Jak často nakupuješ? 4.8/5 (5)

Otázka na kterou se ptá spousta kamarádek a i cizích holek na netu. Jak často nakupuješ oblečení?

Některé slečny nakupují skoro každý týden a zdá se jim to málo – to mě vždycky pobaví. Ale podle mě je nakupování, nebo i jen takové chození po obchodech skvělý způsob jak si odpočinout – samozřejmě, pokud tě to baví.

Často jen tak nalehko, bez větších obnosů vyrazím do obchodů jako je Orsay, Camaieu apod. a koukám co je nového. Mám to takhle raději než vyrazit do obchodů naslepo. Proč?

Protože, když si pořádně nepromyslím, co si vlastně chci koupit, tak často si v rychlosti koupím věc, kterou potom skoro nenosím a je mi v podstatě k ničemu. Za to s tím okukováním si dopředu zkouším vyhlédnout věci a doma nad nimi přemýšlím: „Hodily by se mi? Nosila bych je?“ Nerada totiž jen tak vyhazuju penízky.

Já sama nenakupuju nijak pravidelně, záleží to hlavně na náladě a na penězích. Musím se přiznat, že i přes to, co jsem napsala někdy vůbec nemám náladu JEN TAK zajít do obchodu – jsem vážně nevyzpytatelná.

Včera v noci mě ale chytl jeden z mých už vcelku normálních pocitů – nutkání a vyházela jsem na zem všechny věci ze skříně a začala plánovat. Něco jsem vyhodila, něco jsem schovala, ale čím víc jsem hadříky třídila, tím víc mi docházelo, že na jaro/léto mi toho moc nezbývá. Protože pravda je taková, že i když mám ve skříni dost věcí, třičtvrtě z toho jsem si vzala jednou na sebe a už se mi to najednou nelíbilo.

Včera jsem si ale řekla, že to musí skončit – nechci takhle vyhazovat penízky. A rozhodla jsem se, že příští měsíc se zaměřím penězi jen na sebe a ne na blbosti a z výplaty vezmu velkou část a půjdu obnovit šatník – s předsevzetím, že než si něco koupím, tak si to pořádně promyslím!!

Jak jsi na tom ty s nakupováním?

Nakupuješ ráda?

A jak často nakupuješ?

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

9 komentářů

  1. Nakupování mám ráda. Ale musí se mnou jít kámoška. :D A jak často chodím nakupovat? Různě, ale většinou 2x za měsíc.. :)

  2. Já většinou vlezu tak jednou za měsíc do Newyorkeru

  3. Bouzel ne moc casto, tak 1x do mesice, ale ja si vzdycky nemuzu vybrat takze je to semnou tezky

  4. Nakupuji ráda a tak dvakrát do měsíce, ale nebývá to tak vždycky.

  5. Ahoj,Mers..nechci nic říkat..ale mám pocit že slovo nevyzpytatelný se píše s tvrdém Y po P….to jen maličkost :)

  6. Já jsem taková divná… třeba když kupuju jídlo nebo něco v papírnictví, tak se snažím ušetřit každou korunu, ale u oblečení je vzhled prostě nejdůležitější! :D
    Jinak nakupování miluju a jezdím tak 2x za měsíc do nákupního centra ve městě… jinak to moc nestíhám…

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist