Revolution Flawless 4- recenze 5/5 (3)

Už je to pár měsíců, co se u nás v Rossmanu objevil rozšířený stojan s dekorativní kosmetiku značky Makeup Revolution London a její dceřinou značkou I♥Revolution.  Jedná se o firmu pocházející z Velké Británie a za nízkou cenu se dají pořídit kvalitní výrobky. V jejich nabídce se nachází paletky očních stínů, rtěnky, rozjasňovače, makeup, korektory a mnoho dalších výrobků potřebných k vytvoření dokonalého looku.

Dnes jsem si vzala pod lupu paletku Flawless 4 skládající se z 32 stínů,  z nichž je 14 třpytivých a 18 matných. Tuto paletku jsem pořídila za 279 Kč už před nějakou dobou a tak jsem ji stihla řádně otestovat.

Paletka je zasazena v tvrdém plastu, který původně vypadal poměrně odolně, opak je však pravdou. Zavírání paletky bohužel nepřežilo cestu do Francie a zlomilo se zavírání. Nyní má Paletka drží zavřena spíše silou vůle a utažených šroubků,  než díky zavírání, které má zacvaknout a držet. Od této zlomeniny bohužel začal praskat i spodek, který se zastavil v půlce a snad se nerozpadne celý, byla by to škoda.

Teď už k obsahu,  což nejspíše všechny zajímá více. Již ze svočů bylo jasné, že matné stíny jsou naprosto skvělé. Krásná pigmentace, jemně namleté, stlačeny do pánvičky tak akorát,  žádný opad. Zato třpytivé stíny na tom byly již hůře. Byly stlačeny o poznání více,  ale po odstranění vrchní vrstvy byla manipulace s nimi o poznání lehčí, svým matným sousedům se však stále nevyrovnaly. K aplikaci je třeba sáhnout po opravdu hustém a tvrdém štětci,  nejlépe navlhčeném, nejlepší je však aplikovat je prstem, to je záruka úspěchu. Barevně jsou stíny poskládány krásně, ke skupince matných stínů je jeden nebo dva ve stejné barvě, popřípadě odstínu. Lze z nich vykouzlit jemné hnědé nude líčení, výrazné tmavé kouřovky,  hravé růžovo-fialové líčení, či jen zvýraznit oko světle meruňkovou barvou.  

Pokud chci, aby mi stíny vydržely na očích celý den, používám primer od Essence I love Colour Intensifying. Pokud nemáte doma podkladovou bázi, lze použít samozřejmě i korektor, u kterého je třeba dávat pozor na to, aby se neslíval do vrásek, popřípadě lze také použít nezapudrovaný makeup, ale to moc nedoporučuji. Tato paletka patří k mým oblíbeným a ráda s ní cestuji. Jediná paletka a dá se s ní vytvořit obrovský počet looků od nude denního líčení až po večerní. Za tu cenu paletku opravdu doporučuji.

MN

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist