpí. Přístup k jednou zaplacené lekci vám zůstane už na věky věků. Na to se můžete spolehnout.

??Široká možnost výběru variant cvičení a úkolů

S EasyLingo se určitě nudit nebudete. Jazyk je procvičován mnoha různými způsoby a to tak, aby na konci celého procesu stálo maximálně efektivní zapamatování každého gramatického jevu i lekce. Žádná nuda jen radost z pokroku a objevování nových možností angličtiny.

??Online lektor

Tohle je další důležitý bod. Určitě nejde jen o nudné vyplňování cvičení a rutinní poslech stále stejných částí. Pokud si nebudete čímkoliv jistí, můžete okamžitě kontaktovat online lektora. Ten s vámi veškeré nejasnosti projde a utvrdí vás v tom, zda jste vše pochopili správně. Jde o další pozitivní bod, který může nabídnout jen málokterý online kurz jazyka (nejenom angličtiny).

??Motivační odměny pro nejlepší studenty

Potřebujete k učení nějako tu motivaci? EasyLingo ji pro vás má nachystánu. Podle úspěšnosti a rychlosti pokroků v lekcích totiž získáváte body. A kdo jich bude mít na konci určitého období nejvíce, ten získá nějakou odměnu. Ale nebojte se, nejde jen o jednu jedinou odměnu. Stačí, když se budete jen trochu snažit a určitě dosáhnete i na některý z menších motivačních bonusů, kterých má EasyLingo přichystáno opravdu dost a dost. Motivaci tedy nikdy neztratíte. Vždycky na vás bude čekat něco pěkného.

EasyLingo

??Přístup do šikovného konverzačního klubu na 6 měsíců

Potřebujete si angličtinu „promrskat naživo?“ Víte, že vám pasivní znalost nestačí a potřebujete se aktivně domluvit? Tak právě v tom vás podpoří konverzační klub, do něhož získáte v rámci zakoupení lekce půlroční přístup zdarma. Budete hovořit s jinými lidmi pod dozorem zkušeného lektora. Stačí použít aplikaci Skype a užívat si lekcí jazyka na dálku. Protože všeobecně platí, že se v živém rozhovoru vždy naučíte více, než nahlížením do sešitu.

??Možnost dokoupení dalších Skype lekcí

Přístup 1x týdně do konverzačního klubu vám nestačí? Nebo byste si rádi jazyk živě procvičovali i po uplynutí výše zmíněné půlroční lhůty? Pak si můžete lekce přes Skype jednoduše dokoupit. A to v množství, jaké aktuálně potřebujete.

??Certifikát o úspěšném absolvování jakéhokoliv kurzu

Potřebujete doložit šéfovi v práci svou jazykovou úroveň? Chcete se pochlubit přátelům nebo dodat důkaz o své jazykové úrovni třeba k životopisu? I v tom vám EasyLingo vyjde vstříc. Po absolvování každé lekce totiž získáte plnohodnotný certifikát se svým jménem. Pro vaši libovolnou potřebu, samozřejmě.

VÍCE INFORMACÍ A NEJLEPŠÍ NABÍDKA

??Chcete si vše vyzkoušet? Jde to zdarma a plnohodnotně

Myslíme si, že to všechno zní velmi zajímavě, ovšem osobní zkušenost rozhodně nic nenahradí. A to je vlastně dobře. Takže stačí, když teď hned půjdete na stránky EasyLingo a jednoduše si vyzkoušíte svou lekci zdarma. Vyberte si požadovanou úroveň a k dispozici budete mít jednu celou lekci bez omezení zdarma. To je dostatek času na to, abyste zjistili, zda vám navržený koncept výuky bude nebo nebude vyhovovat.

Pokud ovšem poté přistoupíte k samotnému nákupu, není třeba se bát. Pokud by vám kurz přece jenom nevyhovoval, vrátí vám provozovatel všechny peníze. Za kvalitu ručí po všech stránkách a vy tak získáte pocit bezpečí a dobře utracených peněz. Koneckonců, žádná investice se nezhodnotí tak dobře, jak právě ta do vzdělávání.

EasyLingo

??Kde a jak se můžete EasyLingo učit?

Je to jednoduché. Jakmile máte přístup k internetu, máte také vše potřebné k tomu, abyste mohli své úspěšné studium jazyků započít. EasyLingo si totiž můžete spustit na:

 • PC
 • notebooku
 • kdekoli na webovém prohlížeči
 • na mobilní aplikaci (dostupná je verze pro Android a iOS zařízení)

 

TIP: Příznivě kvitujeme to, že pokud se už nějakou dobu s EasyLingo učíte a teprve potom se rozhodnete pro mobilní aplikaci, nemusíte se registrovat znovu. Jednoduše se přihlásíte na již založený účet a pokračujete ve svém progressu. Je to opravdu jednoduché. Jinak samotná aplikace je samozřejmě ke stažení zdarma, ovšem jednotlivé kurzy do ní už si musíte zaplatit.

Bohužel bez internetu nic z toho nefunguje. Ovšem aplikace funguje na druhou stranu stejně plynule jako přihlášení přes webový prohlížeč. Vůbec nepoznáte, že nejste na stránkách ale na telefonu. Cvičení se spouští stejně rychle, nic se neseká ani neopožďuje. Zkrátka ideál.

??Dlouhé lekce nečekejte, potěší vás naopak rozmanité metody výuky

Je spolehlivě prokázáno, že náš mozek se přestává soustředit už po cca půl hodině té samé aktivity. Právě proto vám připadají tak nudné firemní porady a další „nezbytnosti“. A právě proto trvá každá učební lekce od EasyLingo ne více než 20 minut. To je dostatek času na procvičení každého probíraného jevu, ale zároveň se z výuky nestane nudná rutina. Zkrátka a dobře, na tuhle angličtinu se budete každý den zcela jistě těšit. Jen dvacet minut a máte hotovo. Klidně si během toho stihnete vypít kávu a zakousnout něco dobrého. Protože proč se neodměnit, když je to možné?

Ale pojďme se podívat na samotné metody výuky. Co přesně má pro vás EasyLingo nachystáno a na co se můžete těšit?

Slovíčka a zase ta slovíčka…

… a samozřejmě i nejpoužívanější fráze. To je totiž naprostý základ v tom, abyste cizímu jazyku porozuměli a dobře si ho procvičili. Jednotlivé lekce od EasyLingo jsou proto rozděleny tématicky. Podíváte se spolu s nimi třeba do restaurace, na nákupy apod.

Procvičujete psaní i výslovnost

Ovšem v rámci lekcí EasyLingo se nejedná jen o rychlé doplňovačky, při nichž se používá pouze klávesnice. Stejně snadno si můžete ověřit i výslovnost každého gramatického jevu. Není totiž výjimkou, že se dané slovo jinak píše a jinak čte. U angličtiny je to spíše pravidlem.

EasyLingo

Vše si podrobně procvičíte

A jak si získané znalosti upevnit? Prostřednictvím množství interaktivních úkolů. Přiřazujete slovíčka k obrázkům, luštíte křížovky, tvoříte plynulou konverzaci z předem připravených vět… A vše je samozřejmě zaměřeno na téma dané lekce.

Konkrétně třeba výslovnost si procvičujete i přes mikrofon a nakonec vás čeká i závěrečný minitest. Ke každé lekci najdete i diskuzi, kde můžete sdílet své poznatky a zážitky s ostatními studenty. Tuto možnost budete mít i v demoverzi, takže si opravdu EasyLingo můžete vyzkoušet plnohodnotně.

Poslech a mluvené slovo

A neméně důležitá je i vaše pasivní výuka jazyka. Posloucháte rozhovory, abyste je posléze mohli rozebrat a naučit se více. Velmi oceňujeme to, že v případě EasyLingo je poslech proveden velmi pečlivě a je opravdu skvěle rozumět každému slovu. Vše tak bude stát a padat pouze na vašich znalostech, ne na mluvčím, který měl zrovna špatný den.

Videa – motivační i instruktážní

Potřebujete s něčím pomoct nebo naopak dodat motivaci? Pak si můžete promluvit doslova face to face s populárním hercem Pavlem Liškou. S ním je to zkrátka zábava, a dobře se u toho relaxuje. To jen tak mimochodem.

??Úrovně a další jazyky v EasyLingo

EasyLingo se věnuje problematice jazyků opravdu komplexně. Nabízí různé úrovně a to nejenom v angličtině. Sestavili jsme pro vás přehlednou tabulku, která vám okamžitě ukáže, jakou úroveň EasyLingo ve vámi požadovaném jazyce nabízí:

Úroveň Angličtina Němčina Francouzština Španělština Italština Ruština
A1 Ano Ano Ano Ano Ano Ano
A2 Ano Ano Ano Ano
B1 Ano Ano Ano Ano
B2 Ano Ano Ano Ano
C1 Ano
C2 Ano

 

Vždy samozřejmě následuje i příslušný certifikát po absolvování konkrétní lekce. A u angličtiny si navíc můžete zvolit i variantu „na cesty.“

??EasyLingo cena

Aby bylo jasno, platíte pokaždé za jednu celou úroveň jazyka, tzn. za 90 plnohodnotných lekcí. Pokud byste se například chtěli posunout o jednu úroveň výš v angličtině, zaplatíte 3 690 Kč. Najdete tu však i nižší ceny. Záleží na zvoleném jazyce a úrovni pokročilosti. Přístup je však doživotní, což bereme jako jednoznačné plus.

??EasyLingo – recenze, cena a hodnocení

A jak vypadá naše závěrečné celkové hodnocení výuky cizích jazyků na EasyLingo?

Výhody

 • Široká nabídka jazykových kurzů (výběr z 21)
 • Rozřazovací test zdarma
 • Možnost si celý program vyzkoušet nezávazně
 • Garance vrácení peněz
 • Interaktivní výuka
 • Platba za jednu celou úroveň jazyka
 • Plnohodnotný přístup doživotně
 • Učit se můžete kdekoli

 

Nevýhody

 • Téměř bez možnosti učení offline

 

Doporučujeme projít si výuková videa i demoverzi předtím, než se rozhodnete. Tento systém totiž nemusí každému vyhovovat. Pokud však chcete, abych vašich „20 minut angličtiny každý den“ proběhlo rychle, zábavně a efektivně, pak EasyLingo určitě doporučujeme. Na trhu patří k tomu nejlepšímu, co si můžete pořídit.

HODNOCENÍ REDAKCE

5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ 

VÍCE INFORMACÍ A NEJLEPŠÍ NABÍDKA

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.