Kdy bude chat? Zatím bez hodnocení.

Už jsem to promyslela a tedy Vám to závazně sdělím – chat bude jako minule a předminule samozřejmě v neděli (tj. 12.2.2012), ve 20:00 hod. V tuhle dobu sem dám odkaz na chatovací místnost a opět tam s vámi nějakou tu hodinku strávím, už se moc těším:) Jinak mě překvapilo, kolik lidí se zatím zúčastnilo giveaway a z těch krásných komentářů mi jde hlava kolem, děkuju moc + giveaway určitě plánuji častěji, optimum je podle mě tak jednou, dvakrát do měsíce.

Co dalšího Vám říci, aby článek nebyl tak krátký? No.. Škola mě vážně ubíjí – tedy, konkrétně mě ubíjí to vstávání, o které jsem Vám tu minule psala. Navíc v téhle zimě chodit není vůbec nic dobrého a ráno se prostě nemůžu dostat z postele. Dneska jsem navíc úplně výborně zaspala, takže jsem místo 4:45 vstávala v 5:20 (v 5:30 odcházím z domu) a všechno stihnout za deset minut byl nadliský výkon, ale zvládla jsem to, i když jsem po bytě pobíhala jako blázen!

Co se týče článků, tak jich mám už pár předepsaných, v nejbližších hodinách tu můžete čekat další speciál o bydlení. Také jsem přemýšlela, že bych se zaměřila víc na blogy, návštěvnost, jak psát články apod., ale netuším, jak moc by vás to zajímalo. Takže pokud k tomuhle tématu máte nějaký poznatek/komentář, určitě se ozvěte.

Mějte se krásně, je deset večer, takže já jdu na kutě, jinak opět ráno nevstanu;)

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

5 komentářů

  1. Na chat se moc těším :)
    To vstávání ti nezávidím. Já s tím teď problém nemám, protože mám jarní prázdniny.. ale až mi to zase začne, asi umřu :)

  2. Tak já se na chat taky moc těším, jinak napsat něco o blozích by bylo skvělé, protože už párkrát si mi v tomhle poradila, a myslím, že můj blog potom vypadal lépe :).

  3. Škoda že to prošvihnu, musím se koukat na Hlas Česko Slovenska :D Tak snad příště :D Jinak mně se jednou stalo, že mi nezvonil budík, tak mě probudila až kamarádka když se pro mě stavovala v půl osmý :D To pak byla honička po bytě :D Naštěstí jsem to všechno zvládla za pár minut :D Nebo se mi taky jednou stalo, že jsem stávala v půl osmý místo půl sedmý, ale myslela jsem si, že je půl sedmý – takže jsem si na hoďku sedla k pc, a v půl devátý (myslela jsem že je půl osmý) jsem šla, ale nikdo jiný nešel – tak jsem volala mamce, jestli náhodou není nějaký svátek :D Fakt dobrý no. Jinak bude ještě někdy tenhle chat? :) Že bych se taky možná připojila :D Ale snad jo :D

  4. Ahoj, jen se hci zeptat, kdy bude zase chat?

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist