Domů Krása & Péče Essence Salut Paris-recenze ...

Essence Salut Paris-recenze 5/5 (2)

0

Není tomu dlouho, co Essence vydalo čtyři nové paletky inspirované známými městy.  Já samozřejmě neodolala a musela si jednu pořídit. Na výběr je z Ria,  New Yorku, Sydney a Paříže a já si, jak už titulek vypovídá, vybrala Paříž. Vypravila jsem se tedy do Rossmanu u nás ve městě a za 184 Kč jsem si domů přinesla novou paletku.

Paletku nejde zařadit mezi teplé, ani mezi studené, protože se s ní dá vytvořit jak teplé, tak i studené líčení. Obsahuje 9 stínů, ale 2 nejsvětlejší a 2 hnědé jsou si velice podobné a není mezi nimi na víčku znatelný rozdíl, proto bych řekla že 7 různých barev.

Vrchní řada stínů není moc pigmentovaná, ale dá se s nimi udělat pěkné přirozené líčení. Zato druhá řada je opravdu pigmentovaná. První stín se tváří jako světle růžový, má v sobě nádherné bílé třpytky a je naprosto úžasný do vnitřního koutku. Jediný matný stín, co se zde nachází je krásně pigmentovaný. Použila jsem jej do vnějšího koutku na ztmavení a krásně se chytil i na již vytvořený základ jiného stínu. I ostatní stíny z této řady se krásně chytají na předchozí vrstvy stínů. Všechny stíny se dají krásně ztrácet a vytvořit tak krásné přechody mezi barvami.

S touto paletkou se dá vytvořit celé líčení. Vycestovala jsem pryč pouze s makeupem, řasenkou, rtěnkou a touto paletkou a nebyl problém světlý stín použít k jemnému zapudrování, hnědé stíny k vykonturování nebo jako bronzer, světlý růžový stín jako rozjasňovač a růžové stíny jako tvářena. Paletka obsahuje zrcátko, podle kterého se skvěle líčí. Prostě úžasná paletka!

Nepatří zrovna mezi nejlevnější, na to že je to od Essence, například Makeup Revolution má za 139 Kč paletky s 15 stíny a jsou více pigmentované, ale zase tuto pořídíte ve více drogériích a je lehké u těchto barev opravit případné chyby, které by při líčení vznikly, díky jejich slabší pigmentaci (v porovnání s Makeup Revolution, oproti jiným paletkám od Essence je pigmentace nadprůměrná). Doporučila bych ji určitě začátečnicím v líčení nebo pro ty, co mají rády přirozenější líčení.

MN

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.