Domů Rodina & Škola Moje zápisky Kdy bude chat? Zatím bez hodnocení.

Kdy bude chat? Zatím bez hodnocení.

5

Už jsem to promyslela a tedy Vám to závazně sdělím – chat bude jako minule a předminule samozřejmě v neděli (tj. 12.2.2012), ve 20:00 hod. V tuhle dobu sem dám odkaz na chatovací místnost a opět tam s vámi nějakou tu hodinku strávím, už se moc těším:) Jinak mě překvapilo, kolik lidí se zatím zúčastnilo giveaway a z těch krásných komentářů mi jde hlava kolem, děkuju moc + giveaway určitě plánuji častěji, optimum je podle mě tak jednou, dvakrát do měsíce.

Co dalšího Vám říci, aby článek nebyl tak krátký? No.. Škola mě vážně ubíjí – tedy, konkrétně mě ubíjí to vstávání, o které jsem Vám tu minule psala. Navíc v téhle zimě chodit není vůbec nic dobrého a ráno se prostě nemůžu dostat z postele. Dneska jsem navíc úplně výborně zaspala, takže jsem místo 4:45 vstávala v 5:20 (v 5:30 odcházím z domu) a všechno stihnout za deset minut byl nadliský výkon, ale zvládla jsem to, i když jsem po bytě pobíhala jako blázen!

Co se týče článků, tak jich mám už pár předepsaných, v nejbližších hodinách tu můžete čekat další speciál o bydlení. Také jsem přemýšlela, že bych se zaměřila víc na blogy, návštěvnost, jak psát články apod., ale netuším, jak moc by vás to zajímalo. Takže pokud k tomuhle tématu máte nějaký poznatek/komentář, určitě se ozvěte.

Mějte se krásně, je deset večer, takže já jdu na kutě, jinak opět ráno nevstanu;)

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekGiveaway I.
Další článekSpeciál bydlení: Jak zvětšit místnost?
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

5 KOMENTÁŘE

  1. Na chat se moc těším :)
    To vstávání ti nezávidím. Já s tím teď problém nemám, protože mám jarní prázdniny.. ale až mi to zase začne, asi umřu :)

  2. Tak já se na chat taky moc těším, jinak napsat něco o blozích by bylo skvělé, protože už párkrát si mi v tomhle poradila, a myslím, že můj blog potom vypadal lépe :).

  3. Škoda že to prošvihnu, musím se koukat na Hlas Česko Slovenska :D Tak snad příště :D Jinak mně se jednou stalo, že mi nezvonil budík, tak mě probudila až kamarádka když se pro mě stavovala v půl osmý :D To pak byla honička po bytě :D Naštěstí jsem to všechno zvládla za pár minut :D Nebo se mi taky jednou stalo, že jsem stávala v půl osmý místo půl sedmý, ale myslela jsem si, že je půl sedmý – takže jsem si na hoďku sedla k pc, a v půl devátý (myslela jsem že je půl osmý) jsem šla, ale nikdo jiný nešel – tak jsem volala mamce, jestli náhodou není nějaký svátek :D Fakt dobrý no. Jinak bude ještě někdy tenhle chat? :) Že bych se taky možná připojila :D Ale snad jo :D

Diskuze je uzavřena.