Domů Sex & vztahy Kluci Jak chodit s youtuberem a nezbláznit se I.

Jak chodit s youtuberem a nezbláznit se I.

0

V dnešní době je už mezi teenagery mnoho hráčů počítačových her, popřípadě i youtuberů. Na co se ale připravit, pokud si s nějakým začnete? Není to otázka pouze velkých a známých bavičů, ale i menších a méně známých, takže pozor na to!

Už je to nějaká doba, co jsem se dala dohromady s mým nynějším přítelem. Klasická zamilovanost typu sladké řečičky, výlety, milé úsměvy a podobně. Po pár týdnech vztahu, však přišla studená sprcha, když se zmínil, že natáčí herní videa na youtube, navíc z her, které jsem považovala za vhodné pro nevyspělé kluky v pubertě, co si jinde nemohou vybouřit hormony. Čím déle jsme spolu, tím více objevuji, co za výstřelky je mu třeba tolerovat a tak se s vámi o ně podělím, aby takové překvapení neměl i někdo jiný.

Oblíbené téma? Samozřejmě hry!

Snažíte se s ním zapříst hovor, ale stále je tu jedno jediné omílané téma. Jedna z mála věcí o kterých je schopen povídat hodiny a hodiny jsou hry. Velice často uslyšíte ve které hře vyšel update, co za hru má vyjít příští měsíc, jestli stojí za to kupovat si předběžný přístup do té a té hry, že ta hra co si pořídil vůbec nestojí za to a neměla by být hodnocena jako AAA a podobné věci.  Bohužel, tohle je jeho svět a my ženy, které nejsme většinou tak zběhlé v hrách, to snášet. Vybavit se trpělivostí, milým úsměvem a přepnout na autopilota je záruka, jak nepřijít o rozum, i když tomu naprosto nerozumíme. Váš milý si zkrátka potřebuje vylít někomu srdíčko a kdo jiný by tu pro něj měl být, než vy. Můžete být však o krok napřed a něco si nastudovat, abyste ho mile překvapily a ukázaly mu, že se o jeho zálibu také snažíte zajímat. Za to vás bude zbožňovat!

Občas zapomene, že existujete…

Neodepisuje? Nezvedá telefon? Není aktivní na žádné sociální síti? Nejspíše se nic velkého neděje, tedy pro vás. Stačí zkontrolovat, zda nevyšla nějaká nová hra, popřípadě update stávající. Ano? Záhada vyřešena! Buď nyní točí jedno video za druhým nebo ho to zkrátka chytlo a tak se nemůže odtrhnout a tak zapomíná na realitu. Nyní je třeba zachovat klid a počkat až dohraje a vrátí se na zem z planety her, popřípadě připomenout mu svou existenci. To lze samozřejmě osobní návštěvou nebo mu napsat zprávu na platformě, přes kterou hraje. Přes většinu herních launcherů můžete posílat zprávy, pokud ho máte přidaného v přátelích a jemu se to zobrazí ve hře. Doporučuji se zaregistrovat na té, kde hraje nejčastěji, krom toho, že mu můžete napsat i když hraje, určitě si najdete i nějakou hru, co můžete hrát příležitostně spolu (nějaké hry jsou zdarma, a registrace taktéž, tak nezoufejte). Když se váš miláček vrátí do reálného světa je třeba hlavně ZACHOVAT KLID! Samozřejmě přijde nějaká výmluva typu: zapomněl jsem na čas, nějak jsem se do toho zabral, nemohl jsem se odtrhnout, musel jsem využít toho, že je to nové, … Nevyčítat, nekřičet, nerozčilovat se, nenadávat, netrucovat! Stačí s úsměvem říct, že nyní vám ten čas bude muset nějak vynahradit, protože jste se velice bály, zda se něco zlého nestalo (je třeba situaci lehce přibarvit, ale žádné scény). Nechtěl s vámi do kina? Nevadí, teď je to vynahrazení za to, že na vás zapomněl!

První část máme za sebou, příště se podíváme zase na jiné věci, které je třeba chtě nechtě překousnout. Dejte mi vědět, zda taky máte takového problémy a nebo mi napište vlastní zkušenosti :)

MN