Domů Ostatní Giveaway I. Zatím bez hodnocení.

Giveaway I. Zatím bez hodnocení.

90

Už dobu slibuji, že uspořádám nějakou tu soutěž a chvilku mi to trvalo než jsem se k něčemu takovému „dokopala“, takže se omlouvám, za menší zpoždění. Tentokrát půjde jen o jednoduchost, i proto jsem to nenazvala přímo soutěží, ale giveaway.

Dlouhou dobu jsem přemýšlela, co by tak mohlo být za odměnu/výhru a došla jsem k názoru, že by to mělo být něco, o čem jste si tu mohli přečíst recenzi – něco, co se mi líbilo a zároveň není problém to sehnat. Když jsem tedy dnes po přednáškách zavítala do drogérie, vybrala jsem dvě maličkosti, které máte možnost vyhrát a o kterých jste si tu už četli.

Co tedy můžeš vyhrát?

Konkrétně se jedná o Essence Nail Art Pen, zdobící pero se kterým můžeš na nehtech tvořit rozmanité ornamenty a lak na nehty od NYC, které jsou mé oblíbené a skvěle se aplikují. Oba dva výrobky sis mohla přečíst ve starší recenzi. Zdobící pero je v černé barvě a lak na nehty v sytě růžové, přesně takové, jaké jste mohli vidět v recenzi.

Jak soutěžit?

Nejde o nic složitého – stačí napsat komentář (samozřejmě pouze jeden) pod tento článek, kam napíšeš, proč chodíš na můj blog, popř. proč čteš mé články – můžeš tam napsat jakýkoliv důvod tě napadne, pokud budeš mít i nějaké nápady k blogu (co vylepšit, o čem víc psát nebo o čem míň psát) klidně napiš komentář o tom.

Ještě prosím, abyste při vkládání komentáře správně vyplnili svoji e-mailovou adresu do políčka E-mail. Pokud vyhraješ, samozřejmě to napíšu sem na blog, ale také chci mít možnost kontaktovat tě přímo.

Komentáře můžete přidávat do soboty (tj. 11.2.2012), poté giveaway uzavřu.

Jak se vylosuje výherce?

Vítězný komentář vylosuji pomocí serveru random.org, kde se zobrazí číslo a to udá číslo komentáře. Tedy když padne např. 6, šestý komentář má šťastný den. Abyste měli jistotu, že jsem si číslo nevymyslela jen tak z hlavičky, pokud to půjde, zkusím celý proces zadávání natočit na kameru, jen pro jistotu.

Jinak Vám všem děkuji za přízeň, za to, že sem chodíte a doufám, že z téhle menší „akcičky“ budete mít radost!

Mers

Komentáře netýkající se tématu, urážlivé či duplicitní do giveaway nepatří, tudíž je nelítostně smažu.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekPlyšáci do mikrovlnky
Další článekKdy bude chat?
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

90 KOMENTÁŘE

 1. Už od první chvíle co jsem na tvůj blog narazila, jsi mi byla sympatická :D strašně se mi líbí tvůj styl psaní a taky že si na nic nehraješ :D e-mail : Lena.V5@seznam.cz

 2. Takže, na tento blog chodím, protože je přehledný, zajímavý, je zde taková příjemná atmosféra a člověk se sem rád vrací:). Mers nám ráda se vším poradí a je moc milá. Myslím, že je to zde tak super, že nějaké další vylepšování by bylo krokem zpět. Jenom mě napadá udělat nějaký článek (něco podobného jako „nějaký článek tu není?“) a tam by si blogerky které sem chodí mohli psát třeba pozvánky na svoje blogy nebo na nějaké soutěže a projekty na jejich blogu a pod ostatními články by pak byly jenom komentáře k tématu a nikdo by tam nepsal třeba jen „ahoj“ jenom proto, aby si dělal reklamu.
  A moc děkuju Mers, že má s náma takovou trpělivost a všem odpoví a poradí. „)

 3. Kdysi když jsem jednoho dne narazila úplnou náhodou na tvůj první blog, přečetla jsem si pár článků a dozvěděla tolik věcí co mi byli doposud cizí. Každý tvůj článek má smysl a není napsán jen tak. A celkově tvůj blog je velice přehledný a zajímavý.:) Asi proto sem chodím :)

 4. Na tvůj blog chodím pravidelně od doby, kdy byl na serveru tomsh.cz! Mám strašně ráda tvoje články, mají pointu a dají se číst. Strašně moc si mi i pomohla zkrs napsaný článek, obdivuju tě.. a nejen já, ale spousta dalších dívek, které mají tvůj blog rádi:)

 5. Na tvůj blog chodím strašně moc ráda protože tady nikde nic nebliká, navíc písmo je akorát velké a má dobrou barvu. Dále protože články nejsou ani dlouhé ani krátké taková ta zlatá střední cesta. Už několik věcí jsem vyzkoušela podle tvých recenzí. Máš s těmito stránkami trpělivost, odpovídáš na komentáře, články pracně vymýšlíš a fotíš a za to ti děkují. Tvoje čtenářka Anett

 6. Na tvůj blog chodím už docela dlouho (verzi na blog.cz si nepamatuje, ale i tak :). Dostala jsem se sem přes bravogirl.cz a moc se mi tvé články zalíbily. Hlavně tvůj způsob psaní a podle fotek si mi přišla sympatická a celkově mi přišlo, že se na nic nehraješ a vše co píšeš myslíš upřímně a nevymýšlíš si. Takže postupně, nejdřív jednou za týden, ob dva dny, ob den, každý den, každý den několikrát se pro mě z tvého blogu stala závislost (samozřejmě v dobrém) a o prázdninách jsem bez tvého blogu trpěla :). Takže tvoje články doslova miluju a vždy, když jsem dala na tvou radu (recenze), tak jsem udělala dobřea a i po přečtení mého blogu je vidět, že nejednou jsem se tvými recenzemi inspirovala a vše dobře dopadlo :). Jinak so psát víc a co míň? Míň asi nic, ale protože mám ráda (foto)návody, tak bych byla moc ráda, kdyby jsi je sem zařadila častěji (ikdyž sama vím, že to skoro nejde, že je strašně těžké se fotit atd… ale napsat jsem to musela =). A ještě se mi na tobě moc líbí, co všechno pro blog děláš a jsi strašně moc milá. Takže na závěr malé shrnutí: Nemám ráda jenom tenhle blog, ale chodím sem i kvůli tobě, protože bez tak skvělé blogerky by to nebylo ono :).
  Zdenda

 7. Ahoj, že se vůbec ptáš..:)) Na tvůj blog ráda a mám k tomu spoustu důvodů..Když jsem asi před rokem poprvé spatřila tvůj blog, byl to ten nejlepší blog, který jsem kdy viděla a stále je..Myslím si, že jentak nic mne nepřesvědčí, abych tvé stránky přestala navštěvovat..Tvůj blog bych klidně nechala takový, jaký je, už tak je skvělý..;)) Nejvíce mne tady baví asi (foto)návody, recenze, články o kráse a módě, o tobě ale i ty ostatní..Taky ráda zajdu na chat, když je..:)) Byla bych ráda, kdyby tady bylo víc giveaway, ale jinak bych asi nic neměnila..Jsi super blogerka..;))

 8. Ahoj.
  Tvůj web navštěvuji, protože mě prostě a jednoduše tvoje články zajímají a baví.
  Nikdy jsem neměla takové weby, kde se píše o líčení a takových těch věcech, ráda, dokonce jsem je nesnášela, ale tvůj web je vyjímka a navštěvuji ho moc ráda. Možná taky proto, jak již řekla slečna přede mnou, že si na nic nehraješ.

 9. Veľmi pekná giveaway, zdobiace pero by sa mi skutočne hodilo, takže skúsim šťastie. Na tvoj blog chodím už zopár mesiacov, to som ešte fungovala na blog.cz (teraz som na blogspote). Oslovila si ma práve svojimi veľmi pekne a kvalitne písanými článkami. Na väčšine blogov ma zaujímajú práve recenzie, pretože si nechcem kúpiť niečo, čo by som neskôr oľutovala. Samozrejme sú pre mňa prínosom aj rôzne ine články. Vo všeobecnosti platí, že si s radosťou prečítam čokoľvek, čo sa týka módy a krásy – som predsa žena. :)

 10. Ahoj Mers :)
  Takže na tvůj blog chodím asi proto,že máš jako jedna z mála srozumitelné a pravdivé články.Poznala jsem tě přes BravoGirl,kde jsi mi poradila dost ohledně mé mamky,a za to Ti moc děkuju :)Zkrátka a jednoduše tvoje články si přečtu ráda a s chutí,protože jiné články mě nezaujmou tak jako ty tvoje. Nejen že mi tvoje články poradí jak vypadat aspon trošku líp navenek,ale také mi dodají sebevědomí,které mi chybí :)

 11. Si hrozně nápaditá, a proto na tvůj blog chodím. Je tu od všeho trochu a každý si tu nejde to své. Taky se mi líbí že odepisuješ do komentářů a svým čtenářům se plně věnuješ.

 12. Ahoj, Tvůj blog mě zajujal jěšte dříve než byla tato stánka(pro slečny).
  Chodím na dva weby(dívčí) a to je krasná a pro slečny. A raději chodím na pro slečny, nebot je lepší tu lepší v tom že poradíš, a články píše jen jedna osoba, a články které píšeš za něco stojí, na krasné ty blogerky někdy píšou bezvýznamné články. Tvůj blog je také přehlehdnejší, lepší desing.

 13. Na tvůj blog chodím, protože se mi líbí tvůj styl psaní, na nic si nehraješ. Pomáháš nám nezkušeným :D

 14. Ahoj :)
  Na tvoj blog chodím už naozaj denne. Tvoje články sú skvelé, zaujímavé a myslím že mnohým priniesli veľa :). Páči sa mi, keď môžem čítať o tvojich vlastných skúsenostiach, alebo recenzie. Taktiež články o vzťahoch a kráse mi veľmi pomohli, za čo som ti skutočne vďačná :). Je super, že pravidelne odpovedáš na otázky a radíš mladším a menej skúseným dievčatám. Celý blog je prehľadný a na vysokej úrovni. Držím ti palce, v ďalšom písaní aj v živote :).
  PS: super nápad s tou „súťažou“! :)

 15. Ahoj Mers, tvůj blog navštěvuji už téměř rok. Před tím, než jsem sem poprvé zavítala, jsem nikde blog, který by se tomu tvému mohl rovnat neviděla. Všechno to byly blogy takřka „na jedno brdo“. Autorky, které si myslely, že se proslaví psaním typu: AhOjQky poPisMEnKujéééÉM Si??? a kradením článků mě nikdy nebraly. Nejenže jejich články byly úplně na nic, byly v nich miliony hrubek a hledat v nich jednu souvislou větu byl doslova nadlidský úkol, ale vadilo mi na nich taky to, že je psaly 11- ti až 14-ti leté holky, které o tématu většinou nic nevěděli. Když jsem to tady poprvé objevila a uviděla jsem jen ten desing, došlo mi, že ten blog vlastní holka, která bude mnohem na vyšší úrovni než Lady Vanilka nebo naše Natálka Sadness. Tvůj blog mě hned napoprvé vzal a proto sem chodím. Dalo by se říct, že to byla láska na první pohled. Všechny tvoje články jsou neuvěřitelně čtivé a vždycky si z nich něco vezmu. Ty mi přijdeš jako moc milá a sympatická holka, která si (jak už to zde pár lidí zmínilo) nemá potřebu na něco/někoho hrát a tématům, o kterých píše články rozumí.

  Na tvém blogu se mi taky moc líbí, že ho navštěvují inteligentní slečny a nevyskytují se tady žádné závistivé a vulgární komentáře. I proto si myslím, že má tvůj blog něco do sebe. A nějaká Kámoška nebo Krásná se mu v tomhle ohledu vůbec nemůžou rovnat. :))

 16. Na tvůj blog chodím pravidelně každý den,máš tady krásné a zajímavé články :) hlavně články,které jsou na pleť,vlasy,nehty :) mnohokrát je tady takový článek,který zrovna potřebuji.:) je to moje nejoblíbenější stránka!:)

 17. Ahoj Mersinko :)
  Na tvoji stránku chodím každý den, a když žádný nový článek nevidím, jsem smutná :D Když jsem měla taneční, každé pondělí jsem sjížděla rubriku líčení a hledala inspiraci, jak se nalíčit. A vždy to mělo skariš úspěch :D Co bych opravdu pochválila, jsou tvoje články ohledně kamarádek,školy, sebevědomí. Uvítala bych víc takových článků. Taky recenze na produkty. Když jsem si onu věc pořídila, nikdy jsem nelitovala. Prostě a jednoduše miluju tvůj blog :)

 18. Na tvůj blog jsem narazila jen náhodou a od té doby jsem tam začala chodit pravidelně…Velice se mi zalíbily Tvé články a způsob Tvého psaní. Mnohokrát si mi také skvěle poradila a myslím si, že ne jen mě. Moc Ti za to děkuju.Tvůj blog navštěvuji i několikrát denně a čekám, až přidáš další Tvůj článek..Vypadáš velice mile a sypmaticky a cením si na Tobě toho že si všímáš svých čtenářu.Vážím si také toho , že nepíšeš jen o sobě nebo o líčení, ale píšeš i o dalších věcech a velice se Ti to daří… Do budoucna bych Ti chtěla popřát mnoho úspěchů a spoustu nových čtěřů….Ať se Ti daří Mers ;)…

 19. Tak zkusím štěstí. Proč navštěvuju Tvůj blog? Protože máš skvělé články a vždycky si najdu nějaký, který mě dostatečně zaujme. ;) Ať se ti daří i dál :)

 20. Líbí se mi tvůj styl psaní, nic složitého a hlavně žádné gramatické hrubky. Taky obdivuji tvoji vynalézavost – papiloty z alobalu. Koho by to napadlo, stejně jako novinové nehty. Tyhle věci používám běžně a všechno díky tvému blogu. Tak díky, že jsi.

 21. Jsi zkušená a dobře poradíš. Tvé články pomáhají k proplouváni pubertou snadněji. Tvůj blog je čím dál tím lepší a i ty se stále zlepšuješ. Tvé stránky (články) mě už hodněkrát vytáhly z brindy!!! Doufám že budeš pokračovat…. Díky Mers za to kolik času svému blogu věnuješ…

 22. Jedného dňa som išla na stránku bravogirl. cz , kde som sa dozvedela o tvojom blogu..ako som si na neho klikla, veľmi a zaujal dizajn blogu a samozrejme aj články. Asi hodinu v kuse som si pozerala a čítala tvoje články. Tak som sa na neho vracala každý deň…:) Veľmi sa mi páči, že sa na nič nehraješ a tvoje články sú také „rady“ do života…:) len tak ďalej Mers. veľmi ti fandím..:)

 23. Už dlouho sem chodím. Myslím si, že nikdo není dokonalý a nikdo neví dostatečně hodně. Chodím sem pro dobré rady a hlavně tipy. :) Baví mně články o vlasech a nehtech. Líbí se mi to, že existují i někteří lidé jako jsi ty, kteří jsou ochotní využít svých zkušeností a vložit to sem na tenhle blog. Za to ti ovšem děkuji, myslím , že nejen já. :)

 24. Ahoj Mers :)
  Na tvůj blog jsem narazila náhodou a hned se mi zalíbil tvůj styl psaní,jenomže já zapomnětlivka jsem zapomněla jméno tvého blogu a hledala jsem ho tak dlouho,až sem ho našla.Přes blog si mi velice sympatická.Ve tvých článcích jsem se dozvěděla spoustu užitečných rad a věcí a za ti moc děkuju :)
  Doufám,že tě psaní nepřestane bavit a přeju ať vám to s Tomem co nejdéle vydrží :)
  Tvá pravidelná čtenářka Em :)

 25. Proč chodím na tvůj blog? Pokaždé se tady dozvím něco nového a zajímavého, přidáváš články pravidelně, ráda poradíš. Přidáváš návody, recenze, ale i články o tobě. Všechny články jsou pěkné obsahově, ale i slohově, je vidět, že nejsou odfláknuté, ale že si je po sobě přečteš. Jsou správně i gramaticky. Je vidět, že blogu věnuješ spoustu času.
  Zůstaň taková, jaká jsi.
  Lucka :)

 26. Ahoj Mers,
  na Tvůj blog chodím už od dob kdy byl na blog.cz a Tvé články jsou čím dál lepší. Líbí se mi, že se nebráníš žádným tématům a každý den tady najdu nový článek. Na Tvém blogu nalézám odpovědi na nejednu mojí otázku ať už se to týká líčení, školy, kluků..
  Jsi skvělá blogerka a to potvrzuje i vysoký počet pravidelných čtenářek :)

 27. Ahoj Mers,
  začala jsem chodit už na tvůj první blog, který mě velmi zaujal. Většina blogerek, se kterými jsem se setkala, na mě působily celkem nesympaticky. Buď psali jen o sobě, nebo mi nesedl jejich styl psaní. Pak jsem shodou okolností narazila na te tvůj a od té doby sem chodím každý den. Svým způsobem jsem na tvých článcích závislá! :D
  Líbí se mi, že se nezajímáš jen o jedno téma, ale že prostě dokážeš zaujmout každého. A píšeš i o „choulostivých“ tématech, což chce odvahu! Je skvělé, jak se to tu snažíš vylepšit. Tvůj web je ti miminkem.
  A přesně proto to tu mám tak ráda. Ať mě cokoliv trápí, nebo mám nějakou otázku, na kterou se bojím zeptat, tady najdu odpověď.
  Děkuju.

 28. Ahoj Mers.
  Tuším, že někdy na jaře, jsem hledala nějaký nový, nápaditý blog pro dívky o různých věcech – od zdraví po módu a našla jsem Tebe! Od té doby sem chodím každý den (i několikrát denně), abych zjistila co nového je u Lucky a jaké další problémy řeší ve svých článcích.
  Nejvíce mě zaujala Tvoje gramatika, styl psaní a nejvíce Tvá otevřenost. Už hodně triků, nápadů a nehtových designů jsem od Tebe vyzkoušela a musím říct, že si mě NIKDY nezklamala. Zjistila jsem, že máme podobnou povahu a naprosto stejný vkus, co se barev, knížek, apod. týče.
  Děkuji Ti za to, že jsi taková, jaká jsi a doufám, že bude Tvůj blog pořád tak zajímavý jako je do teď.
  Vím, že je to nesmysl, ale mám tě ráda, tak jak můžu mít ráda člověka, kterého znám jen jako obrázky a písmenka na internetu.

 29. Milá Mers:) Strašně moc ráda chodím na tvoje stránky. A proč:)? Protože se tady dozvím nové informace. Vždycky když přijdu na net, zkouknu facebook, mail a pak jdu za k tobě na blog, kde každý den očekávám nový článek.
  Jsem ráda, že tvoje stránky existují:)
  Jsi moc sympatická:)
  Tvoje věrná čtenářka Denča:)

 30. Tvůj blog jsem našla náhodou a i když už mi není náct, jako většině se mi Tvůj blog moc líbí. Máš hezký styl psaní a dokážeš nejrůznější věci vysvětlit jednoduchým a přesným dojmem. Ať máš pořád inspiraci na další články:-).

 31. Ajom Mers darceky su super aj ked myslim ze nevyhram aspon ti napisem pochvalu. Tvoj blog sledujem este od cias blog.cz mas to tu uplne super klikam tu kazdy den minimalne 5 krat ci je novy clanok a ak je s radostou ho otvorim a citam kazdy jeden. Mam to tu rada. Uvítala by som viac fashion tutorialov a videii ak budes mat cas. Milujem to tu dufam ze s tym tak skoro neprestanes….prajem vela uspechov….verna citatelka Ana

 32. Milá Mers:) Na tvůj blog jsem narazila čirou náhodou. Zrovna jsem hledala střih ofiny. Zadala jsem si do googlu ofina a vyskočily my obrázky. Prohlížela jsem je a najednou jsem
  narazila na tvou fotku. Je u tvého článku „Z dnešního focení“. Okamžite jsem si ho přečetla a další a pak ještě další. Nakonec jsem si přečetla všechny:D A musím ti říct, že nikdo mi nikdy tolik nepomohl. Od té doby, co čtu tvůj blog, jsem začla více pít, starat se o své vlasy a nehty a tak dále. Cítím se celkově lépe:)) A abych jen nechválila tvůj blog, tak pochválím taky tebe:) Myslím si, že je úžasné, že najdeš čas na napsání tolika článků. Vím, že máš spoustu učení do školy a určitě další záliby. Články píšeš skvělé a pravdivé, odepisuješ na komentáře, přidáváš články často, neustále se snažíš vylepšit svou stránku… Taky se mi líbí, že když ti někdo napíše ne zrovna lichotivý komentář, tak mu odpovíš slušně. Taky ti musím říct, že jsi krásná:)
  Na tvůj blog chodím několikrát denně a doufám, ž ještě dlouho budu.
  Posílám ti své veliké díky, Mers.

 33. Na tvůj blog chodím už od té doby, co jsi ho měla na blogu.cz. :) Mám pocit, že jsi snad na blogu měla dokonce 2 blogy? :D Určitě, četla jsem je oba.. přecházel jsem s tebou, i na tomsh, a teď i sem. :) Ráda se tu inspiruji, a úplně zbožňuji fotonávody, nebo články oživené fotkou! O:)
  Píšeš krásně, krásně se to čte.. nemáš to tu přeplácaný, ale krásně přehledný. Každý se tu najde, s jakýmkoli problémem. Za to tě obdivuji. :) Musíš blogu věnovat děsný množství svého volného času. Jsi úžasnej člověk a na tvým blogu se to výrazně odráží!

 34. Tvůj blog sleduji už od začátku a vždycky se sem ráda vracím, protože je přehledný a vždy najdu to, co potřebuji ;)

 35. Ahoj, na úvod bych řekla, že tvůj web zbožňuji a jsem tvou věrnou čtenářkou už když jsi byla na tomsh.cz, ale nikdy jsem moc nepsala komentáře, jsem spíše tichou leč stálou čtenářkou. Na tvém webu se mi líbí naprosto všechno, i když jsem si chvíli musela zvykat na nový vzhled. Nebudu ale lhát, když řeknu, že mám nejraději recenze na všemožnou kosmetiku. Obdivuju tě kvůli tvé vstřícnosti, ochotě a milé povaze -alespoň taková se mi zdáš (nemohu soudit, ale snad to tak je!). Doufám, že s blogem budeš pokračovat i nadále! Tvoje čtenářka Natálie

 36. Proč chodím k tobě na blog? Asi proto, že je nejlepší, co znám. Nemůžu pochopit, že máš pořád tolik sil a nápadů na články! Na hezké články o zajímavých věcech, přehledné a je to radost to číst. Jiné dívčí weby mají nečitelné články, přidávají nich málo nebo jsou pořád na jedno brdo.
  Moc vděčím kamarádce za ten den, co mi o tvém blogu s nadšením vyprávěla a od té doby nevynechám málem ani den, abych se sem párkrát nemrkla.

 37. Tvůj blog jsem pročíala ještě když byl opravdu blogem , ne přímo webem. Inspiroval mě k vytvoření vlastního blogu a ráda se sem vracím. Je tu všechno přehledné a na správném místě:)

 38. Ahojky..:)..NA tvůj blog jsem narazila přes krasna.cz a už zprvu se mi moc zalíbil. Hlavně fotonávody na líčení jsou pro mě přesně to pravé a jsou naprosto úžasné. Také ráda sleduji tvé recenze na kosmetiku, protože sama si tu pravou vybrat nedokážu. Moc děkuju za tvé články. Každej den se ráda kouknu co je tu nového..:)

 39. Ahoj Mers ,
  tvoje stránka se mi líbí především proto , že si na nic nehraješ a dokážeš poradit mladším slečnám , které ještě nejsou tolik zkušené . Každý den když se sem podívám a přečtu nový článek tak mě to najednou tak rozjasní a potěší , vlastně ani nevím proč , ale moc jsem si to tady oblíbila :-) i na předchozí stránce prodívky.tomsh.cz . Každopádně jsem moc ráda , že píšeš i pro Krásná.cz protože jinak bych nemohla chodit sem a číst si tyhle vážně hodně dobré články , které si myslím , že jsou velmi a na úrovni a líbí se mi víc než od úplných profesionálů :-) No to je asi vše . Jen tak dál ! Přeju ti mnoho úspěchů s touhle stránkou , ale i v soukromí :-)

 40. Ahoj Mers, na tento blog sem se dostala jen tak náhodou, když sem znuděně brouzdala internetem. Tvoje články jsou fakt skvělý a v mnoha případech mi velice pomohly. Skvělé je, že se tě můžem i zeptat a ty nám pomůžeš. :)

 41. Milá Mers, nebo radši Lucko? Na tvoje stránky chodím od té doby, kdy ještě byly původním blogem. Nikdy dřív jsem si na „holčičí blogy“ nepotrpěla, ale to jen do té doby, než jsem narazila na tvoje stránky. Musím říct, že mě provázejí už nějakej ten pátek a jsem za to moc ráda. Nebýt tvých stránek, takže nebýt tebe, tak nevím, jestli bych dnes byla tak poměrně dobře sebevědomá, cílevědomá, relativně spokojená a alespoň trošku slušně vypadají holka, která si věří tak akorát na to, aby nebyla nějakou namyšlenou holkou. Musím říct, že tvůj styl psaní je podle mě na českých webech poměrně jedinečný a originální, totiž tak osobitý, že nadchne nejednu dívku. Tvé texty jsou inspirativní, pěkně, přehledně napsány a v neposlední řadě se v nich nacházejí samé užitečné věci pro život dívky 21.století, nejspíš proto je navštěvuji každodeně, resp.několikrát za den. Chtěla jsem ti jen říct, že jsem opravdu velmi vděčná za to, že web píšeš a doufám, že s tím nechceš v dohledné době skončit, vždyť tolik práce za tím stojí, od „pouhého“ blogu k těmto samostatným stránkám, které jsou na dle mého názoru jedné z nejvyšších kvalit všech českých stránek. Opravdu oceňuji tvoji (a tvého přítele) snahu, píli a kus práce a v neposlední řadě času, kterým za tímto stojí. Už řeknu snad jen děkuji, tvoje Choco-Laté (Wendy) :)

 42. Ahoj Mers.
  Na tvé stránky jsem narazila omylem, ale hned jsem si je zamilovala. Potom už jsem na tyhle stránky chodila denně. Líbili jsemi tvé články byly uitečné, originální a některé mi strašně pomohli.Jinak dobré je, že ti můžem napsat dotazy a ty na ně vždy odpovíš. Díky za všechny tyhle rady Tes. ;)

 43. Na tvé stránky chodím denně protože mám pocit že to jsou jediné webovky kde se dozvím něco zajímavého, užitečného a ne jako na dalších stránkách pro dospívající dívky, které jsou vážně o ničem. Líbí se mi upravenost a přehlednost článků, není to jen spousta „omáčky“, tvoje články mají hlavu a patu =). Další věc kterou oceňuji je že nejsi zaujaktá pro jeden styl (např. scene, barbie, apod.), ale jsi úplně normální holka která radí mladším jk přežít to děsivý i úžasný období které máš už za sebou =). Obdivuju tě, nic z toho nemáš, ale stejně píšeš jedny z nejlepších článků na českém internetu =). Dky Mers =))

 44. protože se mi moc líbí tvoje články,žádnej se tu neopakuje a napíšeš pořád o tom samim,dokážež i moc dobře poradit,také pozadí blogu je moc hezký a přehledný,takže jen tak dál..=)

 45. Nechodím na tvůj blog, protože mi přijdeš jako sympatická slečna, ikdyž to určitě taky, ale můj hlavní důvod je protože sem dáváš dobré rady a typy, píšeš sem jediná a z vlastních zkušeností, např. Krásná.cz tak tam píši nesmyli a neodzkoušené věci (samozdřejmě nemyslím vše, ale pár takových se najde) . Radši chodím sem, kde mi poradí slečna, která vím o čem píše. Proto sem chodím, a vylepšení ? Hmm mě třeba osobně vadí, že když kliknu na článek, tak nejde otevřít v novém okně, což se pak musím vracet a složitě hledat to, kde sem před tím byla.

 46. Na tvůj blog chodím už od počátku prodivky.tomsh.cz.Všimla jsem si tě na webu Bravogirl,kde jsi vždycky dokázala poradit slečnám,které si s něčím nevěděly rady.Moc mě baví články,kde mluvíš ze zkušeností a tak vím,že na to,co napíšeš se můžu spolehnout.Mnohokrát mi pomohly právě tvé články a proto jsem velmi ráda za to,že čtenářům stále věnuješ spoustu času a zásobuješ nás skvělými články.:)

 47. Ahoj, na tvuj blog jsem trefila uplně náhodou a po přečtení pár článku jsem si ho velice oblíbila. Každý den sem chodím a dívám se jestli nepřibyly nové články. Líbí se mi styl jak píšeš tvoje recenze, fotonávody atd… Našla jsem zde taky hodně rad které mi pomohly a pomohly určitě i spoustu jiným divkám. Doufám že s tímhle budeš ještě dlouho pokračovat, a stále psát tak úžasné članky jako do teď :)

 48. Ahoj Luci :)
  Na tvé stránky chodím už něco přes rok. Pamatuju si ještě Mersmerize1 a tvůj druhý blog Prodivky.tomsh, když jsem poprvé ty stránky viděla, věděla jsem, že tu nejsem naposled. Byla jsi mi sympatická a ten styl psaní!
  Strašně se mi líbí, že si na nic nehraješ a vždycky a všem dokážeš dobře poradit. Tvé články? Nikdy jsem lepší nečetla, opravdu, a teď nepřeháním. Když sedím ve škole, tak už se těším domů až zasednu k počítači a přečtu si nový článek. Vždycky když mi není zrovna nejlíp, vyhledám nějaký tvůj článek a hned je mi líp. Proslecny.cz a Lůca, alias Mers a čičí Lila přirostli jste mi k srdíčku♥
  Brala bych kdyby jsi pro nás psala třeba do 30. Hezký Den svatého Valentýna, a plno úspěchů ve škole,Farmaceutko ;D

 49. Ahoj Mers,
  Na blog chodím prtože je narozdíl od jiných vebových stránek přehledný, většina článků je z tvé vlastní zkušenosti a celkově se mi moc líbí.
  Přeju aby se Ti dále dařilo. :-)

 50. To je moc krásná giveaway! :)
  Proč chodím na Tvůj blog? Na Tvůj blog jsem narazila náhodně už hodně dávno a od té doby sem pořád (často) chodím, protože tu máš moc pěkné i poučné články, které se mi moc hodí. Takže jen tak dál.. :) Jinak máš moc pěkný design a máš to tu pěkně přehledný :)

 51. Ahoj Mers,o tomto blogu sem se dozvěděla z bravogirl.cz kde jsem si prohlížela profili a narazila sem na tebe :).Na tenhle blog chodím každý den,někdy i víckrát do jednoho dne,protože tu míš skvělí rady a tipy.Moc mi tvoje články pomáhají.Jsi velmi nadaná a moc tě obdivuju že toho tolik dokážeš a že všechno stíháš napsat ještě k tomu když studuješ.Na tomhle blogu bych asi neměnila nic jen bych byla ráda aby si v blogování pokračovala nadále :). hezkýho Valentýna;)

 52. Ahoj
  Hezká barva laku :)
  Jinak na tvůj blog chodim hlavně proto že se mi líběj články recenze prostě skoro všechno sice s některými články tady nesouhlasim ale každej má jinej názor :D
  zizkozuz@seznam.cz

 53. Ahoj :
  Na Tvůj blog sem narazila kdysi úplnou náhodou.Přečetla jsem komplet všechny články a našla vše co potřebuji.Každá rada je drahá a tady je rad poměrně dost.Tvůj blog miluju :D(opravdu) chodím na něj denně,čekám až se tu objeví nový článek, vyzkoušela jsem všechny fotonávody a jsou úžasný :) .Klaním se před Tebou, protože udržovat ten blog a přidávat nové články a zvlášť psané tak pěkně jako je píšeš Ty, určitě dá spoustu práce.Pro mě jsi naprostá jednička, co se týče blogerek :) A k blogu? Je krásný ale vytkla bych, že když chci otevřít nějaký článek v nové kartě tak to nejde a já se pak trošku ztrácím :) Také přeji Tobě a Tvému příteli šťastný Valentýn :)♥

 54. Ahoj,
  na tvůj blog chodím protože to je jediná stránka na které jsou rady pro dívky. A děláš tady skvělé recenze atd.
  Prostě je to jediný blog na kterém jsem už velice dlouho a velice ráda.

 55. to je dobré, že děláš giveaway:).Vlastně mám mnoho důvodů proč sem chodím:), máš tu naprosto všechno, alespoň to co já bych si představovala pro můj jedinečný a spolehlivý server:). Líbí se mi styl kterým píšeš, myslím jako názorně. Jsem ráda, že jsem našla tento blog:), a jen tak samozřejmě neodejdu!:) je to tu super;)

 56. Na tvůj blog jsem začala chodit od té doby co jsem tě našla na bravogirl.cz už to bude tak rok a chodím sem snad každý den (Přečetla jsem tedy už uplně všechny články). Strašně jsem si oblíbila tvé články. Přídeš mi strašně sympatická,hodná a krásná proto mě baví číst i tvé články o tobě. Myslim že v (asi) záři si napsala na blog že se necháš odbarvit na zrzavou a já sem chodila každou minutu kontrolovat jestli jsi sem nedala fotky, chtěla jsem vidět jak ti to sluší. :)..Prostě dokonalý blog. :)

 57. Ahoj, na tvé stránky chodím proto, že se mi líbí jak píšeš a vše se snažíš co nejlépe vysvětlit a hlavně mnoha dívkám poradit. Když jsem začala chodit na tvůj web, byly tu hlavně články týkající se dospívání, lásky, … ale časem přibyly i fotonávody a recenze, za což jsem velice ráda. Na tvůj web chodím každý den(když můžu na net:-D) a rozhodně budu chodit i nadále:-)

 58. Ahoj, tvůj blog navštěvuji hrozně ráda. Články, které sem píšeš jsou úžasné.. Pro mě hlavně ty o tom, jak pečovat o pleť.. Bohužel nejsem jedna z těch co mají obličej jako panenky.. Doufám, že blogování ti ještě dlouho vydrží :)

 59. Ahoj Mers,
  Na tvoje stránky mě přivedla moje nejlepší kamarádka a jsem jí za to vděčná. Líbí se mi, že články píšeš srozumitelně a ze života, narozdíl od jiných blogů, kde se snaží nabádat čtenáře jenom kvůli návštěvnosti a ve článcích není skoro nic pravdivého. Obdivuji tě, že píšeš články na přání. Myslím si, že tvůj blog je originální a je tu vše co chtějí dospívající holky vědět. Klobouk dolů :) A mnoho dalších úspěchů.

 60. Na tvůj ( v té době ještě blog) jsem se dostala přes bravogirl.cz, a hned se stal jedním z webů, které jsem navštěvovala denně. Stejně tak jako poté prodivky.tomsh.cz a tento web. Tvé články jsou nápadité, píšeš senzačně, mají hlavu a patu a je zde spousta užitečných rad. Ráda čtu tvé recenze, a tvé rady všem moc pomáhají :) Myslím, že patříš k těm blogerkám, které by si zasloužily nějaké ocenění za smysluplné články a vynikající rady :)

 61. píšeš moc krásné články :) nic bych tu neměnila! chodím tady třeba i 5x denně abych se podívala jestli si tu už přidala nějaký článek:) píšeš je s vlastní zkušeností prostě super :)

 62. Patřím mezi ty „tiché“ návštěvníky, kteří se k jednotlivým článkům nevyjadřují, ale přesto je čtou a jsou za ně velice rádi. Jsem každodenním návštěvníkem (web patří mezi mé oblíbené /už od dob, kdy existoval blog prodivky/, které navštěvuji i několikrát denně).
  Baví mne číst především recenze, fotonávody, články o tobě a různých nových tipech a vychytávkách. Některý článek mě zaujme více, jiný méně, ale vždy si najdu to, co potřebuji. V každém článku je určité osobité kouzlo (jsem si jista, že víš, o čem píšeš a dáváš do toho něco víc). Musím pochválit tvůj styl psaní, protože píšeš čtivě a bez gramatických hrubek :-).

 63. Pročpak chodím na tvůj blog/stránku? Sleduji spoustu a spoutu jak zahraničních tak českých blogů a to převážně módních takže tvůj je taková změna :) příjemná změna :)

 64. O tvém blogu jsem se vlastně dozvěděla přes sestru, která ho objevila. Chodím sem už docela dlouho a jsem nesmírně ráda, že tento web existuje. Najdu tu mnoho užitečných rad, recenzí a tipů, které mi vždy pomohou. Jsem ráda když přidáš nový článek, který si se zájmem přečtu. Nejvíce ocením recenze kosmetiky, ale i články týkající si vlasové kosmetiky a vlasů jako takových.

 65. Proč na tenhle blog chodím? Tvůj blog jsem objevila asi před rokem a hned mě zaujal. Líbí se mi že se tu pořád objevují nové články, které nejsou nikdy odfláknuté a jsou plné zajímavých rad a tipů.

 66. Proč? jednoduché, píšeš senzační články. Osobně už sem chodím asi dva roky, možná i víc. Poradíš pomůžeš, prostě proto že jsi supr člověk. :))

 67. Chodila jsem už na tvé dřívější stránky, poprvé jsem se tam objevila, když jsem tě uviděla na BG, kde jsi měla odkaz. Hodně mi pomáhá, líbí se mi, že se ve svém volném čase věnuješ tomuhle a pomáháš nám :). Líbí se mi, že články přidáváš často a v každém článku najdu vždycky něco, co mě zaujme :)

 68. ahoj, tvoje rady na bravogirl.cz se mi moc líbily a tak ,když sem našla tvůj blog mám ho nastavený jako domácí lišta na prohlížeči.Moc semi líbí, ale možná bys mohla psát víc třeba o nějakých regeneračních maskách na vlasy a tak. Ahoj =)

 69. Ahoj ;) tvuj blog jsem našla na bravogirl. Blog se mi moc líbil a každý den chodím na tvoje stránky a těším se na nové články.
  Mohla by jsi více psát o klucích atd. ;););)

 70. Ahoj :) na tvoje stránky chodím myslím si, že něco málo přes rok. Pamatuji si, když jsem našla tvůj profil přes bravo.cz a šla jsem zkouknout tvoje stránky (vím, bravo.cz je celkem hloupé, ale je to tak..). Hned ten první den jsem si pročetla snad veškeré rubriky, protože téměř každý nadpis článku mě zaujal. Dalo by se teda říct, že jsem během 1. dne pročetla celý tvůj blog :D No a dál ti je to potom jasné – chodím sem doteď skoro každý den, protože tu vždy máš zajímavé články a především čtivé články, které mě vyloženě baví číst, protože je pěkně píšeš. Doufám, že budeš dále pokračovat!

 71. Ahoj Mers:)
  Tvůj „blog“ jsem poprvé navštívila asi před půl rokem. Hodně mě fascinovaly tvé super články, které si píšeš sama a dalších spousty věcí, které tu byly určitě zmíněny. :) Ráda jsem navštěvovala, navštěvuji, a stále navštěvovat budu tento super blog! :)

 72. Ahoj, na tvůj blog chodím, protože si myslím, že je to nejlepší blog pro náctileté slečny. Já osobně jsem na něj narazila, když jsem hledala domácí masky na obličej a od té doby sem chodím denně. Tvůj blog je skvělí, píšeš o věcech aktuálního tématu což se vždycky hodí. Nejvíce mě baví tvé recenze a fotonávody, už tolikrát jsi mě jimi přiměla si koupit věc, na kterou jsem třeba neměla odvahu, už tolikrát si mi ukázala skvělou novou stránku, o které jem neměla ani potuchy. Tak ti tedy přeji hodně dalších nápadů :o)
  PS: týjo tolik komentářů jsem snad ještě neviděla :D

 73. Mers, na Tvůj blog jsem narazila na webu bravogirl.cz, vypadala jsi sympaticky a tak jsem si řekla proč se nekouknout na tvůj blog….1…2…3……a blog s nazvem prodivky.tomsh.cz se otevrel muj prvni dojem byl ten ze mas blog udelany uzasne prehledny, a od te doby kdykoliv mam volny cas nebo shanim nejakou inspiraci jsi jeden z mych prvnich zdroju :) Myslim ze si tenhle blog vedes zaslouzene a mas muj obdiv,za tve napady a i za to, ze i pri te spousty skoly to tady ani trosinku nezanedbavas :)♥ Nika

 74. Ahoj Mers :)
  O tvém blogu jsem se kdysi dozvěděla na stránce bravogirl.cz a tak jsem se rozhodla, že se sem jen tak kouknu prostě sem si říkala to budou zase prostě nějaké články jak mají jiné holky. Ale ty jsi mě strašně moc potěšila a strašně mě tvůj blog zaujal!! :) Slečna tu najde vše co chce vědět nebo co ji trápí :) Chodím se denně a vždy tu něco najdu aby jsem si přečetla a jsem za to ráda :) Jde vidět že Tě to strašně moc baví a že se tomu hodně věnuješ a nekašleš na to :) Takže tohle je můj názor. :) Tvůj blog bude pro mě pořád ten nejlepší na který budu stále chodit :):* Míša

 75. Ahooj :o)
  Na tvůj blog chodím když mám volnou chvíil a chci se něco dozvědět o kosmetických přípravcích,a podobně :) přečtu recenzi a vím jestli koupě stojí za to ;D Jinak máš skvělé články !

 76. Důvodů je hned několik: i když tě osobně neznám, styl tvého psaní a vyjadřování je mi velmi blízký. Dokáže mě oslovit a pokud je článek delší, nenudí.Pokud hodnotíš výrobky, je mi jasné, že je to objektivní-přehledně vše vypíšeš a v bodech shrneš, to je opravdu velmi dobré. Také píšeš neustále o nových věcech, ale i těch starších, které jsou stále „in“. Také intenzita přidávání článků je perfektní, není jich tolik za den, abych si je všechny nestihla přečíst, ale zároveň blog nikdy nestojí, to je moc fajn :“)

 77. Ahoj, na tvoji stránku chodím už od tvých začátku na blog.cz (: A ani po té dlouhé době mě tvoje články zdaleka neomrzely, vždy tu najdu něco nového, nějakou zajímavost, která mě poučí. Ale ráda se vracím i ke starším článkům, protože vždycky v nich najdu ještě něco pro mě nového. Navíc píšeš stylem, který je nenucený, zábavný a ke všemu ještě poučný.
  Také se mi líbí to, jak často přidáváš články a hlavně tě obdivuji za to, že po tak dlouhé době tě ještě pořád napadají neuvěřitelně zajímavá témata pro tvé články.
  No, prostě… Mersmerize, jsi nejlepší blogerka, kterou znám, tvůj blog se mi neskutečně líbí a myslím, že to tak ještě dlouho zůstane!
  S pozdravem, Lucka (:

 78. Zkusím to , ale pochybuju :( :D
  Proč chodím na tvůj blog? Seš jedním slovem úžasná :D Krásná, píšeš krásný články a vždycky poradíš.! Máš úžasnej blog Mers :)

 79. Od první chvíle, co jsem narazila na tvůj blog (myslím i ten na tomsh) se mi straně líbil. Máš strašně hezký styl psaní a všemu rozumím. Vše co jsem kdy potřebovala najdu na tomto blogu, proto tedy děkuji :)

 80. Tvoj blog ma zaujal už od prvej chvíle. Píšeš nádherné články ktoré mi už nejeden raz pomohli. Skvelé je že ich píšeš gramaticky správne takže či už napohlad, ale aj čítanie je dobré! V článkoch sa ti neopakujú 100-krát tie isté slová v čom mám problém :D.Design máš jednoduchý no pekný. Cítim sa tu príjemne pretože sú tu pekne zladené farby . Je mi lúto že komentáre ti moc nepíšem ale články čítam . A sama vidíš koľko tu máš nakoniec tichých návštevnikov :D že vraj nič nieje dokonalé ale ty máš k tomu sakra blísko! A netráp sa otázkammi že čo by si tu zlepšila proste pokračuj ďalej a bude to tu super! Len by som možno robila trošku viacej súťaží. A vôbec nemusia byť o vecné ceny. Ani nevieš ako by niekoho potešila reklama na tvojom blogu ! :)

 81. Tvůj blog sleduji už dlouho… Tvůj web je super!Baví mě číst. Dáváš dobré rady. Líbí se mi recenze. Když si tady něco přečtu, že je nevyhovující, tak aspoň zbytečně neutratím peníze.Taky se mi moc líbí fotonávody! Hlavně s účesy ;)) Nenapadá mě čím web vylepšit. Podle mě je skvělý s obsahem jaký je. :)

 82. Na tvůj blog chodím už od doby, kdy jsi začínala na blog.cz. Přijde mi, že tvoje stránky jsou jediné, které mě vážně baví.. Jsi inteligentní, mladá, psaní Tě asi baví, stránky máš zábavné. Doufám, že to vydrží! .)

 83. Na bravogirl.cz mě moc zaujaly tvé nápadité odpovědi. Líbil se mi tvůj styl odpovídání i to, že dokážeš poradit skoro na všechny mě někdy zapeklité dotazy. Narazila jsem na tvůj blog pak i na .tomsh a teď jsem až tady.
  Na tvé stránce hledám rady, které používám pro sebe, ale použiju je i dál pro mé kamarády. Nejvíce se mi zalíbily recenze na výrobky a také foto-návody. Úplně nejvíc bych ocenila, kdybys udělala nějaké video-návody na líčení.(Podobně jako Michelle Phan, ty sleduju už asi dva roky)
  Jsem moc ráda, že máš takovou trpělivost a doufám, že Tě psaní článků ještě dlouho neomrzí.

 84. Zbožňujem tvoj blog, čítam ho pravidelne a keď mi už články nestačily snažila som sa nájsť ešte niaky dobrý blog na čítanie ale nikto nemá taký jednoduchý vzhľad a dobré články ako ty. Dúfam, že budeš ešte dlho pokračovať v dobrej práci.

 85. Divím se, že se musíš ptát, proč lidé chodí na tvůj blog! Je tu hrozně příjemná, domácka atmoška, jde vidět, že si na nic nehraješ a nesnažíš se vydávat za někoho jinýho, články máš dobře psaný, přehledný jako celý web a jsem hrozně vděčná za články týkající se krásy a zdraví, protože když tak to tu čtu, vždy se zastydím, že nejsem tak pečlivá a důsledná, a ještě ten den se sebou něco dělám, takže je to vlastně taková moje rozkopávka k tomu, abyhc se aspoň snažila vypadat normálně.:D Takže blogu zdar a doufám, že ještě dlouho budeš přispívat! :))

 86. Tvůj blog je osobitý, přijde mi,že si na nic nehraješ ..v příspěvkách si svá a snažíš se všem poradit a vyjít jim vstříc. Jsi mi sympatická a to teď ani nemusím znát:) …Myslím,že ani nic nekopíruješ,jak to dělá 90% všech blogařek:/
  Těch 90% co to dělá by si měla vzít příklad z Tebe a tvého blogu …Takhle má vypadat každý blog a o tom to právě je – nekopírovat,vytvářet vlastní příspěvky a recenze a na nic si nehrát:) Jen tak dál!

 87. Na tvůj blog chodím už něco přes rok a už si ani nepamatuju jak sem na něj narazila. Ale důležitý je, že narazila :D.Píšeš fakt úžasný články a klidně sem kouknu několikrát za den jen abych zjistila, jestli jsi nepřidala nový.
  Přeju ti aby ti to vydrželo co nejdéle.

 88. Ahoj Mers,
  takže, na tvůj blog chodím proto, že píšeš opravdu úžasné články, které mi často pomohou. Jsi sympatická a vždycky poradíš – a to nejen ke komentářům, ale i na emaily. A opravdu ráda si čtu tvé recenze, ty mi vždycky hodně pomůžou ;).

  Jen tak dál.. :)

 89. Milá Mers,
  poprvé jsme Tě „poznala“ na jednom dívčím webu, určitě víš, který myslím :D. Moc dobře si tam všem, včetně mně, radila a já si řekla, že navštívím tvůj blog. Byl úžasný! Když jsem něco potřebovala, nebo naopak něco nevěděla, většinou jsem to právě na tvém starém blogu našla. Od té doby sem chodím každý den a musím uznat, že tvé články i stránky jsou čím dál tím lepší a lepší.
  Děkuju ti za to, že máš tento blog a věnuješ nám čas, i přesto, že studuješ :))

 90. Ahoj Mers, ani nevím,kdy jsem poprvé zavítala na tvůj blog,ne tuten,ale předešlý :) Každý den jsem tady a pravidelně čtu tvoje články,ať je to líčení,kluci,pleť a nebo zápisky.Píšeš suprově,i já měla svůj blog(blog.cz) ale kvůli škole jsem se ho vzdala. Přeju ti ještě víc návštěvníků a další nápady na psaní :)) Jen tak dál…

Diskuze je uzavřena.